Licne misterije

Misplaced

Početnik
Poruka
30
Ej ovako, ja sam odlucio da podelim jednu licnu nerazresenu situaciju koja se dogodila pre nekih godinu dana. Za koju nemam ni objasnjenje, ni razlog, ni posledicu. Vec se jednostavno dogodila.

Naime, tada sam posedovao Nokiju N70. I jednog dana pocnem da prolazim kroz folder u kojem mi se nalaze klipovi. I vidim klip 0000.3gp, a inache je numerisanje klipova bilo namesteno da ide po datumu. I ja udjem u klip, on je trajao nekih 10ak sekundi i bilo je zvuka. Videli su se neki ljudi, i cula se indijska muzika. I jedna devojka je stajala naslonjena na zid. Bila je mladja, mozda oko 14-15 godina u jarko zutoj trenerci koja se razlikovala od odece drugih ljudi koji su uglavnom nosili neku sivu ili braon odecu. Onda kamera zumira na tu devojku od vrata nanize malo i tu klip prestaje. Bilo mi je cudno jer znam da takav klip ranije nisam imao na telefonu, a i sigurno ga nisam prebacio.
Kasnije tog dana sam krenuo na fakultet, i u autobusu razmisljam o tom klipu, vadim telefon opet da ga pustim....kad nema ga. Nigde. Sve sam bio foldere pretrazio, i nigde klip nisam mogao da nadjem. Jedino sto je ostalo od njega su bile 2 thumbail slike koje nokija cuva za thumbail prikaze u galeriji. Ali na te dve male slicice se videla cela slika.

I kasnije tog dana, kada sam dosao kuci prepricavam sestri ceo dogadjaj. Ona se smeje i govori kako je to nemoguce i kako mora da sam obrisao klip. Uzimam telefon, pokazujem joj te dve slicice. Ona ih gleda, daje mi telefon i nastavljamo da pricamo o tome. I ona mi posle 2 minuta ponovo trazi telefon da pogleda te dve slicice. Ja ga uzimam i njih nema. Nikada ih i nisam nasao.

Pa eto, mozda deluje malo daleko od neke standardne misterije samim tim sto je ukljucivala mobilni telefon a ne sablasnu svetlost, letece tanjire, zavese koje se pomeraju i svetla koja se gase. Ali, ako ljudi napreduju, zasto ne bi i nacini na koje se misterije manifestuju.

Pa ako ima neko neku zanimljivost neka podeli :mrgreen:
 

Back
Top