Bojite li se P R O M A J E ...?

Ni medicina ne priznaje promaju kao nesto sto moze da narusi covekovo zdravlje,ali ce retko koji lekar pristati da sedi na promaji:zcepanje:

daco 011,U prilog tvog posta da ti ispricam moj dozivljaj...Granulo sunce ja otvorim sva vrata i prozore i iz jednog hodnika izbacim svo cvijece...prosetam tim prostorom onako zadihana...Sva poenta je u tome da sam bila prekorena sto sam to sve radila na promaji...
Bila sam sva slomljena i ukocena par dana....Pitam se sto mi se to desilo i koliko promaja ima udijela?Kako da je drugi put ne zaobidjem....Svakako cu je se kloniti...:think:

m1271.gif
 
daco 011,U prilog tvog posta da ti ispricam moj dozivljaj...Granulo sunce ja otvorim sva vrata i prozore i iz jednog hodnika izbacim svo cvijece...prosetam tim prostorom onako zadihana...Sva poenta je u tome da sam bila prekorena sto sam to sve radila na promaji...
Bila sam sva slomljena i ukocena par dana....Pitam se sto mi se to desilo i koliko promaja ima udijela?Kako da je drugi put ne zaobidjem....Svakako cu je se kloniti...:think:

Pogledajte prilog 74657

Svakako se promaje treba kloniti:lol::rotf::rotf:
A zaobici pod obavezno
smesna.gif
 
Promaja je strujanje vazduha...No od ranog djetinjstva bili smo upozoravani da je se cuvamo ....Ne na promaji ,razboljeces se....Ne oznojen ,ne mokre kose...
Kako se nosite sa dozivljajem promaje i plasite li se ?

Pogledajte prilog 73531

kad mi je vrucina, ja samo upalim ventilator da me bije pravo u glavu... (:
A u leto, kad se uzelim mora i kad ne mogu da zaspim, ukljucim ventilator da duva u mene, i imam neki osecaj da sam na moru... <3
klima mi ne vredi nicemu...
 
od smrada niko nije umro, od promaje umiru svaki dan :p

значи пре би се угушила у сопственом смраду кад-тад, него што би излуфтирала? Јаооооооо бре људи, читам и не верујем - јесте, не треба претеривати с промајом, ал мораш проветрити кућу!
 

Back
Top