se strecate oko skole?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj moja mama bi ubila za cerku kao sto si ti..........ja sam totalna lenstina.Uvek odlazem za zadnji cas...uvek imam vremena.Cesto domaci pisem ujutro u 6 pola sata pre skole.....totalno sam neodgovorna sto se skole tice.Inace sam vrlo pouzdana
 
jao mene ponekad uhvati to... pa uvek kazem, od sada ima sve da radim na vreme, da ne odlazem, pa ipak... ponekad...
nekad se stvarno cimam da sam bzvze... :roll:
ali uvek se trudim... ne volim kad nesto ne uradim, a znam da sam mogla, nije mi bilo tesko niti me mrzelo... nego eto tako nisam uradila... tek da ne bi uradila... ali, nemojte me pogresno shvatiti, nije to da bih ja sad bila faca ili statijaznam... nego... samo tako ostavim da me bas briga za sve...
da, bas tako... mozda najmanje vodim racuna o skoli kada me je bas briga za sve... kada me uhvati to da me bas briga za apsolutno sve...
a nemam problema sa svojima oko toga, jer uglavnom nemam nekih vecih problema u skoli, pa...
 
Sad ce da vam kaze nesto neko ko je zavrsio tu famoznu srednju skolu! (za manje inteligente: pricam o sebi! :D )
Cimajte se oko skole ili se nemojte cimati, ali nikad nemojte da bijete glavu oko toga! Mnogo puta sam odlazio u skolu nespreman i razmisljao "jao, ako me pita nayebo sam!" I sta mi je to pomoglo? Nista... nekad su me izveli i dobio sam 1 ili 2, a nekad sam se i izvukao... Dakle, ma kako god radili (ucili ili ne ucili) nemojte da mislite o tome! Skolski dani ce vam proci mnogo lepse. Ako ste ucili, a mislite da niste naucili dovoljno, ni tada ne treba brinuti jer opet ce se desiti kako profesor odluci, a vi na to necete ni najmanje uticati!
Dakle, ucite dovoljno! Ucite onoliko koliko mislite da ce vam biti dovoljno da se ladno, uz prosecno spremljen prijemni, upisete na faks, a to je po mojoj proceni negde oko 4.3 svake godine. (ja sam imao nesto slabije od toga, pa sam se opet ladno upisao na filoloski)
I takodje, jedna od najbitnijih stvari: Zezajte se ljudi! Ja sam se zezao kroz celu srednju skolu i bilo mi je super!
Pozdrav od Tipka...
 
wild_child:
Joj moja mama bi ubila za cerku kao sto si ti..........ja sam totalna lenstina.Uvek odlazem za zadnji cas...uvek imam vremena.Cesto domaci pisem ujutro u 6 pola sata pre skole.....totalno sam neodgovorna sto se skole tice.Inace sam vrlo pouzdana

i ja isto!a sto je najgore nemam zivce da sedim na casovima i onda stalno bezim kad profesori predaju (smor,smor...),a dolazim kad pitaju,kao da ne bi ispala pi*ka i svaki put je fazon :arrow: aj` ti,nije te dugo bilo! :twisted:
 
miss:
wild_child:
Joj moja mama bi ubila za cerku kao sto si ti..........ja sam totalna lenstina.Uvek odlazem za zadnji cas...uvek imam vremena.Cesto domaci pisem ujutro u 6 pola sata pre skole.....totalno sam neodgovorna sto se skole tice.Inace sam vrlo pouzdana

i ja isto!a sto je najgore nemam zivce da sedim na casovima i onda stalno bezim kad profesori predaju (smor,smor...),a dolazim kad pitaju,kao da ne bi ispala pi*ka i svaki put je fazon :arrow: aj` ti,nije te dugo bilo! :twisted:

Da vidish ovu budalu..........bezala mesec dana sa biologije jer sam imala izmedju 3 i 4...kao necu na cas pa cu nauciti.I zadnji cas pred kra godine dodjem i kaze profa Lana aj da odgovarash za 4.....Lana: ma dajte mi 3........debil
 
ja mene to avti da treba da ucim kad dobijem keca.. i drzime samo tih 45min. cim dodjem kuci.. a zasto bih ucila kad imam vec keca?? LoL inae, ja nikad ne ucim.. samO u izuzetnim prilikama (8 kao sto je kad moram moram moram! tek tad (8 ko razume shvatice (8 ali ove godine ne mogu tako bedak! svi pitaju svaki cas (8
POZ
P.S. to vam je losa strana srednje, menjaju se profani stalno (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
ja sam ceo dan ooopusteno-ima vremena, a uvece me ubije savest pa krenem da ucim.ma nemam problema, uvek se izvucem na inteligenciju...
ponekad cak od drugarica iz drugih odeljenja nabavim pitanja, kad su nastavnici glupi, pa daju svima iste testove... no problem, odgovara mi
:wink:
 
ja nisam pocela da ucim jos.. i ne pece me savest, ali oce uskoro. nemam sada vremena da ucim za skolu - moram da ucim teoriju muzike, ritmiku i da vezbam trzalicu na gitari.. tako da, boli me uvo! posle Bozica cu da pocnem da ucim za skolu..
 
winnetou:
ja nisam pocela da ucim jos.. i ne pece me savest, ali oce uskoro. nemam sada vremena da ucim za skolu - moram da ucim teoriju muzike, ritmiku i da vezbam trzalicu na gitari.. tako da, boli me uvo! posle Bozica cu da pocnem da ucim za skolu..

majke ti jel ti to ides u muzicku?

ja sam isla ali sam odustala~~~nije to za mene
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top