Teško pitanje, ili ne?

Chupos

Aktivan član
Poruka
1.864
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D
 
pa bilo je ovakvih tema....ali da ti odgovorim....imala sam slicnu situaciju s tim da su problemi nastali kasnije a osoba nije htela nista da preduzme po tom pitanju.....i jadno je i vise nema te sile koja bi me drzala uz muskarca a da sa njim ne uzivam kako treba....mozda, kad budem imala 80, ali samo mozda....:D
 
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D

Ako si pokusala da nesto promenis,i opet nije dalo rezultata,to je los znak...
 
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D

Nema te zene od koje ja ne mogu lavicu napraviti.:)
 
Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima.


ovaj tvoj nikako ne moze se nazove cak ni maltene idealni partner...bar ne za sad...idealni partner ne postoji....elem...sex je bitan to si skapirala....PRICAJTE O PROBLEMU STO OTVORENIJE BUDETE MOGLI..od vase price zavisice i resenje..ipak ste u vezi i volite se valjalo bi resiti taj problem kao odrasli....ako bas ne ide ja mislim da bi ja od takve veze odustao..kako god da to zvuci...jedino ako smislite neku varijantu da vas sexualno zadovoljava neko drugi a vas dvoje..... da se i dalje volite????to je glupost naravno

Pricajte,savetujte se,razmislite
 
Poslednja izmena:
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D

na žalost, desi se da nekada dobri prijatelji pomisle da mogu biti i sexsualni partneri.
svako prikriva neku svoju slabost i muči i sebe i svog ''partnera''.
najbolje je otvoreno priznati što ranije i ako je ikako moguće spasiti bar nešto od tih ljudskih odnosa.
da je to ok i normalno, ne bi se celibat praktikovao u raznoraznim iskušeničkim ''pohodima''.
neke teške frustracije iz prošlosti dovode do toga ...

pouka - ne petljati sa prijateljima i drugarima.
:heart:
 
Poslednja izmena:
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D
:think:
 
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D

moram da razmislim o ovoj problematici
 
Ako si pokusala da nesto promenis,i opet nije dalo rezultata,to je los znak...

Slazem se sa gosponom Silverom !

Sex je BLIZAK cin .. Ako se ti u tom polju ne osicas ka zena i zeljenom .. HBG-a .. Zatrovat ce i sve drugo kad tad ..

Eh' da je bit ponekad asexualan .

Upravo tako. Ne precenjujem ali i ne potcenjujem sex.
Ako to ne ide, pre ili kasnije krenuce da ne ide i sve ostalo
 
U pocetku seks moze da bude nezadovoljavajuci jer se partneri ne poznaju, pa se jos nisu uskladili.
To se moze ili spontano srediti kako vreme prolazi i sve se vise seksamo, ili moramo direktno da razgovaramo o problemu i tako pokusamo da poboljsamo svoj seksualni zivot. Ako partner u seksu stalno radi ono sto mi ne prija, moram da mu kazem sta mi i kako prija.
Tesko mi je da zamislim da posle toga seks nece biti bolji, da on nece pokusati da uradi ono sto volim na nacin koji volim, da se ja necu potruditi da njega zadovoljim...
Ako razgovor ipak ne pomaze, ako smo previse kruti da bismo se prilagodjavali, menjali, ili ako ono sto partner od nas zeli nama ne prija... nista onda. Onda nema leka i moramo da se rastanemo.
 
Ako ne mozete nikako da se uskladite u sexu nakon nekoliko meseci, po meni to nema nikakvu buducnost..pogotovo sto bas tih prvih meseci sex mahom bude bolji i strastveniji nego nakon godinu-dve-tri..pa ako ni sad ne valja..tesko da ce se poboljsati. Naravno ako se to desilo samo par puta i niste se uskladili to je druga prica, ali pominju se neki meseci..a to ipak nije kratak period
 
Hvala vam svima na odgovorima ali tema je bila hipotetical tipa...Nešto takvo mi se jednom desilo... I završilo se...Nisam mogla da ostanem u vezi s nekim ako u toj vezi nemam sve što mi je kao osobi i kao ženi potrebno..
 
Dakle, da li se problem u seksu može nadoknaditi dobrom vezom iz temelja, u kojoj su dve osobe savršeno usklađene, postoji seksualna želja ali kad dođe do samog čina nešto jednostavno ne funkcioniše kako bi trebalo inače?
Može li razgovor da unapredi seksualnost jedne veze, ili je ona nešto što se samo po sebi podrazumeva, čista hemija i telesna komunikacija koja nema veze sa emotivnom i drugim vrstama povezanosti, koju ove ostale pojedinosti ne mogu unaprediti u lepšu i bolju? :D
 
Idealan partner u svakom smislu osim u seksu, loše formulisano ali valjda je većina razumela šta želim reći :D
:think:
Dakle...u vezi ste...i posle određenog vremena, kad već dođe do intimnih kontakata :zper: shvatite da prosto niste lepo usklađeni......nešto ne ide...Prosto seks je jako loš ili ga nema uopšte. Ali zato je osoba maltene idealan partner, ali ne zadovoljava vaše potrebe i zbog toga patite. I to se nastavlja mesecima. Šta radite? Ako je tema postojala, opomenite me...mada ne verujem jer dugo pratim pdf...:D
patnja, na bilo kom polju i u bilo kom smislu nije nesto sto se vezuje za partnera na prvom mjestu
jos manje savrsenog

zapravo, ne mogu reci da sam uopste u kontaktu sa osobama koje ne zadovoljavaju moje potrebe i zbog kojih patim
cudan nesto danasnji narod :neutral:
 
:think:

patnja, na bilo kom polju i u bilo kom smislu nije nesto sto se vezuje za partnera na prvom mjestu
jos manje savrsenog

zapravo, ne mogu reci da sam uopste u kontaktu sa osobama koje ne zadovoljavaju moje potrebe i zbog kojih patim
cudan nesto danasnji narod :neutral:

Patiš samo na tom polju...dakle, želiš ga a iz nekih razloga ne možete da ostvarite potpunu fizičku bliskost koju bi ti ili on hteli, da zadovoljite potrebe...Nešto se isprečilo u njegovoj glavi npr...ili neka fizička nemogućnost...A u svemu ostalom je savršeno i ne bi htela da se odvojiš od njega, jer ga zaista voliš kao osobu, ali ne kao prijatelja...Takva situacija. Ili ti je seks sa njim nekako mlak i nepotpun...Želiš nešto lepše od njega a ne možeš da dobiješ...
Nisam mislila na mazohizam, žao mi je ako si tako protumačila :)
 

Back
Top