Ejup Ganic

U Turskom dijelu BIH svi se digli na noge u odbranu krvoloka Ejupa Ganica od novinara,intelektualaca,politickih partija,studenata,drzavnih organa,medija zavisnih i nezavisnih,dijaspora skuplja pare za kauciju itd

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/iz-minute-u-minutu/odbijena-kaucija-ejup-ganic-ostaje-u-pritvoru

Bosanac, zasto kazes "turski dio bosne" jel to oces da udijelis kompliment muslijama - tvojoj braci?

Pa Turci imaju drzavu - DRZAVETINU na dva kontinenta plus Istanbul prelijep grad, ozbiljna drzava i jaka.
A sto imaju muje?

Glupo ti je poredjenje.
To isto ka da neko napise "u ruskom dijelu Bosne" i tako vas, uporedi sa Rusima, jednim mocnim i jakim narodom?

Ne mislis da je ta balkanska megalomanija malo previse uzela maha?
:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bosanac, zasto kazes "turski dio bosne" jel to oces da udijelis kompliment muslijama - tvojoj braci?

Pa Turci imaju drzavu - DRZAVETINU na dva kontinenta plus Istanbul prelijep grad, ozbiljna drzava i jaka.
A sto imaju muje?

Glupo ti je poredjenje.
To isto ka da neko napise "u ruskom dijelu Bosne" i tako vas, uporedi sa Rusima, jednim mocnim i jakim narodom?

Ne mislis da je ta balkanska megalomanija malo previse uzela maha?
:think:

A crna gora ka monako?:hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bosanac, zasto kazes "turski dio bosne" jel to oces da udijelis kompliment muslijama - tvojoj braci?

Pa Turci imaju drzavu - DRZAVETINU na dva kontinenta plus Istanbul prelijep grad, ozbiljna drzava i jaka.
A sto imaju muje?

Glupo ti je poredjenje.
To isto ka da neko napise "u ruskom dijelu Bosne" i tako vas, odrpance bez zuba :mrgreen: uporedi sa Rusima, jednim mocnim i jakim narodom?

Ne mislis da je ta balkanska megalomanija malo previse uzela maha?
:think:

Какав глуп пост + ВИ да кажете за било кога да је одрпанац без зуба??? :klap:
 
Slazem se da si ti i tvoj boravak na ovom forumu - jedna velika glupost. :)
I to sam te sad uopste udostojio odgovora da ti to kazem, treba da znas. Inace se ne bih ni osvrnuo na tvoju malenkost. :)

Juče ti je uhapšen brat od strica u Španiji,Veljko Vlahović zvani Batko,inače primeran omladinac,član saveza komunista i veliki Crnogorac.
 
Bosanac, zasto kazes "turski dio bosne" jel to oces da udijelis kompliment muslijama - tvojoj braci?

Pa Turci imaju drzavu - DRZAVETINU na dva kontinenta plus Istanbul prelijep grad, ozbiljna drzava i jaka.
A sto imaju muje?

Glupo ti je poredjenje.
To isto ka da neko napise "u ruskom dijelu Bosne" i tako vas, odrpance bez zuba :mrgreen: uporedi sa Rusima, jednim mocnim i jakim narodom?

Ne mislis da je ta balkanska megalomanija malo previse uzela maha?
:think:

frizeru oni su Turci i oduvjek su bili Turci,500 godina su se zvali Turci i tesko je sad to promjeniti,narod oduvjek kaze Turci jja nikad nisam cuo da neko kaze Bosnjaci osim na tv
 
U Turskom dijelu BIH svi se digli na noge u odbranu krvoloka Ejupa Ganica od novinara,intelektualaca,politickih partija,studenata,drzavnih organa,medija zavisnih i nezavisnih,dijaspora skuplja pare za kauciju itd

O Bože...:dash:

Zaboravio si navesti da su tom prigodom napravili nuklearnu bombu u sred Baščaršije, da su nabavili podmornice i krenuli ka Londonu, ali im probleme predstavlja pojava vanzemaljaca na Sredozemlju.
 
frizeru oni su Turci i oduvjek su bili Turci,500 godina su se zvali Turci i tesko je sad to promjeniti,narod oduvjek kaze Turci jja nikad nisam cuo da neko kaze Bosnjaci osim na tv

Bosnjo :mrgreen: tipicno bosanski, nista ne kapiras. Zovuci tvoju bracu turcima to danas, u XXI vijeku njima moze bit samo kompliment.... jer oni nisu ni T od Turaka....
Vec sam ti objasnio u prethodnom postu. Aj vrati se pa procitaj jos koji put. Pa se javi.
Btw evo ti ga druar u idiotizmu na istoj temi "bhsrbin" i "rsmusliman" :roll: pa se iscmacite lijepo. Ipak ste vi braca.

Ja znam da vi gleate u prave srbe iz srbije ka u boga, al na kraju ste ipak bosanci isto ka i ovi drugi.:mrgreen:
 
Bosnjo :mrgreen: tipicno bosanski, nista ne kapiras. Zovuci tvoju bracu turcima to danas, u XXI vijeku njima moze bit samo kompliment.... jer oni nisu ni T od Turaka....
Vec sam ti objasnio u prethodnom postu. Aj vrati se pa procitaj jos koji put. Pa se javi.
Btw evo ti ga druar u idiotizmu na istoj temi "bhsrbin" i "rsmusliman" :roll: pa se iscmacite lijepo. Ipak ste vi braca.

Ja znam da vi gleate u prave srbe iz srbije ka u boga, al na kraju ste ipak bosanci isto ka i ovi drugi.:mrgreen:

ajd ne lupetaj frizeru .... jadna je ta dukljanska akademija kad su joj akademici frizeri ......bolje vrati se u osnovnu i nauci geografiju...Banjaluka nikad geografski nije bila u Bosni niti ce biti tako da mi krajisnici mozemo biti bosanci koliko i herecgovci mogu biti crnogorci u stari hercegovacki grad Niksic
 
Poslednja izmena:
ajd ne lupetaj frizeru .... jadna je ta dukljanska akademija kad su joj akademici frizeri ......bolje vrati se u osnovnu i nauci geografiju...Banjaluka nikad geografski nije bila u Bosni niti ce biti tako da mi krajisnici mozemo biti bosanci koliko i herecgovci mogu biti crnogorci u stari hercegovacki grad Niksic

Bosnjo, nemam namjeru da te ucim ko je izgradio Niksic i kada, ali budi siguran da to nema nikave veze sa bosancerosima.

A Banja luka nije u Bosni???? :sad2:
Ajd Bosnac, otvori atlas fino, pa pogledaj :)

Tako ti je to...kad se potrefi neki manji narod ka Crnogorci, od soja i sa celicnim mooodima, onda se ima i drzava. :cool:
A raja je vazda raja. Udje to u krv.
Zar ne vidis kako ti je "uslo" :mrgreen:
 
12:00 uri !!!
Upravo sad tamo u bajboku najgrđi londonski klošari i huligani redaju se na bosanskom "heroju" i "patrioti"!!!:per::per::per:

Mora da je Ejup sad pola ćebeta zagrizao dok ga savijaju po fazonima "Kamasutra"!!!:hahaha::hahaha::hahaha:

Do izručenja zvaće se Ejupa!!!
 
Poslednja izmena:
U Turskom dijelu BIH svi se digli na noge u odbranu krvoloka Ejupa Ganica od novinara,intelektualaca,politickih partija,studenata,drzavnih organa,medija zavisnih i nezavisnih,dijaspora skuplja pare za kauciju itd

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/iz-minute-u-minutu/odbijena-kaucija-ejup-ganic-ostaje-u-pritvoru
Ја не очекујем од потурица да одреагују савесно.

Него, треба обратити пажњу на то како су га Енглези перфидно сачували од казне.;)
 
Bosnjo, nemam namjeru da te ucim ko je izgradio Niksic i kada, ali budi siguran da to nema nikave veze sa bosancerosima.

A Banja luka nije u Bosni???? :sad2:
Ajd Bosnac, otvori atlas fino, pa pogledaj :)

Tako ti je to...kad se potrefi neki manji narod ka Crnogorci, od soja i sa celicnim mooodima, onda se ima i drzava. :cool:
A raja je vazda raja. Udje to u krv.
Zar ne vidis kako ti je "uslo" :mrgreen:

Виђу ови ал' се кочопери... сад имају и "челична моода"...:hahaha::hahaha::hahaha: а то ће да траје све до подизања првих озбиљних оптужница...онда ће имати кајгану у гаћама...:cool:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bosanac, zasto kazes "turski dio bosne" jel to oces da udijelis kompliment muslijama - tvojoj braci?

Pa Turci imaju drzavu - DRZAVETINU na dva kontinenta plus Istanbul prelijep grad, ozbiljna drzava i jaka.
A sto imaju muje?

Glupo ti je poredjenje.
To isto ka da neko napise "u ruskom dijelu Bosne" i tako vas, odrpance bez zuba :mrgreen: uporedi sa Rusima, jednim mocnim i jakim narodom?

Ne mislis da je ta balkanska megalomanija malo previse uzela maha?
:think:

Мислиш када оно викасте - Хоћемо Русе, а после испаде да је било - Хоћемо гусле :)
 
Tako ti je to...kad se potrefi neki manji narod ka Crnogorci, od soja i sa celicnim mooodima, onda se ima i drzava. :cool:

Znaci, ti si car. Da te nema, valjalo bi te izmisliti.

Cuj, od soja???!!!

Ja celicnijeh mooda. To nijeste skoro pokazivali. Japanu-najskorije. Bar vi Crnogorci. Ovi Srbi iz Crne Gore su ih vadili, a i pokazivali po Balkanu skorije. Nije da nijesu.
 

Back
Top