Vi i vase prosle veze

...pa sada, prijateljica sam sa svojim bivsim momcima a sta to znaci nemam pojma...fatalna, dobra drugarica ili im nikada i nije bilo stalo ne znam stvarno...ali cudno je kako uvek zadrzimo prijateljstvo nakon veze...sto se fatalnosti tice sigurna sam samo za jednog ali ga ne smatram normalnim jer smo prekinuli jos '05, bice da je u pitanju neki sraf...ali ne prija to bwe nama...samo muka...
 
eee pa sad kad vas citam ja sam bas bila fataljista....prvi momak mi se pojavio posle 12 godina i rekao da me jos uvek voli ali sam ga otpilila nazad zeni (bljuuuuuuuc)...:D.....pre par dana sam dobila poruku od bivseg koga nisam videla 4 god gde mi je napisao da me niko ne voli vise od njega (waaaaaaau)...bivsi muz me je pokusao muvati kad je vec bio u braku i cekao dete (bljuuuuuuuuuc).....mozda se jos ceka setim......:D
 
eee pa sad kad vas citam ja sam bas bila fataljista....prvi momak mi se pojavio posle 12 godina i rekao da me jos uvek voli ali sam ga otpilila nazad zeni (bljuuuuuuuc)...:D.....pre par dana sam dobila poruku od bivseg koga nisam videla 4 god gde mi je napisao da me niko ne voli vise od njega (waaaaaaau)...bivsi muz me je pokusao muvati kad je vec bio u braku i cekao dete (bljuuuuuuuuuc).....mozda se jos ceka setim......:D

A vidis mene je moja bivsa na ulici zaustavila iako sam je pokusao izbeci. Bila je sa deckom i pokusala njega preko mene napraviti ljubmornim, a ja ko ja, stari macak, preyebo sam je u toj akciji i njen decko se poceo smijati, a ona popizdila.:hahaha:
 
Meni se nikad ni od jedne nije srralo, jer sam uvek bio muskarac prema zenama, tako da mi nista nisu mogle. Mogle su samo otici kad su videle da ne mogu od mene napraviti papka.

Jednog dana kad budem umro, na mom gorbu ce pisati. Lepo je bilo ziveti kao sinnke.:D

sreca pa sada prave one dvosede - da ti stanu i yaya.
a_prop7.jpg
 

Back
Top