vista opet neshto *****

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
ovo ce po isqustvu znam biti jedno od onih bioooorign dugih smaranja de posle milion peripetija nishta ne pomaze...
znachi...vec druugi dan zaredom dobijam BSoD totalno random...znachi surfujem i odjedamput...komp resetuje i sve je ok jedino dreamscene se iskljuchi al moze ponovo naravno sve radi normalno...imam vista ultimate 64 i dobijem nakon resetovanja ovaj error log:

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Locale ID: 3098

Additional information about the problem:
BCCode: 1a
BCP1: 0000000000041790
BCP2: FFFFFA8002249970
BCP3: 000000000000FFFF
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\Mini030210-01.dmp
C:\Users\=====\AppData\Local\Temp\WER-38719-0.sysdata.xml
C:\Users\=====\AppData\Local\Temp\WER1860.tmp.version.txt

Read our privacy statement:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0409

pa sad...ako bi neko "struchniji"mogo bar malo da me uputi u kom pravcu da gledam de je problem...znam samo da nije pregrevanje jer mi je stalno ukljuchen speedfan i temperature su sve 42-44 max.

predpostavljam da je mozda stvar s nekim apddejtom skorojim...ono...da je bilo samo juche prihvatio bi "jedan u milion situacija"...al dva dana zaredom vec smrdi na obrazac...
jer pre ovog poslednjeg: Definition Update for Windows Defender - KB915597 (Definition 1.77.174.0) ne pamtim kad sam imao blu skrin
 
S obzirom da je to Vista, onda ne znam da li ces uspeti da sredis to, osim da sacekas neki update. Da li ovaj izvestaj ima opciju kao u XP-u Send error report? Pa da posaljes i da se nadas da ce to ovi ''strucnjaci'' u Microsoft-u srediti. A da li mozes da slikas taj BSOD, pa da postavis ovde, mozda nam on pomogne da nadjemo neko resenje?
 
S obzirom da je to Vista, onda ne znam da li ces uspeti da sredis to, osim da sacekas neki update. Da li ovaj izvestaj ima opciju kao u XP-u Send error report? Pa da posaljes i da se nadas da ce to ovi ''strucnjaci'' u Microsoft-u srediti. A da li mozes da slikas taj BSOD, pa da postavis ovde, mozda nam on pomogne da nadjemo neko resenje?

pa poslao sam al slaba vajda od toga:confused:
teshko da mogu da ga uvatim kad se pojavi na par sekundi i onda sam ide reset kompa
desilo mi se jednom juche i jednom danas...nisam radio nishta opterecujuce samo surfovao i...cap
i pre i posle toga niam imao nikakavih problema u radu
 
probaj sledece

1 system restore
2 system repair sa vista CD
3 da uninstaliras daemon tools ( ako ga imas )
4 da instaliras SP1 za vistu
5 da napravis nov nalog na visti
6 ako nista od toga onda obrisi vistu i instaliraj windows 7

E ako nista od ovoga ne uspe a komp ti je jos pod garanciom onda u servis ali cisto sumnjam da nista nece uspeti makar ovo zadnje pod 6
 

Back
Top