Stari crtaci

ercevic

Obećava
Poruka
51
Poz ljudi.Koliko vas se seca starih crtaca i serija iz vaseg a i mog detinjstva?Ako ako imate bilo kakve linkove ili same sadrzaje sledecih crtaca bio bih vam veoma zahvalan:


Atomski mrav
Dragoljupce
Vitez koja
Brzi gonzales
Tarzan-igrana serija koja se prikazivala na 3K.
Dinotopia
Marijana-zena musketar(crtac od pre neznam ni sam,znam samo da je uvek nosila crvene pantalone i belu kosulju :-) ),toloko se secam u vezi nje i
stari spajdermen i supermen
:roll:
 
E na pamtim kad su zadnji put pustili s onim starim sinhronizacijama ove nove nema sanse da gledam odma se iznerviram

Potpuno si u pravu.Meni ovi digimoni,pokemoni..uopste sve sto se zavrsava na oni je glupost zesca,sto ne puste deci paju patka,koju i ostalo,da se deca zdravo smeju i uce normalnom humoru a ne japanskim sr...ima.
 
Uh.. a ovo mi je bilo zajebano i kad sam bio klinac, a tek sada.... totalna psihodelija :)


taj i ovaj dole su mi bas ostali u pamcenju..



Poz ljudi.Koliko vas se seca starih crtaca i serija iz vaseg a i mog detinjstva?Ako ako imate bilo kakve linkove ili same sadrzaje sledecih crtaca bio bih vam veoma zahvalan:


Atomski mrav
Dragoljupce
Vitez koja
Brzi gonzales
Tarzan-igrana serija koja se prikazivala na 3K.
Dinotopia
Marijana-zena musketar(crtac od pre neznam ni sam,znam samo da je uvek nosila crvene pantalone i belu kosulju :-) ),toloko se secam u vezi nje i
stari spajdermen i supermen
:roll:

sve to imas na rapidserbia.com..
 
baltazar.gif

lolek%20i%20bolek.jpg
 

Back
Top