Pitanjaaaa!

wilow

Početnik
Poruka
27
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz
 
wilow:
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz

sto ne bi bilo normalno?!
osecala si se jadno jer nisi uzivala u sex-u jer ti je bio prvi put...svima je bilo jadno prvi put, dok je vec drugi put za nijansu bolje i bolje i bolje...i onda se navuces na sex...

samo se opusti i uzivaj :wink:
 
Sto se godina tice to i nije neko merilo...onda kada osetis da ttreba tad je vreme..ali ako globalizujes stvari normalno jeste ...sto se tic tvojih osecanja posle sve zavisi sta si ocekivala i koliko dugo znas decka ..mada se niko nije proslavio prvi put..polako ukoliko ga volis posle par puta postace super..
8) :!:
 
Sto se godina tice to i nije neko merilo...onda kada osetis da ttreba tad je vreme..ali ako globalizujes stvari normalno jeste ...sto se tic tvojih osecanja posle sve zavisi sta si ocekivala i koliko dugo znas decka ..mada se niko nije proslavio prvi put..polako ukoliko ga volis posle par puta postace super..
8) :!:
 
wilow:
...Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??
Znas kako se kaze: Posle CEKCAHJA HEMA KAJAHJA! :lol:
Mala sala :D
Verovatno nisi bila skroz sigurna da si to htela.
Lepo rece Jeasus bice bolje, samo vi nastavite.

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?
Za ovo nemam pojma, valjda ce neko zensko celjade da ti pojasni...
 
treba da si sigurna u svoja(i njegova) osecanja - poshto je prvi put... ako jesi ponosi se time sto si uradila i gledaj stvari iz drugacije perspektive,jer i ti si sad drugacija,sazrevas i mentalno i fizicki. mislim da nemash razloga da se osecas "jadno"... sem ako nisi sigurna u njega! nego,nisi rekla koliko ste u vezi i koliko on ima godina?
 
u nemackoj,devojke HOCE S 12!STRPE SE KAO AJD SA 14 OSTAVI IH TAJ TIP OD 20 I TO JE JADNO...po meni je ok.od 16 pa nadalje,pobofu will,pa neces valjda da budes devica(ah taj srednji vek???)
 
wilow:
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz
Na nervnoj bazi, zbog uzbudjenja.
 
wilow:
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz
Naravno da je normalno, dok god to cinis svojom voljom.
Ako mislis jadno u emotivnom smislu, onda stvarno ne znam, mozda jos nisi bila dovoljno spremna,mozda nisi dovoljno zaljubljena...
Ako mislis fizicki jadno, ne moze da bude savrseno prvi put.
Muka je, naravno, jer se desavaju promene, i to je ipak veliki korak za tebe, znaci, psihicki je!
 
On ima 20 godina, ja 18. On kaze da mu je to prvi put ali mislim da laze. Znamo se od malih nogu. Igrali smo se zajedno kao djeca.
Ne znam zasto sam se osjecala tako jadno. Mislim da smo ipak pozurili. Nisam sigurna. Moram priznati da sam manijalno mislila na sex ranije, a sad....NISTA sreca! 3 puta smo vodili ljubav i on je dobar ne zalim se. Barem meni nevinoj je bio cool. Bio je i njezan i tolerantan...ma odlican je bio. Samo nisam ja bila spremna!
Postojao je neko drugi tu, drugi decko ali....duzim pricu necu to!
 
wilow:
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz
Vjerovatno ne voliš tog svog dečka pa misliš da to ipak ni sada nisi trebala uraditi kad si već toliko čekala. Možda si očekivala nešto više nego što si dobila? Mislim da nisi ništo posebno izgubila, bolje da popijemo koju u to ime! :wink:
 
chokolada:
Kad_LupimLupim:
Na nervnoj bazi, zbog uzbudjenja.
Joj to se i meni zna desiti. Bude mi nekad strasno muka i vrti mi se u glavi, ali to je sve od uzbudjenja (citaj napaljenosti). Narocito se desava kad znam da nece biti sexa (kad se samo vacarimo).
Zasto to?
Zato dusho :lol: sto dodje do narastanja adrenalina i uzbudjenja i sva se energija raspline po telu, :wink: i raste raste kao i uzbudjenje, a ne isprazni se nego se zadrzi, pa onda se premesti na odredjena mesta i izazive muchninu. :oops:
 
E moguce je cini mi se da ga bas nisam voljela! U pocetku je bilo sve u redu, bez ikakvih problema i voljeli smo se. Zapravo ja sam sigurna da on mene voli. Toliko mi je muka tih dana bila da sma po cio dan lezala, a on jadan nije znao sta visw da radi koliko mu zao bilo. Otisao u prodavnoicu donio 2kg grozdja, cajeva, sokica......i naravno DUREX nije mogao da zaobidje. Heheh kako je samo crven u licu bio kad je pokazao da ih ima. E da moda mi je muka i od slag kreme bila :D :D . Posto su meni svakakve ludarije padale na pamet :oops: :oops: :oops: i slagom smo se mazali. Sve u svemu bilo je ludjacki. Isto kao kad psa zatvoris u box 17 godina pa ga pustis....a on DIVLJI.


Gospode Boze sta ja pricam ovo ja sam dobro dijete!
 
wilow:
Imam 18 godina i spavala sam s deckom prvi put.
Da li je to normalno u tim godinama?

Poslije toga sam se osjecala nekako jadno, ZASTO??

Poslije toga mi je toliko muka bilo da sam htjela dusu da povratim ali nisam povracala samo mi je bilo muka...ZASTO?

Uvazavam samo ozbiljne odgovore!

poz

Umesto da trazis "forumase" odgovor da li je normalno i zasto si se tako osecala, taj odgovor bi trebalo da pronadjes u sebi. Neko ce ti reci da nije normalno, neko ce ti reci da jeste itd. U sustini je bitno tvoje misljenje, tvoje emocije i ono sto ti nosis u sebi,a ne nase, jer nije to nas zivot, vec tvoj.
Pozdrav!
 

Back
Top