Photoshop preporuka

photoshop kupuju ljudi za firme, škole i tako to, zato su i stavili toliku cenu (što je za nas nezamislivo), za sebe možeš samo pirate uzet, pošto je zabranjeno illegale stavljat na forum, poslat ću ti poruku.
 
hm.... mozda ne bi bilo lose da covek krene sa necim malo starijim tipa photoshop 7.0
nije mnogo zahtevan a sve ove novije verzije se zasnivaju manje-vise na verziji 7.0 a za 7-icu ima mnogo toga na netu od tutova pa do alata, cetkica, akcija itd... pitanje je i sa kojom masinom covek raspolaze tako da je moja preporuka definitivno verzija 7.0 za pocetnike...
 
hm.... mozda ne bi bilo lose da covek krene sa necim malo starijim tipa photoshop 7.0
nije mnogo zahtevan a sve ove novije verzije se zasnivaju manje-vise na verziji 7.0 a za 7-icu ima mnogo toga na netu od tutova pa do alata, cetkica, akcija itd... pitanje je i sa kojom masinom covek raspolaze tako da je moja preporuka definitivno verzija 7.0 za pocetnike...

Zarr ne citas da mu savetuju izbegavanje tog programa a naravno bez argumenata
 
Zarr ne citas da mu savetuju izbegavanje tog programa a naravno bez argumenata

ma mogu brate da mu savetuju da ga izbegava ... ali ako misli da bilo sta iole dobro uradi mora da zna da to bez PS-a ne moze da uradi... a ako uzme ove novije verzije ima samo da se izgubi kao prase u tri hektara zadruznog kukuruza.... :) 7.0 je jako jednostavan za ucenje i dobar za pocetnike a i za one profesionalce koji misle da nesto urade solidno na nekoj slabijoj masini... ja sam jako dugo koristio Ps 7.0 u stampariji. uglavnom sam radio u CS3 pa export na print job server na kom sam imao 7.0 a onda iz njega rip na solvent digital.... i veruj mi da mi je mnogo brze obradjivao print job listu od bilo kog Ps-a...

i dalje mislim sve najbolje za Ps.... :)

ali nismo svi isti... koliko ljudi toliko cudi... koliko zena, dva puta vise sisa... tako mu to ide....

:)
 
2006-02-20%20Photoshop-brush.gif
 
Definitivno skini Photoshop koju ces verziju to je na tebi,neko uvek tezi novijim verzijama softvera,inace imam CS4.
Ja sam amaterski poceo da se interesujem za photoshop,nisam imao internet,youtube tutoriale i mogu ti reci da sam popizdeo dok sam samo ukapirao kako funkcionisu lejeri, Danas zahvaljujuci njima i par alatki(magnetic laso,gumica,blur,smudge,clone stamp.....) i sa dosta maste pravim lude slike,kalendare. Pa cak i sliku koju ubacujem na krstu obradim jer se vidi neka fleka ili nesto (perfekcionista sam,sta reci).

Ako ti bude trebao link pisi na pp,poslacu ti,kakvo placanje,na ovu bedu jos i da placas
 
Definitivno skini Photoshop koju ces verziju to je na tebi,neko uvek tezi novijim verzijama softvera,inace imam CS4.
Ja sam amaterski poceo da se interesujem za photoshop,nisam imao internet,youtube tutoriale i mogu ti reci da sam popizdeo dok sam samo ukapirao kako funkcionisu lejeri, Danas zahvaljujuci njima i par alatki(magnetic laso,gumica,blur,smudge,clone stamp.....) i sa dosta maste pravim lude slike,kalendare. Pa cak i sliku koju ubacujem na krstu obradim jer se vidi neka fleka ili nesto (perfekcionista sam,sta reci).

Ako ti bude trebao link pisi na pp,poslacu ti,kakvo placanje,na ovu bedu jos i da placas
 

Back
Top