Da... i mene muci to...

Madov

Početnik
Poruka
32
E, to kobno pitanje... <STA UPISATI POSLE SREDNJE> :roll: :roll: :roll:

:idea: Aj' ljudi pomagajte...
Zanima me hardware, software, elektronika, design. Znam, mnogi ce pomisliti: "pa sta se javljas ovde upisi elektronski ili elektrotehnicki"...
Ja bi' iskreno upisao elektronski, ali imam mali problem sa zadacima iz fizike! :twisted:

Kazu da je prijemni na elektronskom dosta tezak, da je veliko interesovanje...
Kazu da studenti elektronskig po ceo dan "vise" na faksu...

Ako imate neka iskustva po tim pitanjima... onda HELP HELP HELP
 
Madov:
E, to kobno pitanje... <STA UPISATI POSLE SREDNJE> :roll: :roll: :roll:

:idea: Aj' ljudi pomagajte...
Zanima me hardware, software, elektronika, design. Znam, mnogi ce pomisliti: "pa sta se javljas ovde upisi elektronski ili elektrotehnicki"...
Ja bi' iskreno upisao elektronski, ali imam mali problem sa zadacima iz fizike! :twisted:

Kazu da je prijemni na elektronskom dosta tezak, da je veliko interesovanje...
Kazu da studenti elektronskig po ceo dan "vise" na faksu...

Ako imate neka iskustva po tim pitanjima... onda HELP HELP HELP

Zasto mislis da je prijemni na elektroteh. laksi? I nije bas. Ja studiram na etf-u i isto tako provodim dosta vremena na fax-u. Tesko je, to je tacno, ali za utjehu - moze se postici sve, nije ubistveno, ne boj se :) Samo izaberi i onda polako. Srecno
 
Ako mislis na elektronski u Nisu tu je konkurencija nikakva i hvali im ogroman bro studenata tako da su prethodnih godina primali i sa 0 ( nula, krompir ) bodova na prijemnom. Tako je i ove godine.

Sto se tice kvaliteta nastave moj savet je BEZI OD ELEKTRONSKOG U NISU. Nista neces da naucis a izgubices vreme uceci gluposti.
 

Back
Top