Pomoc Postao slucajni vlasnik Zlatnogretrivera
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pomoc Postao slucajni vlasnik Zlatnogretrivera

Nov član
    Učlanjen
    01.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Pomoc Postao slucajni vlasnik Zlatnogretrivera

Od pre dva meseca postali smo vlasnici zlatnogretrivera.Moja porodica i ja voimo pse a ova zenka koja je lutala po ulici svratila jae u nas dom.Bilo nam je zao da tako lep pas luta po ulici pa smo probali da ga nahranimo i ostavimo ako mu se svidj ako ne da ga pustimo.Moja supruga i ja imamo dvoje dece koje su je zavoleli.Mucio sam se da joj dam ime i ceo dan sam je zvao svim zenskim imenima pasa koja su mi pala na pamet.Nekako smo dosli do imena Tina.Ona otprilike ima pet sest meseci i dosla je vrlo uredna.Problem je sto kada joj dam hranu mngo brzo jede i nikad dosta.Reaguje najvise na mene i kada se igram hvata me za saku kao da hoce da me vodi ili da ostanem sto duze sa njom.Nece da aportira nego igracku odnese negde i kao da se pravi vazna,zeli da je mi jurimo.Moze li se vaspitati takav pas?Sta dalje?Znam da sam bio opsiran ali sam zeleo da iznesem sto vise detalja.Unapred hvala na savetima.

Primećen član Luthiena (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Pomoc Postao slucajni vlasnik Zlatnogretrivera

moj prvi savet vam je da date oglas da ste nasli psa, mozda ju je neko izgubio i trazi je...povedite je kod veterinara da vidite je li cipovana, to moze da pomogne u pronalazenju vlasnika.
    halapljivost moze biti uzrokovana visednevnim lutanjem i izostankom obroka pa se boji da bude gladna. retriveri su izuzetno umiljati i inteligentni psi tako da ako ostane kod vas, bez problema je mozete nauciti svemu i uciniti je clanom svoje porodice.
    najbolje da je hranite 3 puta dnevno, ako je taj uzrast u pitanju (5-6 meseci)

Slične teme

1. slucajni prolaznici...
    Autor nataliee07 u forumu Romantika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 15.02.2010., 19:13
  2. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 01.06.2009., 22:51
  3. slucajni susret...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.04.2007., 13:31
  4. Slucajni partneri ponovo na FOX TV