Да ли ће нам икада бити боље?

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Ја мислим да неће. Ако погледамо историју у нашој земљи се никад није добро живело. Кад кажем добро мислим солидно. Прво Турци и Аустроугари, па борба за ослобођење, па Први светски рат, па тешке послератне године, па Титова диктатура и испирање мозга па Слоба, па демократе. Никад нисмо били ни н од нормалне земље па како можемо очекивати да ћемо икада добро живети? Биће све горе и зато је најпаметније побећи из земље ко икако може. Више нигде не цветају руже, чак ни у Венецуели али је свугде боље него у Србији. Чак и у Русији.
 
Ја мислим да неће. Ако погледамо историју у нашој земљи се никад није добро живело. Кад кажем добро мислим солидно. Прво Турци и Аустроугари, па борба за ослобођење, па Први светски рат, па тешке послератне године, па Титова диктатура и испирање мозга па Слоба, па демократе. Никад нисмо били ни н од нормалне земље па како можемо очекивати да ћемо икада добро живети? Биће све горе и зато је најпаметније побећи из земље ко икако може. Више нигде не цветају руже, чак ни у Венецуели али је свугде боље него у Србији. Чак и у Русији.

Има да буде боље када устане мали човек и успротиви се капиталистичкој диктатури!
 
Ја мислим да неће. Ако погледамо историју у нашој земљи се никад није добро живело. Кад кажем добро мислим солидно. Прво Турци и Аустроугари, па борба за ослобођење, па Први светски рат, па тешке послератне године, па Титова диктатура и испирање мозга па Слоба, па демократе. Никад нисмо били ни н од нормалне земље па како можемо очекивати да ћемо икада добро живети? Биће све горе и зато је најпаметније побећи из земље ко икако може. Више нигде не цветају руже, чак ни у Венецуели али је свугде боље него у Србији. Чак и у Русији.

"Најпаметније" ??? Па да сутра летиш изнад кукавичјег гнезда ? :mrgreen: Јел то хоћеш ? Је*оте па шта сад, ако нас стално нападају и бомбардују треба да сви одемо због тога ??? Па како су наши предци имали му*а да буду овде, и сачували нам земљу, а ми сад уместо да се угледамо на претке, треба да будемо сиње кукавице ::(
 
Има да буде боље када устане мали човек и успротиви се капиталистичкој диктатури!

јој комунисткињо, не решава се свака чорба комунистичком запршком :mrgreen: Било некад, пробали смо, не ваља, фујјјјј :mrgreen:

јој верујем и кад једеш колаче, по теби је најбољи комунистички колач, ма само да је црвен ! :mrgreen::cool::gace:
 
Ја мислим да неће. Ако погледамо историју у нашој земљи се никад није добро живело. Кад кажем добро мислим солидно. Прво Турци и Аустроугари, па борба за ослобођење, па Први светски рат, па тешке послератне године, па Титова диктатура и испирање мозга па Слоба, па демократе. Никад нисмо били ни н од нормалне земље па како можемо очекивати да ћемо икада добро живети? Биће све горе и зато је најпаметније побећи из земље ко икако може. Више нигде не цветају руже, чак ни у Венецуели али је свугде боље него у Србији. Чак и у Русији.


Ako ti treba pomoc da ides samo reci..... pa taman i u Rusiju.
 
јој комунисткињо, не решава се свака чорба комунистичком запршком :mrgreen: Било некад, пробали смо, не ваља, фујјјјј :mrgreen:

јој верујем и кад једеш колаче, по теби је најбољи комунистички колач, ма само да је црвен ! :mrgreen::cool::gace:

Павим један за тебе ,црвени :mesi:
 
Овакав ниси пробао,црвени нисмо имали у прошлости ,имали смо благо капиталистички
ЖУТИ!

najace je da ce nas komunisti spasiti:rotf::rotf:,bice bolje kad u drzavi srbiji bude bilo 30% visoko obrazovanih(sada je samo 5-6%,skoro 5o % stanovnistva nema ni osnovnu skolu),kad u podne beograd bude pust i svi na poslu a ne svi sede po kaficima u toku radnog vremena i kukaju na sve zivo....
 
Ја мислим да неће. Ако погледамо историју у нашој земљи се никад није добро живело. Кад кажем добро мислим солидно. Прво Турци и Аустроугари, па борба за ослобођење, па Први светски рат, па тешке послератне године, па Титова диктатура и испирање мозга па Слоба, па демократе. Никад нисмо били ни н од нормалне земље па како можемо очекивати да ћемо икада добро живети? Биће све горе и зато је најпаметније побећи из земље ко икако може. Више нигде не цветају руже, чак ни у Венецуели али је свугде боље него у Србији. Чак и у Русији.
Па да сте икада читали о својој Православној вери, знали би да смо сви ми људи, странаници и пролазници на овом свету, и да овде нема те среће које обећавају разноразни ''експерти'', све су то шарене лаже. Џаба тражите отаџбину у туђини!

Блаженства нема на земљи, него на небу!:rtfm: Што пре то схватите, видећете где треба да тражите утеху и БОГатство.

Живећемо боље када постанемо бољи, и када се не будемо мазохистички исмевали ''небеској Србији''(продукт маде ин Ватикан) и њеним становницима, који су дали своје животе за Крста Часни и слободу златну.

Они који обећавају Васкрсење без Голготе, тј. блаженство без муке на овој грешној планети, само вас навлаче на празне идеологије ''раја на земљи'', која само још више рапаљује разочараност овим светом кроз тражењем утехе и сладости тамо где је нема(где она даје очајање и горчину).
 
Poslednja izmena:
Па да сте икада читали о својој Православној вери, знали би да смо сви ми људи, странаници и пролазници на овом свету, и да овде нема те среће које обећавају разноразни ''експерти'', све су то шарене лаже. Џаба тражите отаџбину у туђини!

Блаженства нема на земљи, него на небу!:rtfm: Што пре то схватите, видећете где треба да тражите утеху и БОГатство.

Живећемо боље када постанемо бољи, и када се не будемо мазохистички исмевали ''небеској Србији''(продукт маде ин Ватикан) и њеним становницима, који су дали своје животе за Крста Часни и слободу златну.

Они који обећавају Васкрсење без Голготе, тј. блаженство без муке на овој грешној планети, само вас навлаче на празне идеологије ''раја на земљи'', која само још више рапаљује разочараност овим светом кроз тражењем утеше и сладости тамо где је нема(где она даје очајање и горчину).

Спор је тај твој Бог,ми смо бржи:heart:
 
ПИЈАНСТВО

Не марим да пијем, ал` сам пијан често.
У граји, без друга, сам, крај пуне чаше.
Заборавим земљу, заборавим место
На коме се јади и пороци збраше.

Не марим да пијем. Ал` кад приђе тако
Свет мојих радости, уморен, и моли
За мир, за спасење, за смрт или пак`о,
Ја се свему смејем па ме све и боли.

И притисне очај, сам, без моје воље,
Цео један живот, и њиме се креће;
Узвик га пролама: "Неће бити боље,
Никад, никад боље, никад бити неће
."

И ја жалим себе. Мени није дано,
Да ја имам земљу без убогих људи,
Очи плаве, топле као лето рано,
Живот у светлости без мрака и студи.

И желеци да се заклоним од срама,
Пијем, и зажелим да сам пијан довек;
Тад не видим порок, друштво где је чама,
Тад не видим ни стид што сам и ја човек.

(ДИС)
 

Back
Top