Ućuti, majke ti

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle. On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:
 
Poslednja izmena:
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle, jer On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:

Može samo jedna reč..."*****"..
 
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle, jer On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:
ima da poludish dok te budem penetrirao/imash dobro doope, ja sam faca, samo yeb,em ..joj shto sam opasan/
dovidzenja. menjam br fona.
 
ovo mi je treca flasa piva a pre toga sam slistio i 2 viskija i 3 gorka lista...i ne nije mi nista nisam pijan, takav sam....mogu ja puno...posle cu jednu tekilu ...a sto ti pijes taj sok...aj naruci nesto zestoko

odo tetki da odnesem lek
292.gif


da znam nije jedna recenica...al moze ovo i kao jedna...evo ona prva recimo...dovoljno :lol:
to mi prvo palo na pamet
 
Poslednja izmena:
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle. On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:

ozenjen sam...........:(
 
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle. On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:

Politički sam aktivista te i te stranke. Hoćeš da se učlaniš?

Razveden sam, tačnije.....nisam...tj. rastavljeni smo...iako živimo zajedno ali nema sexa odavno...

Ja sam ti jedna velika dobrica, ništa ti ne brini, samo se opusti i uživaj.....

Želim ženu koja je osrednje pametna (ali ne i glupa), koja će da bude dobra majka i domaćica, ne mora da je neka lepotica (ali ne i da je rugoba), i da me ne smara i guši ako izađem sa drugarima u grad.....

Moja bivša je bila ***** i zato smo raskinuli....
 
Scenario je sledeći:
Na piću ste sa dobroizgledajućim i, čini se, zabavnim dečkom (muškarci nek zamisle devojku, ili već po želji). Konverzacija se rasplamsava. Oči vam se cakle. On/a izgovara jednu rečenicu zbog koje vama opada želja da tu personu i dalje slušate i upoznajete. Koja je to rečenica?

Hint: rečenica može biti samo jedna! :lol:

Hmm....ne bitno koja recenica.Bitno je nacin na koji je kaze.Sta tom recenicom govori o sebi.Potpuno je ne bitno da li razgovaramo o filozofiji,nuklearnoj fizici ili paradajizu.
 

Back
Top