Moj Dragi ima jos 4 ljubavnice!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
E, ovako je pocelo: trkeljisanjem po mobilnom telefonu pronasla sam mu poruke od tri razlicite zene sledeceg sadrzaja:

1. - Jedva cekam da te vidim veceras. VECERAS MI JE NAJSRECNIJE VECE U ZIVOTU!

2. - NIsi mi poslao poljubac? Zaboravio si me?

3. - Ljubavi, zelim te uzasno

Osim toga jedne veceri imao je deset poziva od neke tamo sa cetvrtog broja koja ga je besomucno zvala i zvala i zvala, dok je on spavao, a ja joj poslala poruku sa njegovog broja: "Ne zovi me vise, dosadna si i ne zanimas me"...

Sta da radim dragi forumasi? Da ga ostavim? Ili da ga volim jos vise zato sto je to ocigledan znak da je on mnogo dobar cim postize na toliko strana i sve zene vape za njim?
 
Osim toga jedne veceri imao je deset poziva od neke tamo sa cetvrtog broja koja ga je besomucno zvala i zvala i zvala, dok je on spavao, a ja joj poslala poruku sa njegovog broja: "Ne zovi me vise, dosadna si i ne zanimas me"...
:hahaha:


Sta da radim dragi forumasi? Da ga ostavim? Ili da ga volim jos vise zato sto je to ocigledan znak da je on mnogo dobar cim postize na toliko strana i sve zene vape za njim?


Nadji ljubavnika, bice ti lakse ....
 
E, ovako je pocelo: trkeljisanjem po mobilnom telefonu pronasla sam mu poruke od tri razlicite zene sledeceg sadrzaja:

1. - Jedva cekam da te vidim veceras. VECERAS MI JE NAJSRECNIJE VECE U ZIVOTU!

2. - NIsi mi poslao poljubac? Zaboravio si me?

3. - Ljubavi, zelim te uzasno

Osim toga jedne veceri imao je deset poziva od neke tamo sa cetvrtog broja koja ga je besomucno zvala i zvala i zvala, dok je on spavao, a ja joj poslala poruku sa njegovog broja: "Ne zovi me vise, dosadna si i ne zanimas me"...

Sta da radim dragi forumasi? Da ga ostavim? Ili da ga volim jos vise zato sto je to ocigledan znak da je on mnogo dobar cim postize na toliko strana i sve zene vape za njim?


pa ni da je sam Bil Clinton
1zx1qab.gif
..sve si ti to izmislila..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top