Naj kokteli-sta volite da pijete?

longislandicedtea-1.jpg
 
Od Beherovke? Ja je pijem u pozamasnim kolicinama, kada je imam :lol: Meni takav efekat aritmije ima samo kada preteram sa Energetskim picima...osim Guarane ( zelene) crna mi je mnogo jaka. A ima i neka nova, vidim svi se raspricali o njoj od kada je izasao onaj video...videcemo kakva je. Nisam jos probala.
 
Od Beherovke? Ja je pijem u pozamasnim kolicinama, kada je imam :lol: Meni takav efekat aritmije ima samo kada preteram sa Energetskim picima...osim Guarane ( zelene) crna mi je mnogo jaka. A ima i neka nova, vidim svi se raspricali o njoj od kada je izasao onaj video...videcemo kakva je. Nisam jos probala.

Pa kad popijem beherovku nakon svi oni ostali alkoholi, ujutru mi srce igra ko ludo...Inace ne konzumiram energetska pica uz alkohol...
 
Ovo je tema za sve koji uzivaju da muckaju, buckaju i probaju nove stvari. Ja uzivam da isprobavam nove koktele i sastojke, ali mi u poslednje vreme fali inspiracje. Sta najvise volite da pijete? Podelite svoj omiljni recept sa ostalim forumasima. Ziveli!

Ja sam letos probala u gradu,kada sam izasla,koktel Ramacoti.Ako konobari budu hteli da mi odaju tajnu,kako i sta ide u recept ,javljam...:)
 

Back
Top