Zene i izgled

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste vi primetili da su zene najosetljivije na svoj izgled?

A zasto je to tako, kako mi muski nismo takvi. Pa to je tako zato sto ako neka losije izgleda, ne moze si nabiti cenu kao njena prijateljica i mora sve isto raditi, pusiti mu, prati ga, peglati za duplo manje novca. Odnosno duplo losije zivi, nego njena prijateljica koja izgleda vrhunski.
 
zato sto vole da idu na plazu
2c0ggy.png
 
Jeste vi primetili da su zene najosetljivije na svoj izgled?

A zasto je to tako, kako mi muski nismo takvi. Pa to je tako zato sto ako neka losije izgleda, ne moze si nabiti cenu kao njena prijateljica i mora sve isto raditi, pusiti mu, prati ga, peglati za duplo manje novca. Odnosno duplo losije zivi, nego njena prijateljica koja izgleda vrhunski.

pa da
ruznu su u startu kaznili bogovi :(
 
Jeste vi primetili da su zene najosetljivije na svoj izgled?

A zasto je to tako, kako mi muski nismo takvi. Pa to je tako zato sto ako neka losije izgleda, ne moze si nabiti cenu kao njena prijateljica i mora sve isto raditi, pusiti mu, prati ga, peglati za duplo manje novca. Odnosno duplo losije zivi, nego njena prijateljica koja izgleda vrhunski.

Kako bwe najosetljivije na izgled:eek:...ucinilo ti se jer se o njemu puno govori...meni nesto govori da su najosetljivije na sujetu...taste smo ali tastina nije nuzno povezana sa izgledom...gore nam je kada se neko odusevi kako je mila i slatka ta i ta nego kada samo kaze kako je dobra zenska...pre ce devojka da skoci kada njen decko krene da prica o kvalitetima neke zene nego o atributima...:manikir:

...zapravo zabluda je da muskarci ne reaguju na svoj izgled, uhhhhhhhhh kakve sam ja narcise sretala muskog roda...:p
 
...ne bwe...nisu iskompleksirane vec sujetne i to jednako kao i muskarci...mozda samo oko drugih stvari...vi se dokazaujete a mi potvrdjujemo...to je razlika...muskarac skoci ako zena kaze kako je taj i taj veoma uspesan i bogat a mi skocimo ako vi kazete kako je neka zena lepa i fina...to je razlika...princip je druze isti...
 
a zašto da skaćem ako neka žemska kaže da je neki likonja uspešan? pa to je činjenica.... Isto kao i kada kažem da mi je neka lepša a neka ružnija, ebg ne mogu ja sada neku lopatu da lažem i da joj ser.em da je lepa, kada je "agli lajk a šavel"
 
...uh...pa ja ne govorim o tebi, izuzetaka uvek ima ali mahom muskarci reaguju na uspeh, novac i moc drugih muskaraca...zasto? Ne znam, to je "muska stvar" koju ja ne razumem...podrazumeva se da neces startovati onu koja ti je neprivlacna pa samim tim nema potrebe da joj govoris ni da li ti je prijatna za oko...mnoge zene i ne vole da im se govore takve stvari...ni lepe ni ruzne...nepotrebno je...elem ja mislila na prosek...nije pravilo ali je najcesce tako...
 
Jeste vi primetili da su zene najosetljivije na svoj izgled?

A zasto je to tako, kako mi muski nismo takvi. Pa to je tako zato sto ako neka losije izgleda, ne moze si nabiti cenu kao njena prijateljica i mora sve isto raditi, pusiti mu, prati ga, peglati za duplo manje novca. Odnosno duplo losije zivi, nego njena prijateljica koja izgleda vrhunski.

nisi u pravu:)

dobar izgled se kupuje, kao i sve ostalo. moze da kupi i sise i dupe i facu i sve:P
 
Jeste vi primetili da su zene najosetljivije na svoj izgled?

A zasto je to tako, kako mi muski nismo takvi. Pa to je tako zato sto ako neka losije izgleda, ne moze si nabiti cenu kao njena prijateljica i mora sve isto raditi, pusiti mu, prati ga, peglati za duplo manje novca. Odnosno duplo losije zivi, nego njena prijateljica koja izgleda vrhunski.

......naravno ,zato i ovde forumashi vishe kache svoje slike nego forumashice,a sve se prodaju za neke ribetine i imaju neke kao fensi komentare a samo se njih 10 tak dalo prikazati pa kakve su takve su .................sve to milka canic i drugarice ......................;).............naravno samo ovde umesto pushenja ide shliht moderatorima ..........................:hahaha:
 
......naravno ,zato i ovde forumashi vishe kache svoje slike nego forumashice,a sve se prodaju za neke ribetine i imaju neke kao fensi komentare a samo se njih 10 tak dalo prikazati pa kakve su takve su .................sve to milka canic i drugarice ......................;).............naravno samo ovde umesto pushenja ide shliht moderatorima ..........................:hahaha:

a to što ne kače(kačimo) slike znači da su(smo) krševi, pa ih(nas) blam...?
 

Back
Top