Digitalni fotoaparati-CANON-SAVET-BITNO

sket

Početnik
Poruka
8
Mozda neki ovo vec znaju ali da skrenem paznju ostalima.

90% CANON digitalnih fotoaparata u prodaji uvezeno je iz Singapura, sto znaci da se oni vode kao aparati druge klase ,a to izmedju ostalog znaci i da su prosli neuporedivo manje tehnickih i svih drugih kontrola dok ih ne puste na trziste. Vrlo cesto su i slabije odradjeni od aparata prve klase.

E sada, obzirom da vam prodavci to ne govore pri kupovini, (mozda i kazu onako tiho ako pitate) Vi to i ne mozete da provalite (fizicki) ako npr. uzmete aparat prve klase i aparat druge, ne postoji nikakva oznaka koja ukazuje na to.

Sledece: Na aparate prve klase, koji se uvoze npr. iz Nemacke dobijate garanciju DVE GODINE, a na ove Singapurske jednu i cela procedura ako do kvara dodje ide preko kurira do Nemacke a ne po nasim kojekakvim servisima.

Koga bude zanimalo (nek se javi) ja sam nasao coveka (za sada jedinog) koji ima prodavnicu u BULEVARU KRALJA ALEKSANDRA, radi samo sa kamerama i fotoaparatima i prodaje opremu I klase.

p.s. znam da je bilo opsirno, ali ovo je najkrace sto sam mogao :-)
 
hvala za odgovor mada meni nije stigla identifikacija posiljaoca tako mako to bio procitao msam i forum koji mi je dosta pomogao i takodje sam razgovarao sa tim dimketom koji mi je uneo sumnju u dve vrste proizvoda ali je to izgleda zaista marketing jer su kod njega aparati za znatni postotak skuplji i on tu razliku u ceni bas objasnjava tom teorijom ja bih uzeo canon g6 pa ako neko ima neke informacije o prodaji i samom aparatu neka mi posalje mail puki@eunet.yu
 

Back
Top