Mrkonjić zaposlio kažnjenu sekretaricu predsednice Skupštine

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.vesti-online.com/Vesti/S...io-kaznjenu-sekretaricu-predsednice-Skupstine

Mrkonjić zaposlio kažnjenu sekretaricu predsednice Skupštine
Branislava Parezanović, bivša sekeratarica predsednika Skupštine Srbije i potpredsednika SPS Slavice Đukić-Dejanović, pronašla je posao kod drugog potpredsednika socijalista i ministra za infrastrukturu Milutina Mrkonjića, na njegovo insistiranje.
38418_branislava_f.jpg

Branislava Parezanović i novi šef Milutin Mrkonjić

Parezanovićka je u februaru kažnjena jer je službeni automobil koristila za privatne poslove. Na jednom od putovanja ona je 21. januara sa vozačem Goranom Jovićem umalo pregazila tim istražnih sudija koji su bili na uviđaju na udesu u kome je poginuo Pero Đorđević. Tada su vozilom prešli preko tela preminulog.

Iako je posle ovog skandala kažnjena zabranom napredovanja od četiri godine, dok je vozač Goran Jović dobio otkaz, Branislava Parezanović sada dobija novi posao u Ministarstvu za infrastrukturu. Sekretar Skupštine Veljko Odalović je rekao za "Press“ da je ministar Mrkonjić tražio da Parezanovićka bude angažovana kod njega i da on nije imao razlog da se ne složi sa odlukom o preuzimanju.

"Zašto je ministar Mrkonjić tražio da Parezanovićeva pređe kod njega ne znam, to morate pitati samog ministra i to nije deo mog posla“, kaže Odalović.

Na pitanje da li je reč o partijskom dogovoru, jer su i on i Mrkonjić i Slavica Đukić-Dejanović funkcioneri SPS-a, Odalović odgovara da to "apsolutno nije tačno". Slavica Đukić-Dejanović nije odgovorila na pitanje da li je kod svog partijskog kolege urgirala da njena bivša i kažnjena sekretarica pronađe novi posao. Jedna od njenih saradnica je kratko rekla da "predsednica Parlamenta to ne želi da komentariše". Ni Milutin Mrkonjić se nije odazivao na brojne pozive.

Predsednik Administrativnog odbora Skupštine Nenad Konstantinović (DS) je reako za "Press“ da je Parezanovićka od disciplinske komisije dobila preblagu kaznu.

"Sad, kada joj je već izrečena takva disciplinska mera, onda mora da ostane na snazi. Lično mislim da je dobro što osoba koja je tako grubo prekršila pravila neće raditi u Skupštini Srbije. Ostalo ne bih da komentarišem“, kaže Konstantinović.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Значи....и кад газиш, убијаш, кад си претња људима око себе,
нико ти ништа не може, ако си члан владајуће коалиције, тј СПСа.
:(
 
1. Мрка вооооллеее жене, посебно ако су слатке и умилне и ........., некада у ЦИП-у (видео сам својим очима) имао је обичај да из чиста мира неку шљапне по доњем делу леђа, кружиле су и разне приче, неке госпође су рапидно напредовале и хијерархиски и материјално, мада данас обзиром на године и здравствено стање мислим да му ни вијагра не би помогла.
2. Тврдио сам и тврдим да ова ујдурма са колима није била без знања одговорних, вероватно неће проћи дуго времена, а да ће мо (ако неко буде истраживао) сазнати да је и возач пронашао неко државно ухлебљење!
 
Јесте видели како се чувају своји чланови...
који чак и убијају....
А ви на Крсти и ако сам ваш члан....мало, мало...па ме казните,
или чак банујете, све због писане речи....
:per: :per: :per:

Pa nisu oni ubili čoveka, oni su ga samo malo dezintegrisali nakon smrti :whistling:
Ne bi ovoj ženskoj ovako čuvali leđa iz čiste ljubavi, ko zna šta dotična zna o dr Slavici.
 
Јесте видели како се чувају своји чланови...
који чак и убијају....
А ви на Крсти и ако сам ваш члан....мало, мало...па ме казните,
или чак банујете, све због писане речи....
:per: :per: :per:

:lol::lol::lol:

Jes video nepravde, umesto da te unaprede bar za supera:rtfm:
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/S...io-kaznjenu-sekretaricu-predsednice-Skupstine

Mrkonjić zaposlio kažnjenu sekretaricu predsednice Skupštine
Branislava Parezanović, bivša sekeratarica predsednika Skupštine Srbije i potpredsednika SPS Slavice Đukić-Dejanović, pronašla je posao kod drugog potpredsednika socijalista i ministra za infrastrukturu Milutina Mrkonjića, na njegovo insistiranje.
38418_branislava_f.jpg

Branislava Parezanović i novi šef Milutin Mrkonjić

Parezanovićka je u februaru kažnjena jer je službeni automobil koristila za privatne poslove. Na jednom od putovanja ona je 21. januara sa vozačem Goranom Jovićem umalo pregazila tim istražnih sudija koji su bili na uviđaju na udesu u kome je poginuo Pero Đorđević. Tada su vozilom prešli preko tela preminulog.

Iako je posle ovog skandala kažnjena zabranom napredovanja od četiri godine, dok je vozač Goran Jović dobio otkaz, Branislava Parezanović sada dobija novi posao u Ministarstvu za infrastrukturu. Sekretar Skupštine Veljko Odalović je rekao za "Press“ da je ministar Mrkonjić tražio da Parezanovićka bude angažovana kod njega i da on nije imao razlog da se ne složi sa odlukom o preuzimanju.

"Zašto je ministar Mrkonjić tražio da Parezanovićeva pređe kod njega ne znam, to morate pitati samog ministra i to nije deo mog posla“, kaže Odalović.

Na pitanje da li je reč o partijskom dogovoru, jer su i on i Mrkonjić i Slavica Đukić-Dejanović funkcioneri SPS-a, Odalović odgovara da to "apsolutno nije tačno". Slavica Đukić-Dejanović nije odgovorila na pitanje da li je kod svog partijskog kolege urgirala da njena bivša i kažnjena sekretarica pronađe novi posao. Jedna od njenih saradnica je kratko rekla da "predsednica Parlamenta to ne želi da komentariše". Ni Milutin Mrkonjić se nije odazivao na brojne pozive.

Predsednik Administrativnog odbora Skupštine Nenad Konstantinović (DS) je reako za "Press“ da je Parezanovićka od disciplinske komisije dobila preblagu kaznu.

"Sad, kada joj je već izrečena takva disciplinska mera, onda mora da ostane na snazi. Lično mislim da je dobro što osoba koja je tako grubo prekršila pravila neće raditi u Skupštini Srbije. Ostalo ne bih da komentarišem“, kaže Konstantinović.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Значи....и кад газиш, убијаш, кад си претња људима око себе,
нико ти ништа не може, ако си члан владајуће коалиције, тј СПСа.
:(
МАЧАК, bas dobro sto postoje ljudi kao ti da razotkrivaju prljavstine nasih vlastodrzaca.
Neko je komentarisao da cemo uskoro otkriti da su i vozaca debelo uhlebili kod nekog od ministara ili u nekoj drzavnoj "sluzbici". I ja to mislim.
A sve "demokrate" na Krsti se pale sto se skupljaju potpisi za prevremene izbore.
Skroz pogresno, mislim to skupljanje potpisa, treba skupljati debele cvornovate motke i "ono drugo", pa da na prolece zavrsimo posao sa zutim vlastordscima.
P.S. nesmem da napisem sta je to "ono drugo", jerbo ce opet onih par likova i likusica:mrgreen: da zavriste kako me treba banovati jer je: to poziv na ubistvo.
 
Јесте видели како се чувају своји чланови...
који чак и убијају....
А ви на Крсти и ако сам ваш члан....мало, мало...па ме казните,
или чак банујете, све због писане речи....
:per: :per: :per:
Nema veze МАЧАК, zato imas svoje prijatelej na Krsti. Zaboravih maloprer, posle prvog posta na temu da ti dam bonu, pa sam se ispravio.
Imas od mene jednu bonu.
 

Back
Top