Najbolji savet

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
Dakle, koji je najbolji savet koji vam je dala mama, tetka, strina, šurnjaja, jetrva, pašenog ....... , a tiče se ljubavi, sexa, odnosa itd.?
Ne mislim na savete drugarica i drugova, nego na neke starije, iskusnije, vama bliske ljude?
 
...jaoj slatka tema...odmah mi padne na pamet mama jer mi je stalno govorila kako je u jednoj vezi istina uvek na sredini, kako niko ne zna istinu o dvoje ljudi koji su u vezi ili braku i kako imam jedna usta a dva uha pa da se vladam u skladu sa tim...
 
Dakle, koji je najbolji savet koji vam je dala mama, tetka, strina, šurnjaja, jetrva, pašenog ....... , a tiče se ljubavi, sexa, odnosa itd.?
Ne mislim na savete drugarica i drugova, nego na neke starije, iskusnije, vama bliske ljude?

moj komsija, u trenutku mudrosti prouzrokovanog zestokom domacom rakijom, mi je
na moje izjasnjavanje sto se tice tipa zene s kojom bih zivot da provedem reko
"naj.je.bo si sinovac!"


de ces bolje od toga :lol:

:hahaha:
 
Najbolji savet sam dobila od forumashice
koja se odaziva na nik struja
izmedju puno pametnih stvari koje ume da napishe
jednom mi je dala savet
koji reshava sve probleme:

"prejaka zzelja mozze da ubije. Prestani da zzelish"
 
Dakle, koji je najbolji savet koji vam je dala mama, tetka, strina, šurnjaja, jetrva, pašenog ....... , a tiče se ljubavi, sexa, odnosa itd.?
Ne mislim na savete drugarica i drugova, nego na neke starije, iskusnije, vama bliske ljude?

kada sam imao 17 godina...moj deda...jaran iz bosne...njega inace volim najvise na svetu...jedini covek od cele porodice koga volim,od ostalih mi se seere...ja im'o tu neku vezu duzu,doslo tu do raskola...ja se ubedacio...dos'a moj djed pit'o me sto ne izlazis,ipak petak...ja tu nesto poc'o ta zavlacim...te ovo,te ono...on pita sta mi je...ja opet nesto trabunjam sebi u bradu...cusno me onako prijateljski po glavi..."na para i da te ne vidim,mrs u grad"...covek skapirao o cemu se radi...nikada vise se nismo pominjali pricu,a i nikad me vise nije boleo tuki oko sekundarnih stvari...dobar je covek moj deda...sirovi jaran velikoga srca koji unuka(mene) voli vise od samoga sebe...
 

Back
Top