tripovi

Dzoni.M

Zainteresovan član
Poruka
163
Da li vam se nekad dogodilo nesto sto ne kapirate i verovali ste da je to ne moguce..naprimer da ste videli duha,da ste sanjali nesto sto se posle toga desilo da ste predvideli buducnost il tako nesto...evo meni na primer se letos izdesavalo nesto vrlo utripovano...ustajem ujutru (13:00) tacnije i imam 3p sanjao sam kako sam umro...tj kako sam video nadgrobni spomenik de pise Nikola Mitic od 1991-2009...predvece vrtim kanale na tv-u i slucajno okrenem dnevnik na rts-u i procitam kako je N.M sa novog beograda 18 godina poginuo u tuci navijaca...moji su inicijali,odgovara godiste i odgovara mesto prebivalista...los trip kad vas tlevizija proglasi mrtvim...:eek:
 
sanjao sam nadgrobnu plocu da pise nikola mitic ziveo od 1991-2009 i taj dan je urmo lik koji se tako zove ,ima 18 godina i zivi isto na novom beogradu..i ono 3p je...da predvidis smrt nekog ko se zove i preziva,ima isto godina i zivi u istom kraju ko ti...
 
Podaci nisu skladisteni u mozgu vec on ima korelaciju sa vremenom koje je proteklo (prolsost) a ponekad je moguce i videti neke od verzija buducnosti.
Meni se licno to dogodilo par puta.
 
Mozda si i tu vest na RTSu sanjao.. ono kao u Fredi Krugeru - Nocna Mora u ulici Brestova.. probudis se i mislis da je java, ali to je bio san u snu..i opet u krug.

Nejasno si napisao jel taj ubijeni lik ima isto ime i prezime kao ti ili samo inicijale N.M. ?

Googlam ne vidim nikakvu vest o tvom imenu.. mozda si ga ipak pomesao sa kriminalcima iz Zemunskog klana gde je uhapsen jedan Nikola Mitic ?
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/60026/Novi-zemunci-planirali--ubistva-clanova-suparnickog-klana

Ova vest bi mozda vise odgovarala tvojoj N.M. prici iz prvog posta i bio je sa N.Bgda. 17
ali bila je 2008 a ne letos,
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/61734/Umesto-rodendana-spremamo-sahranu

I ni jedna vest nema veze sa navijacima, tako da bolje nemoj da siris dezinformacije o navijacima i dovodis ih u vezu sa ubistivma... ako imas link te vesti postavi je sad.. ne postoji u realnosti toliki broj navijackih tj huliganskih ubistava, kao sto mediji lazno predstavljaju, pa da bi ta vest prosla nezapazeno. Jedino ako je tijanic-grobar izmislio vest sve zbog ljubomore na uspeh Zvezde i Srbije iz 1991 godine i Svetog Nikolu.
Mnogi mediji danas izmisljaju lazne vesti zarad neke kontrole uma ljudi - od mondo, blic, alo, press, b92.. i samo naslove projektuju da bi uzrocno-posledicno uticali na svest coveka, koriste neke cudne boje, simbole, narandzasta boja preovladava.. posebno deluju na mlade jer oni su buducnost, pokusavaju svest da im preobrate u jugoslovensko komunisticki mentalitet ili vode neku parapsiholosku borbu zeleci da ih ubace u njihovu dimenziju realnosti. bojkot medija je resenje.

A naravno da se takve podudarnosti desavaju svima, meni xx puta.. mozda ne bas u snovima...vec na primer : citam rec Voda..i u pozadini u skoro istom minutu cujem TV neko prica o vodi. Ovo sve spada neku pricu o sinhronicitetu i K.G.Jungu.
 
ja bre u poslednje vreme imam neke tripove onog dezavua,ili kako se to pise
pricam nesto,i kao-pa ovo je mi je nesto poznato:lol:
to je sve do mozga,ima i naucno objasnjenje za to,ali ubi me ako mogu da se setim sada:lol:
uglavnom,u poslednje vreme je bas cesto,i zbunjujuce je:(
 
ehehehe... i meni se isto tako nešto dešava...
nije preterano slično..., ali kao da osećam da će se to dogoditi...
naravno, nikad nisam sigurna u to...
evo bezazlenih primera....
osetila sam da ću taj dan odgovarati osnove ekonomije... i...
ko je br. 13? damn it... kakav baksuz
onda...čekam mamu ispred njene firme... otišla da da neka dokumenta...
čekam, čekam, čekam... i rekoh
"Ova sigurno sada pije kafu"
desetak sekundi kasnije...stiže poruka...
"E, Alisa, ovi skuvali kafu... Idi ti ako hoćeš kući" :roll:
takođe... baš danas se desilo... namerno nisam ponela knjige, a ni plakat iz prava...
i rekla sam u sebi... ova će se danas razboleti....
i ona nije došla u školu... ne znam da li se razbolela, ali u svakom slučaju nismo imali čas...
:lol:
ima još nekoliko slučaja... ali ne mogu sad da se setim... u poslednih nedelju dana, to mi se baš često dešava...
 
kolko ljudi stvari sanjaju, i kolko vesti se dnevno obrne na tvu....nesto nekad mORA da se pogodi..i eto objasnjenja tvoje nadprirodne misterije..
bruc truc
 

Back
Top