delta legal,mome stanojlovica,rakovica
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: delta legal,mome stanojlovica,rakovica

Nov član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano delta legal,mome stanojlovica,rakovica

U ulici Mome Stanojlovica,opstina rakovica postoji kompleks od sedam zgrada koje gradi DELTA LEGAL. Situacija je slicna kao u filmskom gradu. Zgrade su trebale da budu zavrsene pre 2 godine ali nista od toga. Racun im je navodno blokiran,ali tamo postoji grupa radnika koja pocinje nove zgrade,a prethodno napravljene ostavlja ne zavrsene.Nema struje,nema vode,katastrofa.Cudi me da ovaj problem niko nije pomenuo kada je bila afera sa Aleksandrom Lukicem.... Da li postoji neko ko je kupio stan na ovoj adresi? Kakva su vasa iskustva?
    Poslednji put ažurirao/la djolee : 28.02.2010. u 23:06

Nov član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: delta legal,mome stanojlovica,rakovica

Postoji, kako ne postoji. I ja sam kupila 2007 u cetvrtoj zgradi a moja koleginica u sedmoj zgradi 2009.

Svi stanovi u sedam zgrada na lokaciji Mome Stanojlovic su u glavnom prodati ali je problem sto se za mnogo nezna ko su vlasnici dali su uopste u Srbiji ili se kriju pojedini ljudi iz opstine Rakovica koji su dobili od Lukica GRATIS stanove! Zato svi cute a posebno vlasnici parcela koji kriju neku tajnu...i oni su problem, sto struja nije regulisana do sada kao i problemi sa vodom.

Gospodin nije zavrsijo sve radove na zgradama a neznamo ni kada ce. Za legalizaciju se nezna dali je predata. Problem sedme zgrade je uocljiv jer je gradjevinska inspekcija prekinula radove do daljneg.

Molimo sve koji su osteceni i koji su kupili u svih sedam zgrada, da se organizuju pod hitno i da se ukljuci u medije. I da se prijavi nadleznim, drzavnim strukturama kako bih sa gospodinom Lukicem resili te probleme. Da izpostuje i da zgrade stavi u funkciju.

Hvala

Nov član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Konacno da neko prokomentarise Ja sam postavio temu kako bi mogli da razmenimo misljenja,posto na gradilistu moze da se cuje uvek ista prica. Ja imam stan u trecoj i petoj zgradi,kupio sam 2006, u ugovoru pise da je trebalo da se zavrsi 2007 ali od toga nista. Skoro sam bio tamo,voda je konacno pustena. Za struju traze da se da po 1500 evra, ali meni se uopste ne daju te pare,jer nemam poverenja vise ni u koga. Tamo postoji dosta stanova koje poseduju i izvodjaci radova,tako da ne znam koliko bi stanara moglo da se organizuje da bi pokrenuli nesto. Cuo sam komentare da su sestu i sedmu zgradu poceli kako bi pokupili pare od kupaca stanova u tim zgradama da bi mogli da zavrsavaju gornje. Opsti haos. (Inace kupio sam stan od izvesnog Tosketa,koji tamo izvodi neke radove)...

Bilo bi bas lepo kad bi nekako mogli da se skupimo u vecem broju da pokrenemo konacno nesto.........

Početnik
    Učlanjen
    26.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tek sam sada video ovu temu , ovo je definitvno neki trend koji ne odumire .. zbog pravljena centralnog registra izgleda da vise nece moci da se prodaju stanovi vise puta ali nedovrsavanje objekta izgleda ostace jos dugo aktuelno. Ja sam na drugoj lokaciji imao "biznis" sa delta legalom ali ....

Ako ima jos nekoga ko je raspolozen za diskusiju nek se javi ... posto ni forum 1000 ostecenih vise izgleda ne radi.

Slične teme

1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 07.03.2009., 14:09
  2. Stanovi u izgradnji - firma delta legal
    Autor alesandro u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.10.2007., 18:18
  3. Rakovica City www.Rakovica.de.vu
    Autor Dekac_ u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.08.2007., 17:03
  4. po mome, problemi