Postansko sanduce

pele27

Primećen član
Poruka
959
Vi koji zivite u kucama, kakve postanske sanducice imate? Ja nikako ne mogu ni preko neta a ni ovako da provalim gde se moze, i da li se uopste moze kupiti PVC sanduce? Ovo sto sada imam em je pocelo da rdja em ima onaj glupi otvor za ubacivanje poste gde kisa ulazi bez ikakvih problema i sva posta mi je redovno natopljena jer je i sanduce puno vode...ZNaci nervira me rdja i voda u sanducetu? Da li je iko igde video plasticno???????
 
Mozda ovako nesto..?
pvc3_mailbox_post_decorative_mb950_500.jpg
pvc3_mailbox_post_decorative_scf_500.jpg
 
Vi koji zivite u kucama, kakve postanske sanducice imate? Ja nikako ne mogu ni preko neta a ni ovako da provalim gde se moze, i da li se uopste moze kupiti PVC sanduce? Ovo sto sada imam em je pocelo da rdja em ima onaj glupi otvor za ubacivanje poste gde kisa ulazi bez ikakvih problema i sva posta mi je redovno natopljena jer je i sanduce puno vode...ZNaci nervira me rdja i voda u sanducetu? Da li je iko igde video plasticno???????

Imas da kupis u postama plasticne sanducice koji mi fino izgledaju... oko 700 ili 800 dinara su... Mada da se ogradim da govorim o postama u Beogradu jer ne znam odakle si...
 
Jaooooooo stala si mi na muku....oduvek sam hteo da imam americko sanduce ali ne mogu ni to da nadjem da kupim...vec sam negde trazio neku korjnu listu ne bih li ga napravio ali....nistaaaaa...a preslatki su!!!

Stvarno su plasticni?????????? Extra...iz Bg sam...onda sutra pravac neka veca posta pa da vidim kako izgledaju......

Ako posedujes odgovarajuce platne ili kreditne kartice probaj da narucis ovo "americko" sanduce preko interneta...

Da u postama ima plasticnih... Glavna boja im je zuta sa postanskim logom a sama kutija je crna, bela ili svetlo siva ... onako slatki su... imaju i kljucice i bravice i tiplove dobijes uz njih...
 
Ne mora da znaci... mislim da carina u tim slucajevima nije veca od 10-ak evra... a i ne moras da ga narucis iz Amerike, malo googlaj pa vidi mozda ih neko proizvodi u Evropi, mozda neke nase komsije...
 
Данас сам наручио парфем из Енглеске у вредности 37 евра, а царина ме изашла око 20 евра. :evil: Наручивање код мене већином пролази без царине, међутим зна се десити и да одеру. Права коцка и рескир. Ко воли, нек изволи.
 
Jaooooooo stala si mi na muku....oduvek sam hteo da imam americko sanduce ali ne mogu ni to da nadjem da kupim...vec sam negde trazio neku korjnu listu ne bih li ga napravio ali....nistaaaaa...a preslatki su!!!

A mozes da pokusas kod nekoga kose bavi drvetom ili limarijom da ti jedno napravi... ako nije veliki hokus-pokus...

Очупај право поштанско сандуче. са оближње поште...

:rotf: :rotf: :rotf:
E jes' blesav!!!
 

Back
Top