Nemacki Ovcar Srbija

Nekako milsilm da posle NO necu imati ni jednog drugog psa!

A zasto? Ja , da mogu , imala bih deset, svi bi bili drugaciji, nazalost nikada NO, iako je to simbol psa.

Pravo da tu kazem ( nista licno) ja sam zaista ljubitelj pasa, volim ulicne, ruzne mesance ( mada su oni nekako uvek i najlepsi)
meni nekako smeta i nervira me kada neko kaze da je njegov pas ( uvek neki rasni) najpametniji,najlepsi i da ne bi mogao
da zamisli da ima neku drugu rasu. Za mene i moje potrebe je skotski ovcar ( ovaj moj) najprihvatljiviji , a zbog njegove prirode,
pitomosti, ali i inteligencije,a naravno da uvek i estetika igra veliku ulogu, pa i velicnina,zdravlje pasmne koji biramo,
ali nkada ne bih bila tako iskljuciva.

Opet, nema veze s tobom, nego si mi dosao kao "kec na jedanaest"ja koliko mogu pokusvama da se brinem o svakom psu
pa tako u Srbiji i udomljavam stence bacene na ulicu jer je meni svaki pas isto ( ako ne i vise) drag kao i moj.

Vlasnici pasa ( narocito rasnih) ljudi su bez ikakvih empatija za druge pse.
 
Poslednja izmena:
Milsim da grešite u proceni moje ljubavi prema psima. Kao dete sam živela uvek sa mešancima, sada ih u selu (na dedinom imanju, gde sam inače bila po ceo letnji raspust a i zimski) ima 5 (dosta vremena provodim u čoporu kada sam u selu). Osim toga moj pas niti se takmiči niti ima pedigre, ali mislim da veoma brzo savladava neke zadatke (za razliku od nekih drugih koje sam imala a i sa kojima provodim dosta vremena). I da, kao rasa mi se sviđaju i imaću uvek nemačke ovčare, a Vi to zovite kako hoćete!
 
Jel ima neka zenka za parenje sa Rolfom od Beronje, prvak razreda mladih? 064/94-22-898 Voja :)
478441_10200683732889718_1016596721_o.jpg
 

Back
Top