Reality show

da li ste primetili da oni koji se vencavaju odlaze s ovog pdfa i automatski postaju ozbiljniji i neka druga interesovanja su im primarnija..jel to znaci da ih ljubav i sex vise ne zanima il sta?

Primetila sam da ljudi cim se vencaju, kao da se zivi ukopaju u grob. Sve stane samo se vucaraju jedno uz drugo, a kda dobiju dete sve rade porodicno. Meni je to odvratno.
 
Jeste primetili da se u poslednje samo otvaraju teme o nama ovde i da vise niko ne odgovara uopsteno objektivno iz svog iskustva?Jel to znaci da su mnogi zaglibili u zivotu pa se vade da im ovo dodje kao relaksacija a uopste nije..cak sta vise dize pritisak u prazno..klikcemo tamo vamo i da nas pita covek sta smo to kreativno uradili..nista..umesto da se odvojimo od ekrana i pogledamo neku komediju nama je kao zanimljivo da se ovde smejemo i pokusavamo biti duhoviti..i vazno je da nam nesto shatro bitno ne promakne..a pitanje bi bilo..da li ste primetili da oni koji se vencavaju odlaze s ovog pdfa i automatski postaju ozbiljniji i neka druga interesovanja su im primarnija..jel to znaci da ih ljubav i sex vise ne zanima il sta?

.. Normalan tok života .
 
P meni bas i nije normalno sto se preko noci pretvore u ozbiljne baba tracare tipa goca trzan i imaju potrebu da su zrelije i odjednom im prija takvo okruzenje..misim ok potpisali ste papir al kako vas do juce nisu zanimale kao ''ozbiljnije'' porodicne teme i sad vam ovde svi neozbiljni
 
Poslednja izmena:
Jeste primetili da se u poslednje samo otvaraju teme o nama ovde i da vise niko ne odgovara uopsteno objektivno iz svog iskustva?Jel to znaci da su mnogi zaglibili u zivotu pa se vade da im ovo dodje kao relaksacija a uopste nije..cak sta vise dize pritisak u prazno..klikcemo tamo vamo i da nas pita covek sta smo to kreativno uradili..nista..umesto da se odvojimo od ekrana i pogledamo neku komediju nama je kao zanimljivo da se ovde smejemo i pokusavamo biti duhoviti..i vazno je da nam nesto shatro bitno ne promakne..a pitanje bi bilo..da li ste primetili da oni koji se vencavaju odlaze s ovog pdfa i automatski postaju ozbiljniji i neka druga interesovanja su im primarnija..jel to znaci da ih ljubav i sex vise ne zanima il sta?

Pa.. vidi, ovo je konstantna repeticija..
 
Jeste primetili da se u poslednje samo otvaraju teme o nama ovde i da vise niko ne odgovara uopsteno objektivno iz svog iskustva?Jel to znaci da su mnogi zaglibili u zivotu pa se vade da im ovo dodje kao relaksacija a uopste nije..cak sta vise dize pritisak u prazno..klikcemo tamo vamo i da nas pita covek sta smo to kreativno uradili..nista..umesto da se odvojimo od ekrana i pogledamo neku komediju nama je kao zanimljivo da se ovde smejemo i pokusavamo biti duhoviti..i vazno je da nam nesto shatro bitno ne promakne..a pitanje bi bilo..da li ste primetili da oni koji se vencavaju odlaze s ovog pdfa i automatski postaju ozbiljniji i neka druga interesovanja su im primarnija..jel to znaci da ih ljubav i sex vise ne zanima il sta?

Jel se to odnosi samo na one koji se vjencaju ili ?
Sad da kazem sa svog stajalista,na forum naletim onako,malo gledam perverzije po internetu,na krstarici erotske slike,flash igre,ljiS,automobilizam i tako....Odmaram malo,nakon obavljenih primarnih obaveza :D

6a00e554ad492488330115701ba724970c-800wi
:per:
 
P meni bas i nije normalno sto se preko noci pretvore u ozbiljne baba tracare tipa goca trzan i imaju potrebu da su zrelije i odjednom im prija takvo okruzenje..misim ok potpisali ste papir al kako vas do juce nisu zanimale kao ''ozbiljnije'' porodicne teme i sad vam ovde svi neozbiljni

Ali takav je ceo zivot. Postoje etape do kojih se u zivotu dolazi. Svi mi imamo neke ideale, kako treba ziveti. Kada se dodje do te etape, onda se ponasa po sablonu "onako kako se ponasaju vrsnjaci". Uvek sam bila ispred svoje genracije, pa nisam bila rob klisea. S jedne strane, to je dobro, a sa druge i nije. A kada se tako ususkaju u zeninom zagrljaju, kada ih svi hvale, kako su dosta postigli u zivotu, iako to nije bas nista posebno, onda sa 40 godina shvate/polude, pa jure maldje devojke ili muskarce (u zavisnosti od pola osobe ili, jure i svoj pol). Onda drze lekcije tipa "sta sam ja radio u mladosti", pa sada pokusavaju da ozive to sto su radili (u stvari propustili). Bljak!
 

Back
Top