ono sto ostane posle mene...

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

Ne bi.Moji najblizi,ja mislim znaju o meni sve...:)
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

Kako lepa tema. Neobicna.
Ima stvari za koje meni bliski ljudi ne znaju ali to su sitnice, nista vazno, nista misteriozno, tako da niko ne bi bio posebno iznenadjen.
Na zalost nekom ostavstinom nikog ne bih obradovala sigurno. Novcanik mi je potpuno prazan (ne racunam "stednih" 5 eura u zadzepku novcanika :) ) a o nekim racunima u banci ili slamarici da i ne govorim. :(
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

Lepa tema.


Ne, nista. Pre da, ali sam njena pisma njoj vratio, a slike njene iscepao u 8 520 delica, i obrisao sa HDDa i prerezao sa diskova sve. Obrisao sam par stotina nasih i njenih slika.

mmmm, e, mozda jedan stari imenik sa brojevima meni nekad dragih ljudi.
 
kad budes prosao kroz ono sto i ja, ocekivacu to od tebe :ok:

pa znam burke moj,ali opet dugo si biJo sam tom cu.pi..:( kontam da si je voleo i to..kazes da te nije prevarila,i da ste raskinuli ono manje vise sporazumno i sl..ili sam se ja zahebao..:rumenko::think:ako jesam onda sorry,ali kazes da ste godinama bili zajedno..prema tome i ona je trebe volela i ti nju,kontoa sam da si zadrzao nesto za uspomenu..ja sam zadrzavao zasto da ne,da se setim kada me kasnije cimne..:ok:
 
U stvari,kada bolje porazmislim,jedno pismo,koje sam ja napisala nakon njegovog raskida samnom.. ,a pismo se zvalo "Neposlato pismo"...Jako je dirljivo,opisano sve koliko se ruzno poneo,kako ja nisam to zasluzila,na takav nacin da ode.. mislim da bi i moji najblizi mozda ostali zapanjeni,koliko me je ta osoba povredila,tako nenadano i iznenada...I koliko sam zapravo ulozila svog vremena i ljubavi u njega tada..Milsim da bi ostali sokirani,kako se on tada ponasao i sta je sve uradio.Pismo je zauvek ostalo neposlato,nikada ga nisam poslala.
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

Muz se i ne bi toliko iznenadio(zna s kim zivi) ali moja mama.....:roll:
 
Lepa tema.


Ne, nista. Pre da, ali sam njena pisma njoj vratio, a slike njene iscepao u 8 520 delica, i obrisao sa HDDa i prerezao sa diskova sve. Obrisao sam par stotina nasih i njenih slika.

mmmm, e, mozda jedan stari imenik sa brojevima meni nekad dragih ljudi.

Zbog cega si joj pisma vratio? Ne razumem cemu to vracanje,kada usledi kraj?Zar to ne treba da bude neka vrsta uspomene na lepe i sretne dane?:think:
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

Da, jedna osoba bi svašta pronašla...uglavnom istinu...:confused:
 
Da vam se desi nesto, neka iznenadna nesreca, smrt bez najave, da li bi iza vas ostalo nesto sto bi iznenadilo vase drage, partnera pre svega, ali i one bliske, najbliskije? Da li bi pronasli nesto, kljuceve od stana koji nisu znali da imate, dnevnike, telefon sa skrivenim brojem, bilo sta sto bi ih nateralo da kazu da vas nius poznavali, da to nije osoba koju su voleli?

da mi se desi iznenadna smrt.....i da,ostalo bi verovatno,pisma na compu,sacuvane poruke,neka moja pisanja koja odaju razmisljanja koja malo ko,zapravo,niko ne zna...i verujem da bi se dobrano iznenadili...ali onda bi vec bilo prekasno,kao shto to obicno biva u zivotu.
a ako bi smrt moja bila namerna...verovatno bih se potrudila da izbrisem sve,sva pisma,sve poruke iz mobilnog koje bi bile kompormitujuce,sve hartije....jer ne bih zelela da nadju neshto..ako se nisu interesovali za to dok sam bila ziva,prekasno je kad bih bila mrtva.Ako nisu,dok sam bila ziva imali vremena da zastanu i odvoje minut u danu da pitaju kako sam,ni kao mrtva ne zelim njihovu zakasnelu zainteresovanost.
 
Poslednja izmena:

Back
Top