У Црвенки опсадно стање. Полиција растерује грађане.

Poruka
528
Заказана промоција књиге, од стране Херцен Радоњића Кеке, из Црвенке, РАПОРТ ГЕНЕРАЛУ,
ни данас није одржана. Промоцију су спречиле јаке полицијске снаге. Процењује се да их је са онима у цивику,
око две стотине. Запосели су све раскрснице и контролисали улазак возила,
при чему су вршили и претрес.
На платоу испред дома културе се окупило пар стотина грађана, који су очекивали
да се појави аутор књиге Љиљана Булатовић, како би промоција почела.
Међутим, негде око 10 и 45, када је Радоњић пошао према дому културе
следила је команда ПОСТУПИ ПО НАРЕЂЕЉУ.
Тада је десетак полицајаца зграбило Кеку и буквално унела у марицу, која је
са упаљеним ротационим светлима одјурила у правцу Сомбора.
Полиција је тада кренула према незадовољним грађанима, који су протествовали
зашто се тако поступа са председником месне заједнице и са њима.
У једном моменту, кордон се померао према њима и гурао их на другу страну улице.
Сад у 12 часова и 50 минута, део полицијских снага је склоњен са улице, али их је приметан
велики број у центру града и важнијим раскрсницама.
Прошлу суботу, полиција и локални моћници су спречили промоцију
уз образложење, да је организује ОБРАЗ.
Данас је промоција требала бити у организацији приватног лица, Херцен Радињића Кеке,
који је и председник месне заједнице Црвенка.
Уговор са директором дома културе је уредно склопљен, али се по нечијем налогу
појавила полиција, која је све спречила и растерала грађане.
У ПИТАЊУ ЈЕ САМО КЊИГА О РАТКУ МЛАДИЋУ А ОНИ СЕ ПЛАШЕ.
КОЛИКО ЛИ СЕ ТЕК ПЛАШЕ РАТКА МЛАДИЋА?

[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH]
 

Prilozi

  • PICT0006.jpg
    PICT0006.jpg
    31,3 KB · Pregleda: 21
  • PICT0010.jpg
    PICT0010.jpg
    33,2 KB · Pregleda: 21
  • PICT0016.jpg
    PICT0016.jpg
    60,7 KB · Pregleda: 264
  • PICT0022.jpg
    PICT0022.jpg
    63 KB · Pregleda: 61
  • PICT0028.jpg
    PICT0028.jpg
    70,2 KB · Pregleda: 54
E Srbi,Srbi sta dopustate. Zanima me i ta policija ima li bar trunke obraza.

Људи су углавном из општине Сомбор, Апатин, Кула....
Веруј да им је било тешко...Говорили су....Само радим свој посао....
 
Ovo pre svega nije državna policija nego partijska.

To je najveći problem današnjeg društva, samovolja pojedinaca koji su uzurpirali vlast i sada putem svih mera koje im stoje na raspolaganju polako i sigurno uvode silu kao jedini način demokratskog pluralizma.

Policija je opasno zabrazdila zbog bolesnih glava koje ih vode u destrukciju i otuđenje od države i naroda.

Siguran sam da 95% policajaca u toku neke "partijske intervencije" pita sam sebe šta traži tu.
 
Ovo pre svega nije državna policija nego partijska.

To je najveći problem današnjeg društva, samovolja pojedinaca koji su uzurpirali vlast i sada putem svih mera koje im stoje na raspolaganju polako i sigurno uvode silu kao jedini način demokratskog pluralizma.

Policija je opasno zabrazdila zbog bolesnih glava koje ih vode u destrukciju i otuđenje od države i naroda.

Siguran sam da 95% policajaca u toku neke "partijse intervencije" pita sam sebe šta traži tu.

:ok:Gljivica zna zanat!
Naravno koji ce ****** tu kad mogu biti u kavani!:mrgreen:
 
Ovo pre svega nije državna policija nego partijska.

To je najveći problem današnjeg društva, samovolja pojedinaca koji su uzurpirali vlast i sada putem svih mera koje im stoje na raspolaganju polako i sigurno uvode silu kao jedini način demokratskog pluralizma.

Policija je opasno zabrazdila zbog bolesnih glava koje ih vode u destrukciju i otuđenje od države i naroda.

Siguran sam da 95% policajaca u toku neke "partijske intervencije" pita sam sebe šta traži tu.

I onda se pitaju zasto narod ne moze da ih smisli i kada vidi nekog pandura na ulici najradije bi ih pljunuli.
 
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:\\

Ali stvarno
Mora jos nesto iza svega toga da se krije..
Promocija knjige, kao knjige ne verujem da je problem sam po sebi, ma kakvog sadrzaja bila..
Nisam cuo da je neko sprecio i jednu promociju knjige Seselja, a znamo dobro kakav on sadrzaj ima u svojim knjigama..

Tako jake policijske snage, ima sigurno za osnov nesto vise od promocije knjige..

Kad bi bilo vise informacija, mogli bi da raspravimo ovo, ovako, ovo je samo informacija o desavanju, ali ne znamo i pozadinu istog..

Po pravilnu bi trebalo da bude neko zvanicno saopstenje od strane organa vlasti, da bi bar sa te strane imali neku sliku dogadjaja a i razloge delovanja policije

Pokaj se
:pop:
 
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:\\

Ali stvarno
Mora jos nesto iza svega toga da se krije..
Promocija knjige, kao knjige ne verujem da je problem sam po sebi, ma kakvog sadrzaja bila..
Nisam cuo da je neko sprecio i jednu promociju knjige Seselja, a znamo dobro kakav on sadrzaj ima u svojim knjigama..

Tako jake policijske snage, ima sigurno za osnov nesto vise od promocije knjige..

Kad bi bilo vise informacija, mogli bi da raspravimo ovo, ovako, ovo je samo informacija o desavanju, ali ne znamo i pozadinu istog..

Po pravilnu bi trebalo da bude neko zvanicno saopstenje od strane organa vlasti, da bi bar sa te strane imali neku sliku dogadjaja a i razloge delovanja policije

Pokaj se
:pop:

A sta to moze vise???
 
Људи су углавном из општине Сомбор, Апатин, Кула....
Веруј да им је било тешко...Говорили су....Само радим свој посао....

Па то онда у ствари Пајтић и крмак Чанак ШАЉУ ПОЛИЦИЈУ...:cool:





чанак је дрвена посуда са поклопцем у којој чобани или
путници носе скоруп или сир
 
Па то онда у ствари Пајтић и крмак Чанак ШАЉУ ПОЛИЦИЈУ...:cool:





чанак је дрвена посуда са поклопцем у којој чобани или
путници носе скоруп или сир

Al izlozba slika u NS sa onim siptarskim koljacem je bila ok :D
 

Back
Top