plih/ovi na penisu

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
prica ide ovako
imam jedan plih vec dosta godina...kad se pojavio bio sam klinac i nisam obracao paznju...ali sad je kao manje zrno graska....al i dalje mi ne smeta jer je na kozici a i ne pece...kao da ne postoji...ali sad se pojavi neki minijaturan mozda ima milimetar koji mi jako smeta....jer pecka...nije nesto preterano ali sam zabrinut...e sad znaci taj veliki sam imao jos kao devica a ovaj sam primetio...iskreno pre 2-3 dana...e sad kome da se obratim jel to nesto opasno ili mogu da cekam ponedeljak?
znaci nije samo tackice nego ko pravi plih kad se opeces pa naraste a unutra nesto sve kao voda....
 
Obrati se u domu zdravlja na odeljenje za kozne i venericne bolesti. Nije to nista strasno, ja sam isao na pregled, sva sreca pa meni nije nista bilo, ali ti ipak to tvoje proveri.

Bolje to leci na vreme. ;) Kazem ti, nije nista strasno otici kod doktora.
 
ma isao bih ja ali ima par problema....
prvi je taj sto nisam iz bg a ovde u domu zdravlja ima samo kozni...kod kojeg cu izgleda morati da idem...al problem je sto je zensko...:S
a drugi problem je taj sto zna zna moju familiju blizu....
a treci je ako ne zna moracu kod urologa ili kako vec....
znam da mi vi ne mozete napamet pomoci samo sam se nadao da cete mi reci da NIJE STRASNO....:)
 
ma isao bih ja ali ima par problema....
prvi je taj sto nisam iz bg a ovde u domu zdravlja ima samo kozni...kod kojeg cu izgleda morati da idem...al problem je sto je zensko...:S
a drugi problem je taj sto zna zna moju familiju blizu....
a treci je ako ne zna moracu kod urologa ili kako vec....
znam da mi vi ne mozete napamet pomoci samo sam se nadao da cete mi reci da NIJE STRASNO....:)

Dr za kozne ti je i za venericne bolesti. Mene je pregledala zena i nisam imao nikakvu frku. Strogo profesionalno.

Tvoje zdravlje je u pitanju, sto vise odugovlacis losije po tebe...
 

Back
Top