IMAM NEKOLIKO PITANJA

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
1.Voleo bih da zanam kako se menjaju teme na kompjuteru ,to jest da naprimer promenim da mi task bar linija nebude plavo nego bolje boje ,i da mi kazete kako da postavim temu ,i da mi date saj sa koga cu da BESPLATNO skidam te teme a da ih prethodno mogu videti na nekim slikama.
2.Sta je to program alkohol zasta se koristi ,i dali je toisto sto i deamon tools.
3.I da li mi mozete da mi date LINK sa koga cuBESPLATNO da skinem windoes media player 12
4.Jel mi mozete preporuciti neki programe koji su veoma korisni i da ih treba imati svaki kompjuter ,nije vazno na kom počlju rade ti programi vazno je da su dobri i korisni a da mogu nekad da posluze,i da jmi napisete zasta sluze ti programi,kao i to da mi predlazete samo one programe koje se mogu skinuti besplatno sa interneta
5.Jel mi mozete isto tako predloziti neki korisne sajtove nije vazno na kom polju se ti sajtevi koriste vazno je to da su korisni i da mog nekad da posluze
6.Jel ima da se skine full vezija microsoft office 2010 ali da ima seve i worl ,exeel ,power point...

Hvala unapred i verujem da ce te date odgovore meni radoznalom!
 
Poslednja izmena:
1. Ako hoces standardne win teme da menjas onda to radis preko opcije Display u Control panel-u, a ako hoces da stavis neke modifikovane teme, onda mozes to da odradis preku TuneUp-a. Za sajt bih ti preporucio deviantART.

2. Alcohol je program koji se koristi za narezivanje, pravljenje virtuelnog diska, otvaranje .iso fajlova (ako nije aktivirana ta opcija u Winrar-u)

3. Windows Media Player 12
 
1.Voleo bih da zanam kako se menjaju teme na kompjuteru ,to jest da naprimer promenim da mi task bar linija nebude plavo nego bolje boje ,i da mi kazete kako da postavim temu ,i da mi date saj sa koga cu da BESPLATNO skidam te teme a da ih prethodno mogu videti na nekim slikama.
2.Sta je to program alkohol zasta se koristi ,i dali je toisto sto i deamon tools.
3.I da li mi mozete da mi date LINK sa koga cuBESPLATNO da skinem windoes media player 12

Hvala unapred i verujem da ce te date odgovore meni radoznalom!

EVO OVAKO
teme podesavas tako sto odes na desktop ( pozadina ) desni klik pa properties
i tamo predzadnji tab
teme mozes da skines gde god hoces npr na nekom torrent trackeru ako imas program za download torrenta
evo jedan dobar torrent tracker The Pirate Bay
alkohol ti je isto sto i daemon tools i ja ti preporucuje daemon tools lite jer po mom iskustvu on je bolji
a za windows media player ti kazem isto torrent
dao sam ti link gore
preko torrenta mozes da skidas sve zivo i nezivo
ako nemas program za skidanje torrenta evo Link
da ga preuzmes
ako te jos nesto zanima samo pitaj
 
1.Voleo bih da zanam kako se menjaju teme na kompjuteru ,to jest da naprimer promenim da mi task bar linija nebude plavo nego bolje boje ,i da mi kazete kako da postavim temu ,i da mi date saj sa koga cu da BESPLATNO skidam te teme a da ih prethodno mogu videti na nekim slikama.
2.Sta je to program alkohol zasta se koristi ,i dali je toisto sto i deamon tools.
3.I da li mi mozete da mi date LINK sa koga cuBESPLATNO da skinem windoes media player 12
4.Jel mi mozete preporuciti neki programe koji su veoma korisni i da ih treba imati svaki kompjuter ,nije vazno na kom počlju rade ti programi vazno je da su dobri i korisni a da mogu nekad da posluze,i da jmi napisete zasta sluze ti programi,kao i to da mi predlazete samo one programe koje se mogu skinuti besplatno sa interneta
5.Jel mi mozete isto tako predloziti neki korisne sajtove nije vazno na kom polju se ti sajtevi koriste vazno je to da su korisni i da mog nekad da posluze
6.Jel ima da se skine full vezija microsoft office 2010 ali da ima seve i worl ,exeel ,power point...

Hvala unapred i verujem da ce te date odgovore meni radoznalom!

http://www.techsupportalert.com/

Evo ovde imas razvrstano po kategorijama besplatne programe

Evo ovde imas besplatne programe razvrstane po kadegorijama itd....
 
Napisi mi korake kako da skinem sa ovog sajte wmp 12 jer sam se nesto upetljo pa neznam da se snadjem ,i ako ti nije problem odgovori mi na ostla dva dopunjena pitanje

E i hvala ti

Jel ti ne vidis onoliko download dugme?:eek:
Sto se tice ostalih pitanja - imas jaaaako puno korisnih sajtova, a posto tebe ne interesuje nesto konkretno, ne znam sta ocekujes da ti se napise.
Ovde ne postoji Office 2010, ali na nekim drugim mestima moze da se nadje.
 
@MAREKNIN.... Немаш потребе за WMP 12 и Office-om 2010 осим уколико не користиш Windows 7 (јер су углавном за њега и намењени). За XP ти је сасвим довољно то што имаш од Office-а (2003) јер нисам сигуран колико би се снашао са новим Office-ом, а еветуално можеш инсталирати тај WMP 11, веруј ми сасвим је довољан за то што ти треба, а ја скоро да га и не користим.
 

Back
Top