Losa karma
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Losa karma

Početnik
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Losa karma

Ima vec neko vreme,mozda pola godine,da osetim da mi sve ide lose-prijatelji,posao,brak.Ne postoji trenutno nista za sta bih rekla :e ovo je super! Nisam u depresiji,nisam bolesna,ali osetim da nesto ne stima.Ponekad pomislim da imam lepru,tako da ljudi beze od mene,pa cak da su i virtualni poznanici.Da li postoji ta losa karma i cime se ona "zasluzuje"? Ako postoji,kako da je otklonim i da sve bude po starom?
    Da li vam se to u zivotu desavalo,da nekako sve ide lose,da vas se ljudi odricu a vi ne znate zbog cega,gde ste pogresili?

Aktivan član Micika_Mica (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Losa karma

Ma proćiće to...Možda ti se čini...Sve zavisi od tvog raspoloženja...Meni se to, hvala Bogu, još nije dešavalo..
    Ljubav je kao rat - Nema poginulih...
    ...ali zato ima teško ranjenih...

Elita dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    254

Citat Original postavio cucuk_stana Pogledaj poruku
    Ima vec neko vreme,mozda pola godine,da osetim da mi sve ide lose-prijatelji,posao,brak.Ne postoji trenutno nista za sta bih rekla :e ovo je super! Nisam u depresiji,nisam bolesna,ali osetim da nesto ne stima.Ponekad pomislim da imam lepru,tako da ljudi beze od mene,pa cak da su i virtualni poznanici.Da li postoji ta losa karma i cime se ona "zasluzuje"? Ako postoji,kako da je otklonim i da sve bude po starom?
    Da li vam se to u zivotu desavalo,da nekako sve ide lose,da vas se ljudi odricu a vi ne znate zbog cega,gde ste pogresili?
    Ma opusti se, svakom naiđe period da se oseti odbačenim i da ga drugi ne razumeju, čak ni kući ljubimac, videćeš da će za par dana da bude malo bolje.Samo pozitivne misli i biće sve u redu.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    310
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: Losa karma

Citat Original postavio cucuk_stana Pogledaj poruku
    Desava se to ...Samo kratko da traje...Meni licno do te mjere da ze upitam pa nijesu svi ti ljudi krivi no i ti...Tesko mi je i jako se naljutim kad zavladaju gluvi telefoni...Ja pricam a ne cuju me ljudi tako znaju da te navedu pa da se za tudje greske osjecas krivom...
    Moj ti je savjet ako se povuces da se premjestis u tabor POSMATRACA...Tada ces se mozda bolje izvlaciti, vise vidjet i vise cut i bolje se snalaziti...Ime:  2lxzd3rjpg-1.gif
Pregleda: 66
Veličina:  4,3 KB
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Početnik
    Učlanjen
    23.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala vam na odgovorima.Mozda sam sebi stvarno umislila,a mozda je samo losa faza u zivotu.Treba se stvarno nekada povuci i sacekati-ponekad se sve samo sredi.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5968

Ne znam sve to nesto naopako..kad se ja lose osecam i mislim da mi nije neko reprezentativno izdanje drugima se dopadam..tako da ne treba ama bas nista shvatati licno..vecina je prsla
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat Mrs_Sick (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    170

Ma, to se uvek dešava.
    Ja imam dobru karmu, dela su mi dobra.
    Ne baš iskrena i empatična 100%, ali su čista i proizilaze iz nesebičluka.

I can help you see the light out of your despair,
    You tie the rope, I'll kick the fu*kin' chair!

Iskusan Raisa (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

poznat mi je osecja,neshto vrlo slicno sam prozivljavala i sama vishe od pola godine,mozda josh traje..a znash koji je gori osecaj od svega toga..kad znash da nikom nije stalo..ni malo,do tebe...kad vidish da je drugima svejedno shto ti patish,shto si tuzna,kad nemash nikog,makar jednu osobu da ti oraspolozi dan,da te zagrli,da ti kaze jednu lepu rech,i kad moras tako,sam kao pas,e to,to mene boli vishe od svega..ali ne znam,valjda vremenom treba da se mirim da nikom u sushtini nije stalo do mene i da se naviknem tako sama. A i ja se pitam..zbog cega to,cime sam tako neshto zasluzila,shta sam to uradila u proslom zivotu shto je tako strasno bilo,da u ovom nemam nikog,da stalno moram da glumim neku snagu kad je nemam,kad sam povredjena ili tuzna,da moram da se pravim da sam bezobrazna,drcna,prkosna,jer znam,ako krenem da plachem,i tugujem da ce me ljudi samo ostaviti u toj patnji da se udavim i da mi niko nece pomoci,pa onda moram da se pravim da sam..sve te stvari koje nisam,a i opet sam sama..odvratan osecaj,odvratan,i ponekad,smao ponekad mi dodje da umrem..ali nishta,zivim ovaj zivot i borim se,ali duboko u sebi jedva cekam sledeci,bolji

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

nije tema za svastaru...
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Poznat good_neighbour (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

polomljeno ogledalo... nema druge.
    a resenje ti je da pricekas 7 godina, posle ce sve biti ok.
    http://www.mixcloud.com/goodneighbour/it-doesnt-matter/

Slične teme

1. Karma
    Autor Sally_Solomon u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 30.08.2009., 10:49
  2. KARMA
    Autor Bliss u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 22.03.2009., 00:30
  3. Losa karma
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks