Kakvih se zena treba kloniti?

zasto na silu?
nisam ja na silu udario samar!
to sam uradio iz zadovoljstva!
ti mislis da ja zene bijem na silu?
e svasta

...pa da, najbolje bi bilo da onda pronadjes neku koja ce samar sa zadovoljstvom da ti vrati, pa onda opet ti njoj, pa ona tebi, pa ti njoj, pa ponovo ona tebi...zabava za citavo vece...eh kako sam neuka:mrgreen:

...Goxy u pravu si, najcesce se radjaju takvi...ali ove nese homo balkanikuse treba malkice nauciti postovanju i redu...eto ne mora da nam salje bebe andjela ali bar neka nas ne vredja...dovoljno za pocetak...mada je meni simpatican i blesav
 
...pa da, najbolje bi bilo da onda pronadjes neku koja ce samar sa zadovoljstvom da ti vrati, pa onda opet ti njoj, pa ona tebi, pa ti njoj, pa ponovo ona tebi...zabava za citavo vece...eh kako sam neuka:mrgreen:

...Goxy u pravu si, najcesce se radjaju takvi...ali ove nese homo balkanikuse treba malkice nauciti postovanju i redu...eto ne mora da nam salje bebe andjela ali bar neka nas ne vredja...dovoljno za pocetak...mada je meni simpatican i blesav

e detence detence...
kad bi ti znala da homobalkanikus upravo i opstaje zbog te zenske cudne psihe koja ipak i voli da bude omalovazavana, ali sa dozom humora izmedju redova
kao i u krevetu
mnoge vole da budu dominirane u krevetu(sigurno preko 90%)
takva vam je psiha
cim zeni dozvolis da se izjednaci sa tobom, ili nedaj Boze bude iznad, ona odlazi dalje
 
e detence detence...
kad bi ti znala da homobalkanikus upravo i opstaje zbog te zenske cudne psihe koja ipak i voli da bude omalovazavana, ali sa dozom humora izmedju redova
kao i u krevetu
mnoge vole da budu dominirane u krevetu(sigurno preko 90%)
takva vam je psiha
cim zeni dozvolis da se izjednaci sa tobom, ili nedaj Boze bude iznad, ona odlazi dalje

...pa da, odlazi od tebe na drugi cvet jer tvoj cvetic nije redak...vise je lokvanj otprilike...kako posejes tako zanjes kasnije...ti nas biras na osnovu 4 atributa (jel tako bese?) sta mozes da ocekujes kasnije:dontunderstand:...kada te izgustira ona kao pcelica odleprsa dalje:mrgreen::zper:...sa lokvanja na lokvanj dok ne naidje naka kala ili ruza svejedno nesto drugacije i redje...tada se zaustavi:zaljubljena: i zaljubiiiiiiiiiiiiiiiiiii:heart::mrgreen:
 
...pa da, odlazi od tebe na drugi cvet jer tvoj cvetic nije redak...vise je lokvanj otprilike...kako posejes tako zanjes kasnije...ti nas biras na osnovu 4 atributa (jel tako bese?) sta mozes da ocekujes kasnije:dontunderstand:...kada te izgustira ona kao pcelica odleprsa dalje:mrgreen::zper:...sa lokvanja na lokvanj dok ne naidje naka kala ili ruza svejedno nesto drugacije i redje...tada se zaustavi:zaljubljena: i zaljubiiiiiiiiiiiiiiiiiii:heart::mrgreen:

opet imas jaku mastu
;)
vise puta sam rekao, zene su prejake na recima. Dakle i na forumu.
U praksi je to maaalkice yebenije
Samo na forumu psotoje tako jake zene, zene koje biraju same sta hoce, odleprsaju na drugi cvet...
Veruj, u praksi, svaka cuva svoj brak i rukama i nogama.
Svaka zapisa svoju teritoriju...
Verujem da u zenskom drustvu prica lovacke price, kao i na forumu...znas ono tipa:'"ja sam ovom mom rekla! ili tako ili odoh aj..a onmora da slusa, nema tu kod mene!!!"
Realnost je drugacija, ne nasedaj na te price
posebno ne veruj u toliku kolicinu "srece"oovih "srecno"razvedenih
Puse drinu bez filtera i grickaju zanoktice, sto bi rekao bora
 
opet imas jaku mastu
;)
vise puta sam rekao, zene su prejake na recima. Dakle i na forumu.
U praksi je to maaalkice yebenije
Samo na forumu psotoje tako jake zene, zene koje biraju same sta hoce, odleprsaju na drugi cvet...
Veruj, u praksi, svaka cuva svoj brak i rukama i nogama.
Svaka zapisa svoju teritoriju...
Verujem da u zenskom drustvu prica lovacke price, kao i na forumu...znas ono tipa:'"ja sam ovom mom rekla! ili tako ili odoh aj..a onmora da slusa, nema tu kod mene!!!"
Realnost je drugacija, ne nasedaj na te price
posebno ne veruj u toliku kolicinu "srece"oovih "srecno"razvedenih
Puse drinu bez filtera i grickaju zanoktice, sto bi rekao bora

....kmek kmek:rumenka:...ja nisam govorila o braku...znas moje misljenje o tome, razvod je poslednja instanca koju treba izbeci ukoliko je ikako moguce...znas sta sam i tebi kazala, mora se malkice gledati kroz prstice...

...nesporazum:zag: ja sam govorila o klinackim vezicama...:cvet:
 
....kmek kmek:rumenka:...ja nisam govorila o braku...znas moje misljenje o tome, razvod je poslednja instanca koju treba izbeci ukoliko je ikako moguce...znas sta sam i tebi kazala, mora se malkice gledati kroz prstice...

...nesporazum:zag: ja sam govorila o klinackim vezicama...:cvet:

klinacke veze?
ne znam, mozda su ove novije generacije malo drugacije
ipak sam ja 33 godine..
ali pre 15 godina, muskarac je gledao sto vise da kresne, zensko sto pre da nekoga veze za sebe
znam, znam, tvoja baka nije bila takva, a kamoli tvoje danasnje okruzenje
znam,kod tebe to nije slucaj
ali u sirokim masama pre 15 godina je to bio slucaj
i ne foliraj se(znam sta ces odgovoriti, pa odmah da ti odgovorim) da zivimo u svedskoj...
i dalje je u srbiji tip koji kresne 10 riba za 15 dana shmeker a riba koja se poyebe i sa 3 u 15 dana kyrva
;)
prema ti cvetovi preletaci i te tvoje bajke mooooozda vaze za svedsku.
U Srbiji dobijes epitet drocke pa ces da se udas preko upoznavanje sajta za nekog gastosha koga su roditelji naucili da mora srpkinju da ozeni ;) i njemu prodavati da ti je drugi
iz okoline te niko vise ne bi hteo...
Balkane balkane balkane moj.. ;) je pesma od azre
a ne svedska svedska svedska moja ;)
 
0229565_l.jpg



www.killsbugsdead.com
 
I alatka je alatka.... izvadi se, upotrebi, otrese i ide dalje :hahaha: Zene bi trebalo da beze od decaka kao sto si ti NN76... glupi, zaostali i sa malom alatkom...sa kojom nista ne mogu da urade :hahaha: Pametne zene nikada nece reci broj recki, upravo iz tih zatucanih razloga.... Sto znaci da riba moze da poyebe njih mnooogo i da ne kaze brojku.... a za to je pravi muskarac nece ni pitati ;) vec samo sonja koji se plasi da ga ne poredi sa silnim igrackicama pre.... Tako da devojke samo napred, uzivajte u yebanju istih, a recke se nikada ne moraju tacno reci ;) zar ne.... Kad su glupi, neka slusaju lazi.... Sta ce reci okolina i decaci, koji ne znaju sta je moral, koga jos zabole za to.... :manikir:
 
Poslednja izmena:
...Goxy u pravu si, najcesce se radjaju takvi...ali ove nese homo balkanikuse treba malkice nauciti postovanju i redu...eto ne mora da nam salje bebe andjela ali bar neka nas ne vredja...dovoljno za pocetak...mada je meni simpatican i blesav
Naravno,ovom pričom o džentlemenstvu sam sebi pridao suviše važnosti!
Its a curse:neutral:
Glupo je imati osećaj da izumireš,mada,šta ne preživi nije ni valjalo ispočetka;)...
 
I alatka je alatka.... izvadi se, upotrebi, otrese i ide dalje :hahaha: Zene bi trebalo da beze od decaka kao sto si ti NN76... glupi, zaostali i sa malom alatkom...sa kojom nista ne mogu da urade :hahaha: Pametne zene nikada nece reci broj recki, upravo iz tih zatucanih razloga.... Sto znaci da riba moze da poyebe njih mnooogo i da ne kaze brojku.... a za to je pravi muskarac nece ni pitati ;) vec samo sonja koji se plasi da ga ne poredi sa silnim igrackicama pre.... Tako da devojke samo napred, uzivajte u yebanju istih, a recke se nikada ne moraju tacno reci ;) zar ne.... Kad su glupi, neka slusaju lazi.... Sta ce reci okolina i decaci, koji ne znaju sta je moral, koga jos zabole za to.... :manikir:

pa ako ti pi-chka izgleda kao da su rumuni po njoj riljali 3 dana bez prestanka, nema potrebe iko da te pita koliko si partnera imala pre njega ;)
 

Back
Top