Pomagajte drugovi

Poruka
22.606
Kaže mi jedna drugarica, inače je dosta mlada, kako joj se strašno sviđa jedan momak ali ne zna kako da mu stavi to do znanja.Ona je inače malo komplikovana osoba jer kad god joj se neki tip svidi, čak i kad se upozna sa njim,ona se sva spetlja i ne može ni reč da progovori, ko da se blokira.:confused:

Ajd dajte neki predlog kako bi ona moga da mu privuče pažnju i da mu stavi do znanja da joj se on sviđa.
 
Kaže mi jedna drugarica, inače je dosta mlada, kako joj se strašno sviđa jedan momak ali ne zna kako da mu stavi to do znanja.Ona je inače malo komplikovana osoba jer kad god joj se neki tip svidi, čak i kad se upozna sa njim,ona se sva spetlja i ne može ni reč da progovori, ko da se blokira.:confused:

Ajd dajte neki predlog kako bi ona moga da mu privuče pažnju i da mu stavi do znanja da joj se on sviđa.

da mu pridje i da mu kaze "e, samo da znas posto mi se mnogo svidjas, da cu mozda da blokiram ako mi ikad pridjes ali ne brini - nije nista strasno" :hahaha:
 
da mu pridje i da mu kaze "e, samo da znas posto mi se mnogo svidjas, da cu mozda da blokiram ako mi ikad pridjes ali ne brini - nije nista strasno" :hahaha:

E kad sam znala da ćeš ti prvi da serreš:zcepanje:...ma ne čoveče ne bi mogla ni reč da mu kaže.... jednom je tako muvala nekog tipa koji je radio ko konobar i ja je pošaljem po piće čisto da ona ode i tako to:zper:... i pola sata joj je trebalo da naruči hebeno piće, stala gleda i ćuti ne može reč da progovori... pa došlo mi da je bijem:dash:
 
Данашњи мушкарци су **ебани за било какву емотивно-љубавну акцију (већина). Ако не победи страх и не препусти се унутрашњем осећају, нема јој помоћи
 
Kaže mi jedna drugarica, inače je dosta mlada, kako joj se strašno sviđa jedan momak ali ne zna kako da mu stavi to do znanja.Ona je inače malo komplikovana osoba jer kad god joj se neki tip svidi, čak i kad se upozna sa njim,ona se sva spetlja i ne može ni reč da progovori, ko da se blokira.:confused:

Ajd dajte neki predlog kako bi ona moga da mu privuče pažnju i da mu stavi do znanja da joj se on sviđa.

Koliko mlada?Mlada kao tinejdzerka?Onda je njena reakcija ocekivana ili mlada kao....?
 
Данашњи мушкарци су **ебани за било какву емотивно-љубавну акцију (већина). Ако не победи страх и не препусти се унутрашњем осећају, нема јој помоћи
:ok: U pravu si, neko će morati da vuče priču dok se ne zbliže. Čudi me kako je cura tako zatvorena, neće valjati ako se ne bude menjala.
pa znaš šta Dačo ako si mislio na mene, ja kad se raskokodačem tip mora da traži reč ne bi li nešto i on rekao:zcepanje:

:D
Nekad to i koristi. Mene je jednom rođak tako predstavljao njegovoj prijateljici na koju sam počeo da balavim čim sam je ugledao. Priča on, lupeta, ne staje, ne mogu sam sebe da prepoznam koliko kenjja o meni, a ona me gleda, i ja nju. Očima pričamo:
- Ala ovaj mlati.
- Truća samo tako.
- Prestaće.
- Da, ali kad?
- Nema veze, sačekaćemo da završi.
- Ostaćeš?
- Hoću.
- Upoznaćemo se čim stane.
- Važi.
I čim je rođa otišao po piće nas dvoje u dijalog, toliko smo se zagotivili da smo odmah skontali da nismo za kres šemu, samo za druženje. :rumenka: :D

Šalu na stranu, ako je devojka toliko "vezana" morao bi neko sa strane da joj pomogne bar oko iniciranja razgovora.
 
:ok: U pravu si, neko će morati da vuče priču dok se ne zbliže. Čudi me kako je cura tako zatvorena, neće valjati ako se ne bude menjala.


:D
Nekad to i koristi. Mene je jednom rođak tako predstavljao njegovoj prijateljici na koju sam počeo da balavim čim sam je ugledao. Priča on, lupeta, ne staje, ne mogu sam sebe da prepoznam koliko kenjja o meni, a ona me gleda, i ja nju. Očima pričamo:
- Ala ovaj mlati.
- Truća samo tako.
- Prestaće.
- Da, ali kad?
- Nema veze, sačekaćemo da završi.
- Ostaćeš?
- Hoću.
- Upoznaćemo se čim stane.
- Važi.
I čim je rođa otišao po piće nas dvoje u dijalog, toliko smo se zagotivili da smo odmah skontali da nismo za kres šemu, samo za druženje. :rumenka: :D

Šalu na stranu, ako je devojka toliko "vezana" morao bi neko sa strane da joj pomogne bar oko iniciranja razgovora.

Hm...predlažeš mi da ja izigravam provodadžiju:manikir:
 
Kaže mi jedna drugarica, inače je dosta mlada, kako joj se strašno sviđa jedan momak ali ne zna kako da mu stavi to do znanja.Ona je inače malo komplikovana osoba jer kad god joj se neki tip svidi, čak i kad se upozna sa njim,ona se sva spetlja i ne može ni reč da progovori, ko da se blokira.:confused:

Ajd dajte neki predlog kako bi ona moga da mu privuče pažnju i da mu stavi do znanja da joj se on sviđa.

negse smoova snjegovim tjaletom
 
skines se gola pred tim likom i kada se skroz napali kazes mu na uvce... vidis onu u cosku, keksaj nju, samo ceka

mislim...od tih smotanih, sto stalno nesto pletu sa drugaricama, muka mi je, pokvare sva duzenja svojim raspolozenjima
 
Kaže mi jedna drugarica, inače je dosta mlada, kako joj se strašno sviđa jedan momak ali ne zna kako da mu stavi to do znanja.Ona je inače malo komplikovana osoba jer kad god joj se neki tip svidi, čak i kad se upozna sa njim,ona se sva spetlja i ne može ni reč da progovori, ko da se blokira.:confused:

Ajd dajte neki predlog kako bi ona moga da mu privuče pažnju i da mu stavi do znanja da joj se on sviđa.

Е, нигде не пише, ал ја "прочитао" да другарица има 12 година :lol:
 
:mrgreen:

Grozota :lol:



A što se same teme tiče..
Ne znam šta da rečem..
Je l' ona imala momke ranije, kako je stupala u vezu sa njima?
Nije valjda uvek toliko spetljana?!
Da li se spetlja i kad njoj priđu?

Ne znam, postoje razni načini, ali je otvorenost jedan od najboljih...
Pogotovo ako nije tinejdžerka.
 

Back
Top