zabranjeno opusteno oblacenje

Pade mi na pamet kao pandan temi zabranjeno doterivanje...zene sta bi radile kad bi vas partner ocekivao da ste uvek tip-top. Znaci nema kucni ogrtac, chupave papuce i vikleri na glavi :lol: I kad ste kod kuce uvek morate biti skockane, sveze izdepilirane, nasminkane.. ?

:eek::eek::eek:
e ovakva situacija bi za mene bila nocna mora :zcepanje:
pre neki dan sam pozvana na svadbu...ljudi nemam sta da obucem bukvalno nemam nista elegantno...imam cizme, patike, farmerke, majice (razne al nema elegantnih)
ako resim da ne idem bice super...ako ipak odem bice ebeno ...ima da pozajmljujem sa svih strana :zcepanje:
kupih juce cizme ...za mene je ono vrh elegancija...one sad sto se furaju satro antilop uske a gore guzvane...crne...eto sad imam "elegantne sexi cizme" :cool::zcepanje:
 
Ni u jednom slučaju ne može da mi određuje kako ću da izgledam....:manikir:

ako ce sam da finansira samo napred...ja nemam garderobu koja ispunjava taj zahtev :zcepanje:

zezala se ja sa onom drugaricom sto sam je spomenula na tvojoj temi, da zamenimo "muzeve"
njen brani doterivanje a ona to voli, ja ne...moj me tera da se oblacim sexi kaze riba si sta ti fali isprsi sise pokazi batake :zper: (ne ne hvalim se :roll: samo citiram), ona to voli ...taman :zcepanje:
 
ma zabole me ..meni kad je rekao da mu se vishe svidja kad pustim shishke, ja sam momentalno pochela da nosim rajf
a kad se skockam i sve..kazze shto si se tako picnula, ybt pa idemo kod mene
e al uvek sam svezze izdepilirana, to je stvarno moja bolest..al da me neko izvuche iz bade mantila kad mi je najjakije..nema shanse..shminkanje mi ne pada teshko..to ok
 
Pade mi na pamet kao pandan temi zabranjeno doterivanje...zene sta bi radile kad bi vas partner ocekivao da ste uvek tip-top. Znaci nema kucni ogrtac, chupave papuce i vikleri na glavi :lol: I kad ste kod kuce uvek morate biti skockane, sveze izdepilirane, nasminkane.. ?

Onda bih ja od nega ocekivala da mi dovede jedno osam kucnih pomocnica koje bi radile sve ono sto ja inace radim i lako bi mi bilo da uvek izgledam maksimalno dobro.
***,ne riba se kupatilo u visokim stiklicama :kafa:
 
ako ce sam da finansira samo napred...ja nemam garderobu koja ispunjava taj zahtev :zcepanje:

zezala se ja sa onom drugaricom sto sam je spomenula na tvojoj temi, da zamenimo "muzeve"
njen brani doterivanje a ona to voli, ja ne...moj me tera da se oblacim sexi kaze riba si sta ti fali isprsi sise pokazi batake :zper: (ne ne hvalim se :roll: samo citiram), ona to voli ...taman :zcepanje:

Eto menjate se i svi zadovoljni....ali do te svadbe na koju treba da ideš, ipak ostani sa ovim msm čisto zbog sugestije kako da namestiš sisse ako se odlučiš za dublji dekolte:zper::lol:

...e sad samo čekam kad će ovaj tvoj da se pojavi na temi:zcepanje:
 

Back
Top