Mrznja

New Rose

Zainteresovan član
Poruka
303
Da li mrzite ljude koji prave podelu ( napr. metalac gleda ljude na fazon: ovaj je fenser, metalac, punker, roker, hoper itd. )?
( ovo ne pitam ja vec moja ogorcena drugarica :D )
 
New Rose:
Da li mrzite ljude koji prave podelu ( napr. metalac gleda ljude na fazon: ovaj je fenser, metalac, punker, roker, hoper itd. )?
( ovo ne pitam ja vec moja ogorcena drugarica :D )
Ne......ja mrzim one koji mene mrze....kratko i jasno.iMAM par super ortakinja koje npr slusaju pop,tehno ali nisu fenserke
 
New Rose:
Da li mrzite ljude koji prave podelu ( napr. metalac gleda ljude na fazon: ovaj je fenser, metalac, punker, roker, hoper itd. )?
( ovo ne pitam ja vec moja ogorcena drugarica :D )

ne mrzim nikog...
a naravno da je glupo praviti podele na osnovu toga o cemu govoris....
i naravno da su ljudi mnogo vise (bilo negativno, bilo pozitivno) nego muzika koju slusaju ili odeca koju oblace....
 
Ja MRZIM takve podele i mrzimi ljude koji ih prave.Ustvari nikoga ne mrzim u pravom smislu, ali ne volim ljude koji imaju predrasude prema svima ostalima koji se ne oblace i na slushaju istu vrstu muzike kao oni.Meni je to isto kao da delish ljude na crne,bele i zute, prema verskom ili bilo kom drugom ubedjenju.Mozda ovo zvuci kao fraza, ali ljudi se dele na dobre loshe.Kao da ce se necije misljenje,osobine i stavovi promeniti sa menjanjem odece ili muzickog ukusa!!!!Ja se druzim i sa onima koji slushaju rok,metal,hop,rege,komercijalu.....i super mi je tako!Okruzena sam razlicitim ljudima,od svakoga naucim poneshto novo.Ovaj svet bi bio uzasno dosadan kad bi smo svi bili isti :wink:
 
Ne mrzim nikoga, mada moram priznati da uzivam kad gledam ljude koji mene ne mogu organski da podnesu, srecom ne vidjamo se cesto pa samim tim nisam okruzen njihovom negativnom energijom
 
Ja iskonski mrzim sve one koji se svoijm ponasanjem i stilom oblacenja poistovecuju sa muzikom koju vole.
Ok,i ja imam dugu kosu preko pola metra i nosim je od svoje 11 godine,ali je nikada nisam pustao zbog toga sto slusam Heavy Metal,niti sam se ikada oblacio u tom fazonu.A jako me nerivira danas kada vidim uniformisane klince,pa i starije malo koji nose majce NU metal bandova i pri tom imaju istru frizuru,garderobu,pokrete,sve kao njihovi muzicki miljenici.
Prezirem to.
Tacno mogu da vidim po gradu,onaj ko nosi majcu Dimmu Borgir ili Mayhem je nekako namrsten (opasan mozda),oni sto nose majce Metallica,Nightwish,Linkin Park,oni su eto,in,i najsmesniji su.
Daj ljudite molim vas.U svakom pogledu mrzim podelu na ove ili one.Ja iako slusam prvenstveno metal ima tu i drugih pravaca muzike gde sebe dobrano nalazim,bandovi poput The Cure,The Smiths,Siuouxsie And The Banshees,.....tako da vidim da samo isfrustriani idioti se dele na ove ili one.
 
ne...ne mrzim ih,iako se uvek pitam kako ti ljudi mogu 'sve' da slusaju,ali ih ne osudjujem...pa moja najbolja je drugarica ako cemo tako fenserka!a ako cemo po glupavoj podeli,ja sam metalka ili kako oni krelci jos nazivaju gothicarka,iako nisam ofarvbana po propisu u crno,tek cu da kupim martinke i ne sminkam se u crno...klasifikacije su neophodne nesigurnim ljudima
 
Necu da kazem da mrzim bilo koga jer mi je to previse jak izraz. Zadrzacu se na onome da ne volim.
Ne volim kad idem ulicom i kad vidim nekoga kako ide i nosi maicu nekog benda a da je pri tome jedva cuo pola pesme od njih. Ne volim kad odem na neku svirku i kad se pojave neki likovi koji su pre pola sata poceli da slusaju tu vrstu muzike kojoj pripada svirka (metal, PUNK i sl.) i onda misle da su glavne face. Najodvratnija svirka u tom smislu na kojoj sam bio bila je od Alogije u junu ove godine u Enteru, novosadjani koji su bili mogli su da vide o cemu pisem. Ono je bila najgora publika koju sam ikad video. Ne volim kad idem gradom i kad vidim tako neke tzv. face koji na sebe nabace bodlje i misle da su neko i nesto. Ljudi te bodlje sto stvaljate pa njih prvo treba da zasluzite! 15 godina sam cekao da se osisam na krestu i kad sam konacno docekao da se osisam to sam i uradio. Posle nekog vremena pojavila se gomila klinaca i lagano su i oni poceli da nose kreste. Tad mi je prvi put postalo drago sto imam kovrdzavu kosu koja je uspela da namesti da se i nevidi kresta. I danas imam krestacu na glavi ali i dugu kosu tako da se ona i ne vidi.
Ne volim ljude koji su jutros poceli da slusaju metal, PUNK i sl. i u podne vec misle da su metalci, PUNK-eri i sl.
Ne volim ljude koji nece da budu ono sto jesu. Nazuju martine ili sta vec i one im ne odgovaraju ali ih ne skidaju jer zele da budu kao ovi ili kao oni. Budite ljudi ono sto jeste!
Ali ono sto najvise ne volim i ne podnosim je kad se neko trudi, sto bi rekli ovi na pink-u, da bude "u trendu".
/* Mrzim ovu rec ali morao sam da je upotrebim da bih bolje objasnio */
Ovog meseca su u modi duge kose pa cu je i ja imati. Sada je u modi da se ide ofarban u crveno pa cu i ja. NE PODNOSIM TO!!!
Ne podnosim kad vidim nekog da nosi nesto i sam zna da mu to ne odgovara li on to nosi jer je to moda! Jednom sam gledao nesto na TV-u i covek koji je snajder je lepo rekao kakvu odecu treba da nosimo: "Odeca koju nosimo treba da bude ona koja nam odgovara i u kojoj se osecamo prijatno.". I tako i treba da bude. Godinama sam isao izderan po ulici i bilo mi je fino. Ta odeca sto sam je nosio je odgovarala meni i ja sam se u njoj osecao prijatno i sve.
Da zavrsim sa ovim. Ne volim svakoga ko je ono sto nije i ko pametnije tamo gde nema blage veze.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ja iskonski mrzim sve one koji se svoijm ponasanjem i stilom oblacenja poistovecuju sa muzikom koju vole.
Ok,i ja imam dugu kosu preko pola metra i nosim je od svoje 11 godine,ali je nikada nisam pustao zbog toga sto slusam Heavy Metal,niti sam se ikada oblacio u tom fazonu.A jako me nerivira danas kada vidim uniformisane klince,pa i starije malo koji nose majce NU metal bandova i pri tom imaju istru frizuru,garderobu,pokrete,sve kao njihovi muzicki miljenici.
Prezirem to.
Tacno mogu da vidim po gradu,onaj ko nosi majcu Dimmu Borgir ili Mayhem je nekako namrsten (opasan mozda),oni sto nose majce Metallica,Nightwish,Linkin Park,oni su eto,in,i najsmesniji su.
Daj ljudite molim vas.U svakom pogledu mrzim podelu na ove ili one.Ja iako slusam prvenstveno metal ima tu i drugih pravaca muzike gde sebe dobrano nalazim,bandovi poput The Cure,The Smiths,Siuouxsie And The Banshees,.....tako da vidim da samo isfrustriani idioti se dele na ove ili one.

Ma pricaj ti sta hoces, ali mi Linkin Park ne diraj. Je l ti stvarno mislis da mi nosimo njihove majice i oblacimo se kao oni da bismo bili in i kao neke face???
Boli nas uvo hoce li neko primijetiti sta mi slusamo, mi te bandove kojima se ti podsmijevas slusamo prvenstveno zbog njihove muzike, a sad sta drugi misle o tome... njihova stvar!
I mozda su nama smijesni upravo ti bandovi koje ti slusas, ali ipak to ne govorimo-zato, peace, man, ni mi tebe ne diramo, ne moras ni ti da napadas nase bandove. Svako ima pravo da slusa sta zeli.
 
Ma to je smesno. Smesno je deklarisati se. Kao sad kad bih ja isla ulicom i drla se kako volim sampite. KOGA ZABOLE UVO??? Ok, kapiram, volis neki bend i postujes ih i tako to, ali vecina ljudi se kune u stvari koje ne razume. Prosla sam kroz to, znam o cemu se radi, i da ne bi ljude posle bilo sramota sta su sve pricali kad su bili mali i glupi, bolje je da cute.
 

Back
Top