(Tinejdzeri) Izbor momaka

Poruka
17.135
Djevojke pitanje za vas :per:

Zanima me sledece, imamo temu sta vam je bitno kod devojaka a ja vas pitam sta je vama bitno kod momaka. Bas me zanima sta cete reci na ovo :think:

Razmisljam tj zelim da znam da li vi u glavi imate mentalni i fizicki sklop muskarca kakav vam se svidja pa takvog trazite celog zivota ili bivate u vezi i sa onim drugima, koji nisu ni priblizno takvi ali su vam opet na neki nacin simpaticni ili su vas osvojili necim :think:


Hvala
 
Nikad nisam preterano razmisljala o tome kakav bi moj "decko iz snova" bio, nemam neki model u koji moram da ga ukalupim ali pretpostavljam da najvise paznje obracam na sledece stvari i da prema tome valjda vrsim neku selekciju

requirements:

- da ume da me nasmeje
- da nije zatucan
- da je relativno pametan

recommended:

- da voli da igra :D
 
hm
naravno,fizicki izgled,nije presudan,ali bez privlacnosti ne mozemo ni da pricamo,niti imam neki tip,msm,imam u teoriji,i to bi bio-:
visok,>1.8m,tamno braon kosa,oci takodje,da ima lep nos:heart:,i da je sladak
telo,osim visine,prosek,ne mora neki oklopljen,da ne naginje ni ka kosturu,ni ka buretu
psiha-sto rece stojan,nezne duse,ali prikrivene nezne duse,spolja tough,a unutra:heart:
da ima o necemu da prica,da ne melje bas 200/h,onako,i da je onako drustven,ali da se ne razbacuje
i nzm,ne trazim puno:sad2:
ali,i sitnice mogu da me odbiju od nekog momka,i onda je to kraj
i nzm:neutral:
 
evo moj idealan decko:visok(ali da nije preterano),smedja kratka kosa,zgodan,duhovit sto se kaze lik :D,da nije puuuno pricljiv,da ne izgleda PEDERKASTO tipa ono sam sebe da slika fonom,pa jos pravi one poze koje obicno devojke prave kada se slikaju ://// ufff oni su mi odvratni :////, i da ne bude neki glupak(ne mislim na uspeh u skoli nego kada pricamo da moze da sklopi recenicu :DDD)
 
hm
naravno,fizicki izgled,nije presudan,ali bez privlacnosti ne mozemo ni da pricamo,niti imam neki tip,msm,imam u teoriji,i to bi bio-:
visok,>1.8m,tamno braon kosa,oci takodje,da ima lep nos:heart:,i da je sladak
telo,osim visine,prosek,ne mora neki oklopljen,da ne naginje ni ka kosturu,ni ka buretu
psiha-sto rece stojan,nezne duse,ali prikrivene nezne duse,spolja tough,a unutra:heart:
da ima o necemu da prica,da ne melje bas 200/h,onako,i da je onako drustven,ali da se ne razbacuje
i nzm,ne trazim puno:sad2:
ali,i sitnice mogu da me odbiju od nekog momka,i onda je to kraj
i nzm:neutral:

Visok jesam (191cm)
Braon kosa, mozda ne toliko tamno, ali zavisi
Oci su zelene, ali na prvi pogled izgledaju braon, znaci prolazim
Lep nos imam to je sigurno
Sladak jesam, rekla si mi vec
Telo je prosek
Nezna dusa, spolja cvrst oklop
Pricam, sad koliko brzo, ne znam, ali verovatno bih prosao

Bili bi dobar par da nisi iskompleksirana. (:
 
Visok jesam (191cm)
Braon kosa, mozda ne toliko tamno, ali zavisi
Oci su zelene, ali na prvi pogled izgledaju braon, znaci prolazim
Lep nos imam to je sigurno
Sladak jesam, rekla si mi vec
Telo je prosek
Nezna dusa, spolja cvrst oklop
Pricam, sad koliko brzo, ne znam, ali verovatno bih prosao

Bili bi dobar par da nisi iskompleksirana. (:

kosa-nije dovoljno tamna
zelene oci-ne hvala
nos,dobro,to stoji
to je bilo.a,nbt
telo-sto neko rece,stalak za infuziju,volim tog nekog:heart:
nisam primetila neki oklop,ali ako ti tako kazes
ako *****s kao ovde,mozda i ne bi

da,to je prepreka sa svakom vezom
 
Nikad nisam preterano razmisljala o tome kakav bi moj "decko iz snova" bio, nemam neki model u koji moram da ga ukalupim ali pretpostavljam da najvise paznje obracam na sledece stvari i da prema tome valjda vrsim neku selekciju

requirements:

- da ume da me nasmeje
- da nije zatucan
- da je relativno pametan

recommended:

- da voli da igra :D

pa nikad nisam preterano razmisljala o tome
cim ga uzimam u obzir znaci da mi se svidja xD
al evo mozda ovo

- da ima sexy glas kao monomax
- da ima lepo telo
- da ima zelene oci
- da ima lepe sake

Eo ja sam -relativno zatucan i nisam pametan
-Volim d igram:D
-telo kao apolon iz mladjih dana
-oci zelene(to ne lazem)
-ruke lepo ispale,bar pored kite

'Ocu li sad dobiti jedan savet:flert:
 
kosa-nije dovoljno tamna
zelene oci-ne hvala
nos,dobro,to stoji
to je bilo.a,nbt
telo-sto neko rece,stalak za infuziju,volim tog nekog:heart:
nisam primetila neki oklop,ali ako ti tako kazes
ako *****s kao ovde,mozda i ne bi

da,to je prepreka sa svakom vezom

kosa - kad se trazi plava, onda mi kazu da nije dovoljno plava, kad se trazi smedja, onda nije dovoljno braon, pa je bi te se bre
zeleni oci - ne brini, mislices da su braon. secam se kad sam ubedjivao drugaricu da su zelene xD
nos - (:
sladak - (:
telo - hmmm...(:
oklop - nisam agresivac prema strancima, pu, pu, ako si to trazila

Hteo sam jos nesto da napisem, u ozbiljnijem tonu, ali drugom prilikom.
 
kosa - kad se trazi plava, onda mi kazu da nije dovoljno plava, kad se trazi smedja, onda nije dovoljno braon, pa je bi te se bre
zeleni oci - ne brini, mislices da su braon. secam se kad sam ubedjivao drugaricu da su zelene xD
nos - (:
sladak - (:
telo - hmmm...(:
oklop - nisam agresivac prema strancima, pu, pu, ako si to trazila

Hteo sam jos nesto da napisem, u ozbiljnijem tonu, ali drugom prilikom.

sta da ti radim,ja ne volim bas plave
daki je izuzetak
nema ja sta da mislim:lol:
-
-
-
-pa,vise pomalo agresiovac uopsteno

aha,pa dobro
a ja cu napisati nesto-nemoj na meni da lecis svoje slomljeno srce:(
mada mozemo da utesimo jedno drugo,ni mene ovaj moj nece:(
 
Djevojke pitanje za vas :per:

Zanima me sledece, imamo temu sta vam je bitno kod devojaka a ja vas pitam sta je vama bitno kod momaka. Bas me zanima sta cete reci na ovo :think:

Razmisljam tj zelim da znam da li vi u glavi imate mentalni i fizicki sklop muskarca kakav vam se svidja pa takvog trazite celog zivota ili bivate u vezi i sa onim drugima, koji nisu ni priblizno takvi ali su vam opet na neki nacin simpaticni ili su vas osvojili necim :think:


Hvala

Bitan mi je fizički izgled...jako bitan...e sad ja što se toga tiče volim specifične, ne one standardne lepotane...
Važno je da ima nešto u glavi...ako taj kriterijum zadovoljava može da bude i malo manje lep, a ako ne...e onda mora biti baš, baš dobar frajer da bih bila sa njim.
 
Djevojke pitanje za vas :per:

Zanima me sledece, imamo temu sta vam je bitno kod devojaka a ja vas pitam sta je vama bitno kod momaka. Bas me zanima sta cete reci na ovo :think:

Razmisljam tj zelim da znam da li vi u glavi imate mentalni i fizicki sklop muskarca kakav vam se svidja pa takvog trazite celog zivota ili bivate u vezi i sa onim drugima, koji nisu ni priblizno takvi ali su vam opet na neki nacin simpaticni ili su vas osvojili necim :think:


Hvala

da bude siguran u sebe
da ne bude neko ko samo prica
da bude olsonac { a ne jedan dan ovako,i kad to nestane onda s eponasha drugacije }
da bude realan
da bude extreman,kao i ja
impulisvan
intenzitet da ima,da me voli jako/posesivno kao i ja njega,da zeli da budem samo njegova i on samo moj,dakle,da nam osecanja i strasti budu ujednacene,necu polovicna mlaka osecanja necu,ako ja dajem 200 posto onda i on mora
da me brani,ako zatreba
da bude uz mene,cak i kad me svi zajebu,lojalnost mi je jako bitna
da me ne izda { poverenje,pritom ne mislim samo na prevaru,vec to,kad ga zelim pored sbee da ne bude tu,da me ostavi na cedilu kad mi je najteze,jer cu tako izgubiti poshtovanje prema njemu }
da ima poshtovanja prema meni { da ne muva druge pred mojim ochima,da se ne ponasha prema meni kao da sam neka nebitna i beznacajna,u smislu,cim mu okrenem ledja on da komentarishe kakva je ova ili ona,dakle,da me poshtuje i da me treitira kako zasluzujem,inace ce me izgubiti }
da zna da me ceni,i moju ljubav paznju,borbu za njega,i da sve to ne shvata zdravo za gotovo
da bude odluchan,ambiciozan
da razume moje promene raspolozenja,i da ih zavoli
da ne bude neozbiljan i dete
da mi pokazuje delima shta oseca,a ne rechima
da ima agresivan pristup,da je arogantan u sushtini
i da bude moj crni princ sa kojim cu da preotmem kraljevinu]
da nije sebican,da ne misli samo na sebe,vec da mu bitna budem i ja,moja osecanja,jer
ako je okrenut sebi,trosi moja osecanja,moje vreme,moju paznju,i bolje je da bude sam nego da ima..bilo koga





dakle,psihicke osobine : da je postojan,istrajan,da imash u njega poverenja,da zna da jako ceni to shto ima { jer bih i ja cenila njega } i to mi je jako bitno,zvuci ruzno i agronatno,ali hocu da zna shta ima pored sebe i da bude toga svestan,kao shto bih i ja tako mislila o njemu ,i da daje maksimum od sebe,za nas,kao shto bih i ja dala za njega,i da je spreman na sve zbog mene,intenzitet rekoh,i da je spreman da se bori za mene kao i ja za njega

shto se izgleda tiche
preferiram tamnopute,crna kosa,crne ili zelene ochi,krupan da bude,vislji od mene, nabildovan da bude { ne mislim neki extrem ali umereno }

Generalno,izgled mi mozda i nije tako bitan,ako ima sve te karakteristike,znaci mi,ali ako bi imao sve ovo...mozd abih i previdela ako mi se ne bi dopao fizicki
 
Poslednja izmena:
da bude siguran u sebe
da ne bude neko ko samo prica
da bude olsonac { a ne jedan dan ovako,i kad to nestane onda s eponasha drugacije }
da bude realan
da bude extreman,kao i ja
impulisvan
intenzitet da ima,da me voli jako/posesivno kao i ja njega,da zeli da budem samo njegova i on samo moj,dakle,da nam osecanja i strasti budu ujednacene,necu polovicna mlaka osecanja necu,ako ja dajem 200 posto onda i on mora
da me brani,ako zatreba
da bude uz mene,cak i kad me svi zajebu,lojalnost mi je jako bitna
da me ne izda { poverenje,pritom ne mislim samo na prevaru,vec to,kad ga zelim pored sbee da ne bude tu,da me ostavi na cedilu kad mi je najteze,jer cu tako izgubiti poshtovanje prema njemu }
da ima poshtovanja prema meni { da ne muva druge pred mojim ochima,da se ne ponasha prema meni kao da sam neka nebitna i beznacajna,u smislu,cim mu okrenem ledja on da komentarishe kakva je ova ili ona,dakle,da me poshtuje i da me treitira kako zasluzujem,inace ce me izgubiti }
da zna da me ceni,i moju ljubav paznju,borbu za njega,i da sve to ne shvata zdravo za gotovo
da bude odluchan,ambiciozan
da razume moje promene raspolozenja,i da ih zavoli
da ne bude neozbiljan i dete
da mi pokazuje delima shta oseca,a ne rechima
da ima agresivan pristup,da je arogantan u sushtini
i da bude moj crni princ sa kojim cu da preotmem kraljevinu]






dakle,psihicke osobine : da je postojan,istrajan,da imash u njega poverenja,da zna da jako ceni to shto ima { jer bih i ja cenila njega } i to mi je jako bitno,zvuci ruzno i agronatno,ali hocu da zna shta ima pored sebe i da bude toga svestan,kao shto bih i ja tako mislila o njemu ,i da daje maksimum od sebe,za nas,kao shto bih i ja dala za njega,i da je spreman na sve zbog mene,intenzitet rekoh,i da je spreman da se bori za mene kao i ja za njega

shto se izgleda tiche
preferiram tamnopute,crna kosa,crne ili zelene ochi,krupan da bude,vislji od mene, nabildovan da bude { ne mislim neki extrem ali umereno }

Postoji samo jedan takav Cak Noris,mada njemu ne mozes nista da otmes...
 
hm
naravno,fizicki izgled,nije presudan,ali bez privlacnosti ne mozemo ni da pricamo,niti imam neki tip,msm,imam u teoriji,i to bi bio-:
visok,>1.8m,tamno braon kosa,oci takodje,da ima lep nos:heart:,i da je sladak
telo,osim visine,prosek,ne mora neki oklopljen,da ne naginje ni ka kosturu,ni ka buretu
psiha-sto rece stojan,nezne duse,ali prikrivene nezne duse,spolja tough,a unutra:heart:
da ima o necemu da prica,da ne melje bas 200/h,onako,i da je onako drustven,ali da se ne razbacuje
i nzm,ne trazim puno:sad2:
ali,i sitnice mogu da me odbiju od nekog momka,i onda je to kraj
i nzm:neutral:

:zaljubljena:sta nosis u miraz?
 

Back
Top