u čemu je tajna seksi kume?

Heh, meni je ovo malo smesno... Prvi put cujem...:)
Pa mozda zato sto su Mlada, Kuma i Mladina majka glavne zene na svadbi. A mlada se udaje, glupo nju gledati, mladina majka je starija i ozbiljna zena, pa preostaje kuma, kao glavna zvezda veceri za momke. :)
 
a zašto na svadbama kuma uvek bude najbolja riba ili svi mi dečki mislimo da jeste i svi se muvamo oko kume, ne bi li se posle sa njom malo seksali. baš me interesuje u čemu se krije ontološka seksualnost kume i tako to. a šta vi mislite?

zato što joj je u opisu dužnosti da se skocka :zper:

И окупа...обрије и тако то....А после поноћи, кад се озноји, напије и опусти,
кума ко све куме....Једино је добра....ако да....
:per: :per: :per:
 
a zašto na svadbama kuma uvek bude najbolja riba ili svi mi dečki mislimo da jeste i svi se muvamo oko kume, ne bi li se posle sa njom malo seksali. baš me interesuje u čemu se krije ontološka seksualnost kume i tako to. a šta vi mislite?

posto si otisao u filozofiju moze i korektan odgovr:)

u ljudskoj prirodi je da vole y.bati very important people. kuma se na svadbi cini idealnom zato sto je sredjena ko "spajz pred slavu" a mladu bas i nije korektno schmekati:lol: uz to, malo se popije, pa su kume nekad mnogo ljepse nego kada bi to bilo objektivno ocjenjivanje RWC.
:rotf:
 
Heh, meni je ovo malo smesno... Prvi put cujem...:)
Pa mozda zato sto su Mlada, Kuma i Mladina majka glavne zene na svadbi. A mlada se udaje, glupo nju gledati, mladina majka je starija i ozbiljna zena, pa preostaje kuma, kao glavna zvezda veceri za momke. :)

neee, zaboravili ste deverusu.
To je ona sto ide pre mladenaca od stola do stola i pozdravlja se sa svima. Upoznavanje sa njom je prakticno neizbezno.:per:

Cak i tehnicki gledano, deveruse uvek imaju najvece sanse da uhvate bidermajer jer one izlaze iz crkve pre mladenaca, pa mogu da zauzmu strateske pozicije, dok kuma izlazi posle. ;)
 
neee, zaboravili ste deverusu.
To je ona sto ide pre mladenaca od stola do stola i pozdravlja se sa svima. Upoznavanje sa njom je prakticno neizbezno.:per:

Cak i tehnicki gledano, deveruse uvek imaju najvece sanse da uhvate bidermajer jer one izlaze iz crkve pre mladenaca, pa mogu da zauzmu strateske pozicije, dok kuma izlazi posle. ;)

...jaoj jeeeste:zcepanje:...kako si me podsetila skoro sam spala s' nogu na jednom vencanju kao deverusa...smeskala sam se tri dana bez prestanka, pleti venac pa se druzi sa drugovima koje dovede mladozenja, pa razvozi venac u tri kuce, pa jedi u svakoj od njih, pa organizuj momacko i devojacko, pa pomazi mladi da se spremi za crkvu, pa za opstinu...pa bacaj latice...kad smo vec kod bidermajera njen je pao pored nas sest na asfalt a da se nijedna od nas nije pomerila valjda smo isle logikom da ce baciti tamo gde je stajala njena sestra i kuma...kakav blam...u restoranu obilazis sve i ponovo se kao stjuardesa smeskas svima...pleses sa svim mladozenjenim prijateljima, igras kola koja ne znas, igras zapravo cele noci a noge bole bole bole...ali te niko ne pita jer ti si mladima prijateljica sa deverusa statusom:zper:...ali upoznas dosta momaka, to stoji...

...uvek se meni zalomi da kitim svatove ili budem kuma...pre tri meseca bila deverusa i sada sam ponovo...zato smo birale onu haljinu En Hatavej na Modi...:heart:...bar ce mi ostati haljina:mrgreen::heart:
 
a zašto na svadbama kuma uvek bude najbolja riba ili svi mi dečki mislimo da jeste i svi se muvamo oko kume, ne bi li se posle sa njom malo seksali. baš me interesuje u čemu se krije ontološka seksualnost kume i tako to. a šta vi mislite?

Krije se u tome što je kuma simbol plodnosti.
Kao što je qmova uloga da bude novčanik na dan te svadbe, kako je to narod lepo izrekao kroz Qme, izgore ti kesa.
Qma - simbol plodnosti Qm - simbol kese
 
Ja samo znam za ono:Najlepsa je kumina frizura:per:
Ali da su sve kume sexy nisam primetila,a da treba da su skockane i vesele to im je taj dan u opisu funkcije...
Bila sam kuma vise puta,lep je to osecaj,a ako cemo o tome ko je glavni valjda je mlada taj dan glavna glumica...A nekako je istini na volju lepse biti kuma nego mlada..;)
 
a zašto na svadbama kuma uvek bude najbolja riba ili svi mi dečki mislimo da jeste i svi se muvamo oko kume, ne bi li se posle sa njom malo seksali. baš me interesuje u čemu se krije ontološka seksualnost kume i tako to. a šta vi mislite?

Па мора да буде главна риба на свадби кад није замотана у пола тоне белог материјала (и није у 7мом месецу) а седи у челу стола :per:
 

Back
Top