Da li ste pomagali zenama

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se nekad desilo da je neka cura jako zaljubljena u vas, a ona vama ne treba. Da li ste bili toliko fer da ste je isli iscupati i pomoci joj da se odljubi? Ono vodili je na kokice, pa je jako tresli da se probudi, vukli je za noge po prasini ili tako vec neke metode?
Ali najbitnije je da ste pokazali neizmerno drugarstvo.
 
Da li vam se nekad desilo da je neka cura jako zaljubljena u vas, a ona vama ne treba. Da li ste bili toliko fer da ste je isli iscupati i pomoci joj da se odljubi? Ono vodili je na kokice, pa je jako tresli da se probudi, vukli je za noge po prasini ili tako vec neke metode?
Ali najbitnije je da ste pokazali neizmerno drugarstvo.

to sam uradio sa onom sto me dve godine ebala ko konja
 
Da li vam se nekad desilo da je neka cura jako zaljubljena u vas, a ona vama ne treba. Da li ste bili toliko fer da ste je isli iscupati i pomoci joj da se odljubi? Ono vodili je na kokice, pa je jako tresli da se probudi, vukli je za noge po prasini ili tako vec neke metode?
Ali najbitnije je da ste pokazali neizmerno drugarstvo.

Zena ce ti oprostiti ako je prebijes, preebes, tretiras kao stvar, prevaris, maltretiras. Ona ce ti oprostiti i voleti to i te nekad cak i dublje. Njen nestasni grubijan zlatnog srca koga je tesko razumeti bices, nesto tajno o cemu bi pricala sa ostalim zenama. Jer ako nemas problem, makar izmisljeni, a zena si medju zenama, rastrgnuce te. Ceznja i patnja i boli i voli su dinari za jednu zenu koja samo to zna biti.
Ono sto ti zena nece oprostiti je da je ne nadjes privlacnom. Zbog toga ces dobiti nokte u oko.
Batali se toga, 'pomaganja', inace ce tvoja ledja krasiti kolekcija bodeza.
Zena koja samo to zna da bude, ima problema sa odredjivanjem granica izmedju 'mrzi me' i 'nisam privlacna'. U 99 slucajeva od sto, radije ce zeleti da je mrzis.
Reci ti njoj ne, ona ce klimnuti glavom, praviti se da razume. Cekace te kada si slab zapravo. Isto kao muskarac, samo sto muskarce, jos uvek vecinu, vezuje neka, makar i najmanja kolicina casti. Obicno, zena nema ovakve vezove. Razumljivo je, niko jos nije postao junak sireci noge.
Ma otkud znam. Uzmi jedan bodez sa mojih ledja, ponesi sa sobom. Imam ih puno.
Ili vidi sam za sebe. Ali pazi, jer neke stvari ne moze jos uvek zaleciti moderna medicina, niti Milan Tarot.
 
Zena ce ti oprostiti ako je prebijes, preebes, tretiras kao stvar, prevaris, maltretiras. Ona ce ti oprostiti i voleti to i te nekad cak i dublje. Njen nestasni grubijan zlatnog srca koga je tesko razumeti bices, nesto tajno o cemu bi pricala sa ostalim zenama. Jer ako nemas problem, makar izmisljeni, a zena si medju zenama, rastrgnuce te. Ceznja i patnja i boli i voli su dinari za jednu zenu koja samo to zna biti.
Ono sto ti zena nece oprostiti je da je ne nadjes privlacnom. Zbog toga ces dobiti nokte u oko.
Batali se toga, 'pomaganja', inace ce tvoja ledja krasiti kolekcija bodeza.
Zena koja samo to zna da bude, ima problema sa odredjivanjem granica izmedju 'mrzi me' i 'nisam privlacna'. U 99 slucajeva od sto, radije ce zeleti da je mrzis.
Reci ti njoj ne, ona ce klimnuti glavom, praviti se da razume. Cekace te kada si slab zapravo. Isto kao muskarac, samo sto muskarce, jos uvek vecinu, vezuje neka, makar i najmanja kolicina casti. Obicno, zena nema ovakve vezove. Razumljivo je, niko jos nije postao junak sireci noge.
Ma otkud znam. Uzmi jedan bodez sa mojih ledja, ponesi sa sobom. Imam ih puno.
Ili vidi sam za sebe. Ali pazi, jer neke stvari ne moze jos uvek zaleciti moderna medicina, niti Milan Tarot.

:aha:
224.gif
 
Jesam jednom i shvatila je :mrgreen:

Mislim da nije nimalo teško da ona shvati,ali to je razumni dio osobe.Onaj drugi dio,onaj koji boli zbog neuzvraćenih osjećaja,odbijanja,povrijeđene sujete je upitan.
Istinski je bolje kad ženu,nakon što joj se kaže "ne"(na bilo koji način -sve je jedno),ne tretiramo nimalo drugarski,nimalo saosjećajno kao bolesnika,iz vlastite dobrostivosti,kad ne nastojimo da je tješimo i budemo samo drugari(pa,zaboga ona to nije htjela),kad joj ne dajemo rame da se na njemu isplače..
Ubijeđena sam da je to manje bolno za ženu koju ne želimo : okrenemo leđa i ostanemo tek korektni(ponekad i okrutni ako treba).
Tako ćemo joj pomoći da lakše podnese "ne",da uvidi da nismo tako dobri kako je ona mislila.
Na taj način,odbijena osoba će brže izgubiti nadu,a samim tim i preboljeti.
Giljotina je lakša od odumiranja,od sporog načina da ono drugo shvati da je mora da ide
dalje.
 
Da li vam se nekad desilo da je neka cura jako zaljubljena u vas, a ona vama ne treba. Da li ste bili toliko fer da ste je isli iscupati i pomoci joj da se odljubi? Ono vodili je na kokice, pa je jako tresli da se probudi, vukli je za noge po prasini ili tako vec neke metode?
Ali najbitnije je da ste pokazali neizmerno drugarstvo.
Da, da mu pomažem da se odljubi, a on sve vreme misli kako ima šanse, pa ispadne još i da ga zavlačim... :roll:
 
Da li vam se nekad desilo da je neka cura jako zaljubljena u vas, a ona vama ne treba. Da li ste bili toliko fer da ste je isli iscupati i pomoci joj da se odljubi? Ono vodili je na kokice, pa je jako tresli da se probudi, vukli je za noge po prasini ili tako vec neke metode?
Ali najbitnije je da ste pokazali neizmerno drugarstvo.

Od toga se samo jos vise zaljubi :(
 

Back
Top