Within Temptation

Black_Swan

Aktivan član
Poruka
1.391
dugo nisam otvorila nijednu temu,pa...red bi bio...
dakle Within temptation...
imam neki njihov CD bogapitajkakosezove ali nece da radi)))):bar sam sve pesme preslusala...
i taaako volim caged....:D i dark wings...i ice queen(spot je inace bezvezeee)i mother earth...i never-ending story...u bre,ja sve od njih volim....heheh....osim our farewell..smara:P
a koji je to uopste pravac?ima gothic-a,al meni neke pesme vuku na power...

sooo? :roll:
 
ma oni mu ga kao dodju NU metal, mada nikad ne bih rekao... u ostalom, ko moze danas da se snadje u svoj toj zbrci :?

inace, pevacica kresti, ona ne peva... ocajni su... a kako su me samo razbesneli kad su obradili "running up that hill"... upropastise pesmu... :?
 
si sve zovu gothic princezama,najlakse je onima sa mtv-a da svim metalcima podare pecat "gothic"i tako to sve krste...

a within je zakon,mene ta vrsta muzike opusta,legnem na krevet i zaspim.Power je laganica 8) inace,kad ce oni kod nas?i da...odakle su?9sajt je skroz nesistematicno uradjen-ne snalazim se i posizim skroz!)
 
Album koji ti imas se zove Mother Earth. Imam ja textove tih pesama. Oni inace imaju jos dva albuma Enter i Dance. Mother Earth im je najnoviji album (objavljen 2000.) Oni su stvarno super grupa i mislim da ne kopiraju Nightwish k'o sto onaj gari kaze vec da je ovo bas njihova muzika. Pre svega textovi im se mnogo razlikuju od Nightwish-a. Pozdrav i nastavi da ih slusas!
 
Ja volim within temptation.....i ne mislim da pevacica ima krestav glas...ja sam mislila da su oni gothic ali sam se sad zbunila.....inace imam od Xandrie i Kill The Sun i Raven Heart...super su... pevacica se valjda zove Lisa...tako nesto.. :?
 
nightflower:
Ja volim within temptation.....i ne mislim da pevacica ima krestav glas...ja sam mislila da su oni gothic ali sam se sad zbunila.....inace imam od Xandrie i Kill The Sun i Raven Heart...super su... pevacica se valjda zove Lisa...tako nesto.. :?

Jeste Nemci su a kill the sun je prvi album.....gde si ih nabavila?Ja imam ravenheart ali Kill the sun ne mogu da nadjem...
 

Back
Top