FOX internet

Poruka
17.135
Razmisljam se da za svoj telefon HTC magic uzmem internet koji mi je preko dana preko potreban i to vise puta, kako mi se VIP internet nikako ne isplati jer sam pripejd a internet crpi moj kredit u velikoj kolicini razmisljam se da probam ovu FOX-ovu ponudu, Da li neko ima iskustva sa istom?:think: I da li mi je uz ovu cenu potreban kredit jos kako bih pristupio internetu ili je ovo sve sto se treba uopste platiti?

Kolika je velika brzina 56kb/sec Ja renutno na kompijuteru koristim adsl od 1400 dinara cini mi se sve sa pdv-om pa koliko je brzi moj adsl kad se uporedi...

Hvala ;)
 
Razmisljam se da za svoj telefon HTC magic uzmem internet koji mi je preko dana preko potreban i to vise puta, kako mi se VIP internet nikako ne isplati jer sam pripejd a internet crpi moj kredit u velikoj kolicini razmisljam se da probam ovu FOX-ovu ponudu, Da li neko ima iskustva sa istom?:think: I da li mi je uz ovu cenu potreban kredit jos kako bih pristupio internetu ili je ovo sve sto se treba uopste platiti?

Kolika je velika brzina 56kb/sec Ja renutno na kompijuteru koristim adsl od 1400 dinara cini mi se sve sa pdv-om pa koliko je brzi moj adsl kad se uporedi...

Hvala ;)
Ako zelis da pogubis zivce i da razbijes nesto po kuci ti predji na dial up...
Vise se i ne secam kada sam ga koristio, al tu bedu od konekcije zelim da zaboravim.
Bio dial up ili ne, 56k je bulja od konekcije...
 
Uhh bre, znaci bolje da se bacim napostpaid u vipu tu se dobijaja internet. Moj otac kad je kupio htc magic kod njih za 1 dinar sada placa cini mi se oko 1200 dinara mesecno taj paket i visi ali visi na internetu i nikako da ga potrosi u mesec dana :eek: A da ne racunam besplatne minute, sms ...
 
A kolko mu to dodje 325mb mesecno za prenos podataka :rumenko:

Ja jos nikad nisam premasio tih 325 za mesec dana... Mada ga i koristim samo za sitnice, tipa pregled vesti, slanje i primanje maila, ponekad izadjem na fejs ili Krstu... Cak i skinem neka dokumenta ako sam u putu...

Za telefon, sasvim OK... Narocito sto ulazi u pretplatu, pa ti dodje kao poklonjeno...
 
A kolko mu to dodje 325mb mesecno za prenos podataka :rumenko:
i ja ga koristim za sitnice :super: (mada nije 3g)
ali što je veća brzina za čas ćeš da premašiš kvotu a može i neki virus da ti je premaši automatski
ili neki rogue program

p.s sa samo 9kb/sec za par sati se nakupi dosta ....oko 300+MB :per:
to je kao kad curka slavina u kupatilu non stop i onda vam stigne račun za vodu...

znači mora da paziš stalno na protok koliko si potrošio ako uzmeš to što nije flat rate.
 

Prilozi

  • snap1trafikin.png
    snap1trafikin.png
    12,1 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:
Evo sta dobih na pitanje o internetu i njegovom placanju od njihove sluzbe preko mejla

Postovani,

Kroz zajednicku akciju FOX televizije i SMSnet-a,
za pomenutu cenu dobijate 6 meseci dial-up interneta bez ogranicenja u kolicini prenetih podataka. Vas nalog je aktivan po prijemu povratne poruke u kojoj dobijate username i password kao i broj za konekciju 042 110 230.
Konektovanje se vrsi preko SMIN mreze Telekoma Srbije.
Sta je to SMIN? SMIN je u prevodu Visenamenska Internet mreza Srbije i projekat je realizovan od strane Telekom-a. Ova mreza pruza mogucnost korisnicima da biranjem SMIN broja zeljenog provajdera ostvare dial up Internet konekciju putem telefonske linije sa celokupne teritorije Srbije. Telefonski impulsi se pri tome obracunavaju po ceni lokalnog poziva.
Uputstvo za kreiranje konekcije mozete naci na adresi: http://www.beobug.com/faq/dialup.html , ili u pdf formatu http://www.beobug.com/faq/dialup.pdf
Pored troskova za SMS poruku (512 dinara), placate Telekomu Srbija telefonske impulse za vreme provedeno na Internetu, po ceni lokalnog razgovora i to 20 para/minuti u vreme slabog saobracaja (od 15 do 17 h i od 21 do 07 h radnim danima, subotom od 15h do 17h i od 21h do ponedeljka do 07h i u dane drzavnih praznika) i 40 para/minuti u vreme jakog saobracaja (pozivi u periodu od 07 do15 h i od 17 do 21 h radnim danima i subotom).
Maksimalna brzina je 56Kbit/sec a u slucaju ISDN linija 64Kbit/sec.
Dodatne informacije: www.beobug.rs ili na mail office@smsnet.rs

HVALA na interesovanju.
SMS.net


Zanimljivo :mrgreen:
 

Back
Top