Drugo stanje i seksualni odnos

Poruka
22.606
Nisam u drugom stanju ali me interesuju iskustva,koliko sam mogla da upoznam žene na ovom forumu, ima dosta majki, koje bi mogle da ispričaju kakvo je to zapravo drugo stanje i kakav je seksualni odnos u to vreme....znači sve od začeća do porođaja.
Hvala :)

Ja bih zamolila da se od neumesnih upadica uzdržite (ovde mislim na kolege forumaše) i ako nemate šta da kažete ne spamujete temu, da sam bila neozbiljna stavila bih temu na već previđen deo LJIS-a.
 
Poslednja izmena:
Ja sam majka dvoje dece,imam batu i seku! :heart: Prva trudnoca mi je bila jako stresna ne znam zasto,cesto sam menjala raspolozenje,bila placljiva,terorisala muza za svaku sitnicu pa je on znao da kaze da ja nisam u drugom nego u vanrednom stanju :lol: ali i pored toga osecaj je fenomenalan neko malo bice se mrda u tebi i samo ti to osecas. Druga trudnoca potpuni ali potpuni uzitak seka je bila malo mirnija od bate u stomaku pa me nije nocu mnogo sutirala i dala mi je da mirno spavam,ali je cesto stucala u stomaku i to je bilo malko neprijatno. A sto se seksa tice pa mislim sta reci samnom je seks uvek fenomenalan pa cak i u trudnoci :zper: A mislim da i sama mozes da pretpostavis da je zacece najzanimljivije :zper:
 
ma sasvim normalan sex ako je trudnoca uredu....malo se pazi na poze ali u sustini osecaj je isti....ali, u devetom mesecu sam imala osecaj da ce beba da ispadne, tesko da se tu moze i pomisliti a sex....:D

Kad sam se porodila sa prvim detetom zena koja je bila samnom u sobi kaze jao ja nisam imala seks celu trudnocu plasila sam se da muz ne povredi bebu! Ko zna sta joj muz ima u gacama? Sigurno neku ljutu masinu! :zper:
 
sex u toku trudnoce je mnogooo bolji..verovatno zbog povishenog nivoa hormona..
onaj moj je kasnije izbegavao zbog bebe, ali poza otpozadi je naravno najbolja i skroz bezbedna..
pitala sam ginekologa i recheno mi je da apsolutno ne mozze da shkodi bebi, jer je daleko od nje..a i ona sama je na sigurnom mestu :)
 
Sex za svo vreme trudnoce...Sinoc sex..sutra zena u porodiliste..Obe trudnoce jednako.Nego..ima nesto simptomaticno..Naime,oba puta zeni je ranije pukao vodenjak tako da su porodjaji bili "na suvo"..strasno.Koliko je na to uticao nas sex "do poslednjeg dana" ne znam..ali sve upucuje na to.Nadam se da sam doprineo temi.
 
Sex za svo vreme trudnoce...Sinoc sex..sutra zena u porodiliste..Obe trudnoce jednako.Nego..ima nesto simptomaticno..Naime,oba puta zeni je ranije pukao vodenjak tako da su porodjaji bili "na suvo"..strasno.Koliko je na to uticao nas sex "do poslednjeg dana" ne znam..ali sve upucuje na to.Nadam se da sam doprineo temi.

Uh...znači nema sexa pred porođaj..msm bezbednije je zbog samog porođaja:confused:...ili je možda bolje da mi neka žena to objasni...iskustvo je ipak iskustvo;)...ali hvala u svakom slučaju.:)
 
Uh...znači nema sexa pred porođaj..msm bezbednije je zbog samog porođaja:confused:...ili je možda bolje da mi neka žena to objasni...iskustvo je ipak iskustvo;)...ali hvala u svakom slučaju.:)

:) ja nisam imala nagon za sexom u 9 mesecu...pa beba od 3.5 kg jako pritiska na grlic i taj pritisak ti otezava i da sedis i da lezis a narocito da hodas.....osecas se ko nosac aviona...:D.....ma kakav sex tada....neces valjda detetu da cacakas usi sa tukijem???? :D
 
Ми смо се оба пута сексали до последњег дана трудноће.
И баш нам је било лепо.
Што је занимљиво, ја сам се осећала веома пожељном у обе трудноће, и баш веома, веома женствено...
 
Nisam u drugom stanju ali me interesuju iskustva,koliko sam mogla da upoznam žene na ovom forumu, ima dosta majki, koje bi mogle da ispričaju kakvo je to zapravo drugo stanje i kakav je seksualni odnos u to vreme....znači sve od začeća do porođaja.
Hvala :)

Ja bih zamolila da se od neumesnih upadica uzdržite (ovde mislim na kolege forumaše) i ako nemate šta da kažete ne spamujete temu, da sam bila neozbiljna stavila bih temu na već previđen deo LJIS-a.

brate...lep je osećaj...zapravo fantastičan kad nasloniš glavu da čuješ kako pliva, a on te šutne u glavu...
 
Uh...znači nema sexa pred porođaj..msm bezbednije je zbog samog porođaja:confused:...ili je možda bolje da mi neka žena to objasni...iskustvo je ipak iskustvo;)...ali hvala u svakom slučaju.:)

Mi smo oba puta imali seks do samog kraja. Prva trudnoca veceras seks sutra popodne porodjaj i na oba porodjaja su mi busili vodenjak jer mi nije pukao kuci i brzo sam se porodila oba puta! Nema pravila za te stvari! :)
 

Back
Top