Суђење за истицање српске заставе у Црној Гори

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.pobjeda.co.me/citanje.php?datum=2010-02-24&id=180213
OBUSTAVLjEN PREKRŠAJNI POSTUPAK ZBOG ISTICANjA ZASTAVE STRANE DRŽAVE U PLjEVLjIMA
Nije dokazano ko je razvio barjak Srbije


Pljevlja – Sud za prekršaje u Pljevljima obustavio je postupak protiv Srpskog kulturnog centra „Patrijarh Varnava” i Božidara Jelovca, dopisnika dnevnih novina „Dan” zbog isticanja zastave Srbije na javnom mjestu. Ispostavilo se da nema dokaza da su oni počinili taj prekršaj.

Prijava je podnijeta zbog toga što je srpska zastava bez odobrenja istaknuta 14. januara na fasadi objekta „Skver” u Ulici Vuka Karadžića, između kancelarija dopisništva „Dana” i kancelarije Srpskog kulturnog centra.

Pošto nije dokazano ko je počinio prekršaj, postupak je obustavljen.

Prema Zakonu o javnom redu i miru, na javnom mjestu bez odobrenja zabranjeno je isticanje zastave strane države.

А слика доле....Вујановић у посети Ловћенцу у Војводини....
Дочекали га...са српским заставама....;) одани грађани Србије....
Погледајте на колико је сличних слика застава стране државе у Србији.

Vujanovic_u_lovcencu_2.jpg

http://www.krstas.rs/foto_galerija.html
 
Ma, **** im ja mater nenormalnu. Stoka izrodska... Kao smeta im isticanje srpske zastave. Paa, koji kuratz onda ne zabrane i oblačenje crnogorske narodne nošnje?

Svaki Crnogorac koji obuče crnogorsku narodnu nošnju, tim činom je istakao srpsku zastavu.

Ko ne veruje, neka obrati pažnju na boje nošnje.
DSCF0009.jpg
 
Ma, **** im ja mater nenormalnu. Stoka izrodska... Kao smeta im isticanje srpske zastave. Paa, koji kuratz onda ne zabrane i oblačenje crnogorske narodne nošnje?

Svaki Crnogorac koji obuče crnogorsku narodnu nošnju, tim činom je istakao srpsku zastavu.

Ko ne veruje, neka obrati pažnju na boje nošnje.
DSCF0009.jpg

И фризби да баце:
Montenegrin_cap.jpg
 
Ja ne razumem vase pisanje....

Sta bre koji vrag i obracate paznju na ovakve stvari..

Njihova lepa, njihova stvar..

Zabole me stojko (citat:Daca), sta oni rade..

Svaki zahvat ili postupak koji naprave jeste odraz njihove lepe, njihovog znanja, njihove pameti i kulture...

Pokaj se
:pop:
Не због њих, већ због више од 198.000 Срба у тој држави[/B]...за монтенегере ме је брига када се продадоше Шиптарима али су ми тамошњи Срби важни...
 
Ma, **** im ja mater nenormalnu. Stoka izrodska... Kao smeta im isticanje srpske zastave. Paa, koji kuratz onda ne zabrane i oblačenje crnogorske narodne nošnje?

Svaki Crnogorac koji obuče crnogorsku narodnu nošnju, tim činom je istakao srpsku zastavu.

Ko ne veruje, neka obrati pažnju na boje nošnje.
DSCF0009.jpg

kakav racnik.Jeli druze a zeleni ogrtac mu dodje kao cinjenica da ima i muslimana u C.Gori?:dash:
Saka retarda u vlasti ce uspeti da zavade jedna te isti naord,ocaj
 
kakav racnik.Jeli druze a zeleni ogrtac mu dodje kao cinjenica da ima i muslimana u C.Gori?:dash:
Saka retarda u vlasti ce uspeti da zavade jedna te isti naord,ocaj
Рачник или не, тек капу је елаборирао Љуба Ненадовић по причи из Црне Горе:

"I oko muškijeh kapa svuda je naokolo crno platno prišiveno. I to je znak žalosti za propalijem carstvom ( примедба: српским). Ozgo je kapa sva od crvene čoje, jedno malo mjesto na toj čoji pri kraju zagrađeno je zlatnim prugama. To predstavlja kako je Turčin sve pritiskao, samo je onaj mali deo ostao, to je Crna Gora. Najviše pokojni vladika (Petar II) uveo ih je u Crnu Goru."
 
Рачник или не, тек капу је елаборирао Љуба Ненадовић по причи из Црне Горе:

"I oko muškijeh kapa svuda je naokolo crno platno prišiveno. I to je znak žalosti za propalijem carstvom ( примедба: српским). Ozgo je kapa sva od crvene čoje, jedno malo mjesto na toj čoji pri kraju zagrađeno je zlatnim prugama. To predstavlja kako je Turčin sve pritiskao, samo je onaj mali deo ostao, to je Crna Gora. Najviše pokojni vladika (Petar II) uveo ih je u Crnu Goru."

nisam citirao tvoj post, nego donov.Razlika je kao ulje i voda.
Na Stranu narodna nosnja i objasnjenja kako je nastala.Cinjenica je da zbog nekolicine retard na vlasti ovaj narod tone sve vise i vise.Ako nastave ovako ima da se mrzimo za deset godina,a pre samo deset godina smo ginuli zajedno na istoj strani:(
 
nisam citirao tvoj post, nego donov.Razlika je kao ulje i voda.
Na Stranu narodna nosnja i objasnjenja kako je nastala.Cinjenica je da zbog nekolicine retard na vlasti ovaj narod tone sve vise i vise.Ako nastave ovako ima da se mrzimo za deset godina,a pre samo deset godina smo ginuli zajedno na istoj strani:(

Nemam ja ništa protiv Crnogoraca koji nisu izdali pretke i narod. S njima me niko zavaditi ne može.
 
Brate ja kad' sam bio dole prošle godine svuda srpske zastave :confused: ... možda je ta Pljevlja baš šiptarsko mesto ili šta ti ja znam, ali ovako stvarno mi ne deluje logično?
Ево погледај етнички састав Пљеваља.

Etnički sastav prema popisu iz 2003.[2]

Srbi   10.997 51,44%
Crnogorci   4.963 23,21%
Muslimani   2.437 11,40%
Bošnjaci   1.696 7,93%
Jugosloveni   34 0,15%
Hrvati   12 0,05%
Makedonci   11 0,05%
Albanci   8 0,03%
Rusi   5 0,02%
Slovenci   4 0,01%
Mađari   3 0,01%
Nemci   2 0,00%
 
Znači mesto većinom naše... pa kako je onda ovo moglo da se desi? ... i kakav je to glup, fašistički zakon? I šta onda sa svim onim majicama i suvenirima i svime što se prodaje po CG sa zastavom Srbije?

Ne, ovde nešto definitivno nije logično... :think:

Edit: ...a, ne, čekaj, to je popis iz 2003, to tek sada vidim... mislim da se to do sada verovatno promenilo. :think:
 
Рачник или не, тек капу је елаборирао Љуба Ненадовић по причи из Црне Горе:

"I oko muškijeh kapa svuda je naokolo crno platno prišiveno. I to je znak žalosti za propalijem carstvom ( примедба: српским). Ozgo je kapa sva od crvene čoje, jedno malo mjesto na toj čoji pri kraju zagrađeno je zlatnim prugama. To predstavlja kako je Turčin sve pritiskao, samo je onaj mali deo ostao, to je Crna Gora. Najviše pokojni vladika (Petar II) uveo ih je u Crnu Goru."

Pa pogledaj kape za vrijeme Blasica i Crnojevica, pa ces vidjeti da isto imaju crno platno naokolo i crveno odozgo.

@tema, to sto masu sa zastavicama mi uopste ne smeta, nek masu, tako da neka su obustavili postupak, no mi smeta sto nekaznjeno prolaze recimo slucajevi paljena crnogorske zastave u sred Podgorice. E za to bi trebalo trpati u zatvor. Ja licno mislim da su previse rigorozni za sitne prekrsaje, a tolerisu se krivicna djela protiv ustavnog uredjenja, mislim ne razumijem zasto sve rade naopako.
 
nisam citirao tvoj post, nego donov.Razlika je kao ulje i voda.
Na Stranu narodna nosnja i objasnjenja kako je nastala.Cinjenica je da zbog nekolicine retard na vlasti ovaj narod tone sve vise i vise.Ako nastave ovako ima da se mrzimo za deset godina,a pre samo deset godina smo ginuli zajedno na istoj strani:(
То што ти ниси цитирао мој пост, и правиш разлику, није разлог да ја не цитирам твој пост. Није ваљда погубно коментарисати?
Нема потребе за подилажењем некоме ко се осећа другачијим од тебе. Истакни разлике и дистанцирај се на време, кам среће да нисмо били "браћа" остало би ми више кинте у џепу. Овако, могу само да закачим на зид повељу " Донатор за изградњу земљотресом погођеног подручја друге државе".
 

Back
Top