Мишко купио и затворио књижару "Никола Пашић"

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Управо ми је мало пре пријатељ јавио скандалозну вест да је Мишко КУПИО, ЗАТВОРИО И РАЗЈУРИО ЗАПОСЛЕНЕ ИЗ ПОСЛЕДЊЕ КЊИЖАРЕ ГРАДА БЕОГРАДА КОЈА ЈЕ НЕШТО ЗНАЧИЛА И ПРЕДСТАВЉАЛА, КЊИЖАРЕ "НИКОЛА ПАШИЋ".

Ово што раде властодршци заиста поприма БЕСТИЈАЛНЕ ОБРИСЕ... поготово што је жена која је била директор добила срчани удар и умрла од стреса због затварања књижаре.




Преминула Љиљана Танић - Љиља Српкиња

14.2.2010. 20:04
Данас је у Београду, после краће болести, преминула Љиљана Танић познатија као Љиља Српкиња, директор издавачког предузећа и књижаре Никола Пашић. Својом беспоштедном борбом за истину о српском народу била је узор и подстицај свима којима је борба за свој народ света дужност. Њена књижара била је саборно место српских патриота, зборно место српских ратника, али и уточиште многобројних српских страдалника прогоњених из својих вековних огњишта. Код Љиље Српкиње су долазили сви, од највећих српских интелектуалаца па до оних којима је помоћ била преко потребна, а њена врата била су отворена за све којима је српство на првом месту. За ове друге није имала обзира, па се свако ко је нешто био спреман, против свог народа да каже или уради, врло брзо нашао на улици. Књижара Никола Пашић била је и остала трн у оку марионетској власти, која је после петооктобарског пуча, за рачун западних сила, кренула у уништавање српске државе и народа. До пре неколико недеља наша вољена књижара одолевала је великим притисцима власти, али је недавно продата на аукцији.

Љиља Српкиња живела је само недељу дана без своје књижаре.
У српској историји име Љиљане Танић биће уписано златним словима а њена борба и љубав за свој народ неће никада бити заборављена.

Слава јој и вечно хвала!
 
Управо ми је мало пре пријатељ јавио скандалозну вест да је Мишко КУПИО, ЗАТВОРИО И РАЗЈУРИО ЗАПОСЛЕНЕ ИЗ ПОСЛЕДЊЕ КЊИЖАРЕ ГРАДА БЕОГРАДА КОЈА ЈЕ НЕШТО ЗНАЧИЛА И ПРЕДСТАВЉАЛА, КЊИЖАРЕ "НИКОЛА ПАШИЋ".

Ово што раде властодршци заиста поприма БЕСТИЈАЛНЕ ОБРИСЕ... поготово што је жена која је била директор добила срчани удар и умрла од стреса због затварања књижаре.




Преминула Љиљана Танић - Љиља Српкиња

14.2.2010. 20:04
Данас је у Београду, после краће болести, преминула Љиљана Танић познатија као Љиља Српкиња, директор издавачког предузећа и књижаре Никола Пашић. Својом беспоштедном борбом за истину о српском народу била је узор и подстицај свима којима је борба за свој народ света дужност. Њена књижара била је саборно место српских патриота, зборно место српских ратника, али и уточиште многобројних српских страдалника прогоњених из својих вековних огњишта. Код Љиље Српкиње су долазили сви, од највећих српских интелектуалаца па до оних којима је помоћ била преко потребна, а њена врата била су отворена за све којима је српство на првом месту. За ове друге није имала обзира, па се свако ко је нешто био спреман, против свог народа да каже или уради, врло брзо нашао на улици. Књижара Никола Пашић била је и остала трн у оку марионетској власти, која је после петооктобарског пуча, за рачун западних сила, кренула у уништавање српске државе и народа. До пре неколико недеља наша вољена књижара одолевала је великим притисцима власти, али је недавно продата на аукцији.

Љиља Српкиња живела је само недељу дана без своје књижаре.
У српској историји име Љиљане Танић биће уписано златним словима а њена борба и љубав за свој народ неће никада бити заборављена.

Слава јој и вечно хвала!

Неколико пута је књижара нападана од стране "демократских" хулигана, разбијана су стакла каменицама, а Радованова биста на улазу, иначе уметничко дело које својом верношћу и изражајношћу не оставља гледаоца без икаквог осећаја, разбијена је у парампарчад пре неколико месеци.
 
Isti?

Znaci, gradska vlast.

Pa s kojim pravom ako knjizara dobro radi?

Mozda onda treba preispitati tu privatizaciju, tj. kupovinu.
С "правом" бахатости и корумпираности. :mrgreen:

И није само градска. То су само делићи у мозаику званом "Опште силеџијство и лоповлук владајућих странака".
 
To su vam DS-ovci

zatvaraju knjizare otvaraju kladionice i kockarnice.

pa vi glasajte za DS

Da ponovim opet ako niste shvatili - KNJIŽARU JE KUPIO POSLANIK NOVE SRBIJE.
Mita nema dobru informaciju a ja igrom slučaja znam pošto mi je tata izdavač i jedna knjiga koju smo nedavno izdali, Velika Srbija (autor Vladimir Ćorović) se prodavala u pomenutoj knjižari.
 
amin
ajmo dalje


oće tu da bude ipsov ili delfijev šalter?
just curious

Tipično srpsko razmišljanje.cccc..Kakve veze ima što se tamo neko oteg'o. Kad dodje mečka nama na vrata, e, onda ćemo da psujemo, pljujemo, rušimo vlast..Strašno koliko smo površni, razjedinjeni i koliko nas baš briga za druge.



Nisam znala za ovo, neprijatno sam zatečena.
Saučešće porodici
 
Управо ми је мало пре пријатељ јавио скандалозну вест да је Мишко КУПИО, ЗАТВОРИО И РАЗЈУРИО ЗАПОСЛЕНЕ ИЗ ПОСЛЕДЊЕ КЊИЖАРЕ ГРАДА БЕОГРАДА КОЈА ЈЕ НЕШТО ЗНАЧИЛА И ПРЕДСТАВЉАЛА, КЊИЖАРЕ "НИКОЛА ПАШИЋ".

Ово што раде властодршци заиста поприма БЕСТИЈАЛНЕ ОБРИСЕ... поготово што је жена која је била директор добила срчани удар и умрла од стреса због затварања књижаре.




Преминула Љиљана Танић - Љиља Српкиња

14.2.2010. 20:04
Данас је у Београду, после краће болести, преминула Љиљана Танић познатија као Љиља Српкиња, директор издавачког предузећа и књижаре Никола Пашић. Својом беспоштедном борбом за истину о српском народу била је узор и подстицај свима којима је борба за свој народ света дужност. Њена књижара била је саборно место српских патриота, зборно место српских ратника, али и уточиште многобројних српских страдалника прогоњених из својих вековних огњишта. Код Љиље Српкиње су долазили сви, од највећих српских интелектуалаца па до оних којима је помоћ била преко потребна, а њена врата била су отворена за све којима је српство на првом месту. За ове друге није имала обзира, па се свако ко је нешто био спреман, против свог народа да каже или уради, врло брзо нашао на улици. Књижара Никола Пашић била је и остала трн у оку марионетској власти, која је после петооктобарског пуча, за рачун западних сила, кренула у уништавање српске државе и народа. До пре неколико недеља наша вољена књижара одолевала је великим притисцима власти, али је недавно продата на аукцији.

Љиља Српкиња живела је само недељу дана без своје књижаре.
У српској историји име Љиљане Танић биће уписано златним словима а њена борба и љубав за свој народ неће никада бити заборављена.

Слава јој и вечно хвала!


Mito, opet si se nalupetao..........:rotf::rotf::rotf:

Koju god temu pokrenes........odvalis glupost ........:rotf::rotf::rotf:
 
Da ponovim opet ako niste shvatili - KNJIŽARU JE KUPIO POSLANIK NOVE SRBIJE.
Mita nema dobru informaciju a ja igrom slučaja znam pošto mi je tata izdavač i jedna knjiga koju smo nedavno izdali, Velika Srbija (autor Vladimir Ćorović) se prodavala u pomenutoj knjižari.

pa u uvodnom postu pise miskovic lepo tako da ipak verujemo vise eremiti nego tvojim izvorima :)
 
pa u uvodnom postu pise miskovic lepo tako da ipak verujemo vise eremiti nego tvojim izvorima :)

Pa dobro :) Nije ti prvi put da veruješ u gluposti, verovao si i da će SRS-DSS-SPS formirati vladu :lol: A nije ti ni prvi put da kriviš režim bez razloga, tek da malo izlečiš bol zbog raznoraznih poraza iz prethodnih godina :mrgreen:

Kupac se zove Mladen Grujić a ko god želi da proveri može da prošeta do knjižare i pita ;) U pitanju je ovaj tip : http://www.parlament.gov.rs/content/lat/sastav/poslanici_detalji.asp?id=1184

A ja Mitu molim da mi ako ima dostavi neki link-dokaz jer "čuo sam od prijatelja" nije osnov za temu, posebno ako prijatelj priča totalne neistine.
 
Iskreno - nisam kupovala skoro ništa od knjiga, sve što mi treba mi donosi tata pošto radi taj posao sa knjigama pa uzima od kolega u razmeni. Ulazila sam doduše par puta da razgledam, jednom sam na brzaka uletela i kupila onu Koštuničinu knjigu Odbrana Kosova pošto mi je trebala da jednoj osobi poklonim za rođendan i to je to ... uglavnom imam jako pozitivne utiske o samoj knjižari a o literaturi polovično, mada mislim da mora postojati mesto gde se to prodaje dok ima onih koji bi da kupe i čitaju. Znam da se tu prodavalo dosta knjiga i monografija što su radile Dveri Srpske pa me ne bi čudilo da se oni pozabave daljom organizacijom.
 

Back
Top