Мишко купио и затворио књижару "Никола Пашић"
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: Мишко купио и затворио књижару "Никола Пашић"

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Мишко купио и затворио књижару "Никола Пашић"

Управо ми је мало пре пријатељ јавио скандалозну вест да је Мишко КУПИО, ЗАТВОРИО И РАЗЈУРИО ЗАПОСЛЕНЕ ИЗ ПОСЛЕДЊЕ КЊИЖАРЕ ГРАДА БЕОГРАДА КОЈА ЈЕ НЕШТО ЗНАЧИЛА И ПРЕДСТАВЉАЛА, КЊИЖАРЕ "НИКОЛА ПАШИЋ".

Ово што раде властодршци заиста поприма БЕСТИЈАЛНЕ ОБРИСЕ... поготово што је жена која је била директор добила срчани удар и умрла од стреса због затварања књижаре.

Преминула Љиљана Танић - Љиља Српкиња

14.2.2010. 20:04
    Данас је у Београду, после краће болести, преминула Љиљана Танић познатија као Љиља Српкиња, директор издавачког предузећа и књижаре Никола Пашић. Својом беспоштедном борбом за истину о српском народу била је узор и подстицај свима којима је борба за свој народ света дужност. Њена књижара била је саборно место српских патриота, зборно место српских ратника, али и уточиште многобројних српских страдалника прогоњених из својих вековних огњишта. Код Љиље Српкиње су долазили сви, од највећих српских интелектуалаца па до оних којима је помоћ била преко потребна, а њена врата била су отворена за све којима је српство на првом месту. За ове друге није имала обзира, па се свако ко је нешто био спреман, против свог народа да каже или уради, врло брзо нашао на улици. Књижара Никола Пашић била је и остала трн у оку марионетској власти, која је после петооктобарског пуча, за рачун западних сила, кренула у уништавање српске државе и народа. До пре неколико недеља наша вољена књижара одолевала је великим притисцима власти, али је недавно продата на аукцији.

Љиља Српкиња живела је само недељу дана без своје књижаре.
    У српској историји име Љиљане Танић биће уписано златним словима а њена борба и љубав за свој народ неће никада бити заборављена.

Слава јој и вечно хвала!
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

Podrazumevano Re: Мишко купио и затворио књижару "Никола Пашић"

amin
    ajmo dalje

oće tu da bude ipsov ili delfijev šalter?
    just curious

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Slava joj...

Samo pitanje je zasto je neko dozvolio da se knjizara zatvori ako je dobro radila?

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2448

Citat Original postavio picololeone Pogledaj poruku
    Slava joj...

Samo pitanje je zasto je neko dozvolio da se knjizara zatvori ako je dobro radila?
    Pa Pikice to je KAPITALIZAM.

Ne treba nicija dozvola ako neko ima para da nesto kupi.

Kad kupi nesto onda je to njegova privatna svojina sa kojom moze da radi sta hoce. Privatna svojina je svetinja kapitalizma.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Loše si čuo. Knjižaru je kupio Mladen Grujić, poslanik Nove Srbije. On je razjurio ljude i doveo obezbeđenje da čuva lokal a šta će sa njim - ne znam.
    Poslednji put ažurirao/la Enchanted : 24.02.2010. u 17:24

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Slava joj...

То су у бити исти они злотвори који намеравају да секу платане, шта те чуди?
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Управо ми је мало пре пријатељ јавио скандалозну вест да је Мишко КУПИО, ЗАТВОРИО И РАЗЈУРИО ЗАПОСЛЕНЕ ИЗ ПОСЛЕДЊЕ КЊИЖАРЕ ГРАДА БЕОГРАДА КОЈА ЈЕ НЕШТО ЗНАЧИЛА И ПРЕДСТАВЉАЛА, КЊИЖАРЕ "НИКОЛА ПАШИЋ".

Ово што раде властодршци заиста поприма БЕСТИЈАЛНЕ ОБРИСЕ... поготово што је жена која је била директор добила срчани удар и умрла од стреса због затварања књижаре.

Данас је у Београду, после краће болести, преминула Љиљана Танић познатија као Љиља Српкиња, директор издавачког предузећа и књижаре Никола Пашић. Својом беспоштедном борбом за истину о српском народу била је узор и подстицај свима којима је борба за свој народ света дужност. Њена књижара била је саборно место српских патриота, зборно место српских ратника, али и уточиште многобројних српских страдалника прогоњених из својих вековних огњишта. Код Љиље Српкиње су долазили сви, од највећих српских интелектуалаца па до оних којима је помоћ била преко потребна, а њена врата била су отворена за све којима је српство на првом месту. За ове друге није имала обзира, па се свако ко је нешто био спреман, против свог народа да каже или уради, врло брзо нашао на улици. Књижара Никола Пашић била је и остала трн у оку марионетској власти, која је после петооктобарског пуча, за рачун западних сила, кренула у уништавање српске државе и народа. До пре неколико недеља наша вољена књижара одолевала је великим притисцима власти, али је недавно продата на аукцији.

У српској историји име Љиљане Танић биће уписано златним словима а њена борба и љубав за свој народ неће никада бити заборављена.

Слава јој и вечно хвала!
    Неколико пута је књижара нападана од стране "демократских" хулигана, разбијана су стакла каменицама, а Радованова биста на улазу, иначе уметничко дело које својом верношћу и изражајношћу не оставља гледаоца без икаквог осећаја, разбијена је у парампарчад пре неколико месеци.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

To su vam DS-ovci

zatvaraju knjizare otvaraju kladionice i kockarnice.

pa vi glasajte za DS
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    То су у бити исти они злотвори који намеравају да секу платане, шта те чуди?
    Isti?

Znaci, gradska vlast.

Pa s kojim pravom ako knjizara dobro radi?

Mozda onda treba preispitati tu privatizaciju, tj. kupovinu.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Isti?

Znaci, gradska vlast.

Pa s kojim pravom ako knjizara dobro radi?

Mozda onda treba preispitati tu privatizaciju, tj. kupovinu.
    С "правом" бахатости и корумпираности.

И није само градска. То су само делићи у мозаику званом "Опште силеџијство и лоповлук владајућих странака".
    Емисија "Ниво 23", ТВ СТБ, моје најновије гостовање, 6.март.2017: https://www.youtube.com/watch?v=Fi0fQVqWkD0&index=15&list=PLXQrwQ9iEAP3qti DY3XDgw6ZuFS3GgZgf

Elita
    Učlanjen
    05.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naslov teme treba promeniti u - BoTa zatvara poslednju knjižaru u Srbiji.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    To su vam DS-ovci

zatvaraju knjizare otvaraju kladionice i kockarnice.

pa vi glasajte za DS
    Da ponovim opet ako niste shvatili - KNJIŽARU JE KUPIO POSLANIK NOVE SRBIJE.
    Mita nema dobru informaciju a ja igrom slučaja znam pošto mi je tata izdavač i jedna knjiga koju smo nedavno izdali, Velika Srbija (autor Vladimir Ćorović) se prodavala u pomenutoj knjižari.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    Mita nema dobru informaciju a ja igrom slučaja znam pošto mi je tata izdavač i jedna knjiga koju smo nedavno izdali, Velika Srbija (autor Vladimir Ćorović) se prodavala u pomenutoj knjižari.
    Znaš li možda šta je sa Gecom?
    " Only fools and horses"

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Citat Original postavio Prisoner Pogledaj poruku
    Znaš li možda šta je sa Gecom?
    Proglašena je za spomenik kulture. Ima novog vlasnika ali navodno sve ostalo ostaje isto.

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    662

Eto ti je sad,kvaris ljudima raspolozenje.
    Kako moze neko iz opozicije nesto da kupi,pa oni su puka sirotinja,nemaju bre `leba da jedu,a za to treba mnogo para.
    Jos ovaj Veljin,oni samo po malo kraduckaju...ili se nakraduckali.

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio djurinica Pogledaj poruku
    amin
    ajmo dalje

oće tu da bude ipsov ili delfijev šalter?
    just curious
    Tipično srpsko razmišljanje.cccc..Kakve veze ima što se tamo neko oteg'o. Kad dodje mečka nama na vrata, e, onda ćemo da psujemo, pljujemo, rušimo vlast..Strašno koliko smo površni, razjedinjeni i koliko nas baš briga za druge.

Nisam znala za ovo, neprijatno sam zatečena.
    Saučešće porodici
    " Only fools and horses"

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Zar je "Pašić" zatvoren???!!!!
    Nisam bio 2 meseca u BG-u, nisam u toku... Ne mogu da verujem, literatura koja je tamo prodavana nije se gotovo nigde drugo mogla naći
    Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων

Zatucani klerofašista!

Elita Prisoner (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    15
    Reputaciona moć
    260

Proglašena je za spomenik kulture. Ima novog vlasnika ali navodno sve ostalo ostaje isto.
    Znam da je i tu bio haos, natezanje oko prodaje, smena direktora..ccc
    Hvala ti.
    " Only fools and horses"

Lesandar nije na forumu
    An Unexpected Force Which Suddenly Appears and Resolves the Matter
    Elita Lesandar (avatar)
    Učlanjen
    27.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    429

Citat Original postavio Rechke Pogledaj poruku
    Zar je "Pašić" zatvoren???!!!!
    Nisam bio 2 meseca u BG-u, nisam u toku... Ne mogu da verujem, literatura koja je tamo prodavana nije se gotovo nigde drugo mogla naći
    Може периодично у холу Дома Синдиката, јавићу ти ако те интересује.
    "Velika seoba Slovena" i autohtonost Albanaca na Balkanu su lice i naličje iste "medalje" .

Obećava
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku

Слава јој и вечно хвала!

Mito, opet si se nalupetao..........

Koju god temu pokrenes........odvalis glupost ........

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

pa u uvodnom postu pise miskovic lepo tako da ipak verujemo vise eremiti nego tvojim izvorima
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

pa u uvodnom postu pise miskovic lepo tako da ipak verujemo vise eremiti nego tvojim izvorima
    Pa dobro Nije ti prvi put da veruješ u gluposti, verovao si i da će SRS-DSS-SPS formirati vladu A nije ti ni prvi put da kriviš režim bez razloga, tek da malo izlečiš bol zbog raznoraznih poraza iz prethodnih godina

Kupac se zove Mladen Grujić a ko god želi da proveri može da prošeta do knjižare i pita U pitanju je ovaj tip : http://www.parlament.gov.rs/content/lat/sastav/poslanici_detalji.asp?id=1184

A ja Mitu molim da mi ako ima dostavi neki link-dokaz jer "čuo sam od prijatelja" nije osnov za temu, posebno ako prijatelj priča totalne neistine.

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Pošto smo (izgleda) utvrdili ko je pravi kupac, mene interesuje stav forumaša prema dotičnoj knjižari i literaturi koja se u njoj mogla naći? Koliko su često tamo svraćali i kakvu su literaturu kupovali? Pitanje se naravno ne odnosi na one koji sa "Pašićem" nisu imali kontakt
    Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων

Zatucani klerofašista!

Obećava
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti bi verovao Miti i da ti kaze da si normalan....

kako se nalazite, yebote.........ko magnetom......

Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Iskreno - nisam kupovala skoro ništa od knjiga, sve što mi treba mi donosi tata pošto radi taj posao sa knjigama pa uzima od kolega u razmeni. Ulazila sam doduše par puta da razgledam, jednom sam na brzaka uletela i kupila onu Koštuničinu knjigu Odbrana Kosova pošto mi je trebala da jednoj osobi poklonim za rođendan i to je to ... uglavnom imam jako pozitivne utiske o samoj knjižari a o literaturi polovično, mada mislim da mora postojati mesto gde se to prodaje dok ima onih koji bi da kupe i čitaju. Znam da se tu prodavalo dosta knjiga i monografija što su radile Dveri Srpske pa me ne bi čudilo da se oni pozabave daljom organizacijom.

Slične teme

1. Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 01.02.2009., 18:59
  2. Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 04:54
  3. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 08.12.2008., 07:08
  4. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.08.2008., 20:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor