Dozvoljavate ili ne?

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.

..........ne ,bilo nasrtaja jedne pohotnice ,uspeshno sprechen i izvrshen protiv napad ...................;)
 
Znalo je to nekad da mi bude interesantno...tebi se verovatno desava to često ili cura to od tebe zahteva ali nekako po meni to sve zavisi od trenutka,nemam pojma...trenutno nemam tu inspiraciju...
Poz.!!!
 
znam za ovakve slucajeve...probala nikad nisam...ne privlaci me to...niti da cackam nit da me cacka
a i mislim da je jako ruzno uraditi to nekome ne najavljeno...nismo svi isti...ako neko voli treba da predlozi pa ako se partneru svidi ideja onda da probaju
slusala sam o ovme u rl...skoro sam cula pricu s tim sto je devojka nenajavljeno nabila prstic...siroma se oladio momentalno i istraumiro :lol:
 
Dakle, pitanje koje se odnosi samo na muskarce. Da li ste dobili zenski srednjak ili kaziprst u vasu nevinu guzu, i ako niste da li je bilo nasrtaja od strane vase lepse polovine i ako nije ni toga bilo - da li bi joj dozvolili da vam ga metne?

Na ovoj temi odgovaraju iskljucivo muskarci, samo zensko koje nije odavno ce da se javi ovde pa cemo to znati pa cemo je zadirkivati zbog toga.

pa da vidite,kako je primati
 
Šta treba cura da uradi, da mu pošalje depešu pre toga? :hahaha:
Smem li tad i tad da ti gurnem prst u goozu?:flert:

ne znam kome je ovo upuceno...al moze i meni :lol:
pa prosto milslim da nece svakome prijati taj potez...pogotovo su muskarci osetljivi po tom pitanju...ebi ga tako je kako da menjam svet ne mogu al mogu da budem svesna da taj potez moze da zasmeta nekome i mogu da predlozim nekad ej sta mislis o tome, pa sta kaze...ako se slozi uradis to nekad...mozda se kvari element iznenadjenja i te fore, spontanost...al to je takav potez, kao sto rekoh, koji nece prijati svakome

ps: pa ja bi ga prva ritnula da mi to uradi :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
ne znam kome je ovo upuceno...al moze i meni :lol:
pa prosto milslim da nece svakome prijati taj potez...pogotovo zu muskarci osetljivi po tom pitanju...ebi ga tako je kako da menjam svet ne mogu al mogu da budem svesna da taj potez moze da zasmeta nekome i mogu da predlozim nekad ej sta mislis o tome, pa sta kaze...ako se slozi uradis to nekad...mozda se kvari element iznenadjenja i te fore, spontanost...al to je takav potez, kao sto rekoh, koji nece prijati svakome

ps: pa ja bi ga prva ritnula da mi to uradi :mrgreen:

Ma šalila sam se :) tvoj me post samo malo inspirisao.:):zag:

Naravno da treba pitati. :)
 
ne znam kome je ovo upuceno...al moze i meni :lol:
pa prosto milslim da nece svakome prijati taj potez...pogotovo su muskarci osetljivi po tom pitanju...ebi ga tako je kako da menjam svet ne mogu al mogu da budem svesna da taj potez moze da zasmeta nekome i mogu da predlozim nekad ej sta mislis o tome, pa sta kaze...ako se slozi uradis to nekad...mozda se kvari element iznenadjenja i te fore, spontanost...al to je takav potez, kao sto rekoh, koji nece prijati svakome

ps: pa ja bi ga prva ritnula da mi to uradi :mrgreen:
p. p. s. el bi ga ritnula da ti posalje depesu ili da ti pozajmi prstic pozadi?
 
p. p. s. el bi ga ritnula da ti posalje depesu ili da ti pozajmi prstic pozadi?

pa pise da bi ga sutnula da mi to uradi = da meni nabije prst u dupe
pa tako ono sto ne volim meni da se radi ne radim ni drugima

ps: a i bakterioloski je neispravno da gurnem prst, ne bih ga u svoje dupe a kamo li u tudje...niti bih volela da mi neko gurne pa posle da me pipa :bljak:
 
pa pise da bi ga sutnula da mi to uradi = da meni nabije prst u dupe
pa tako ono sto ne volim meni da se radi ne radim ni drugima

ps: a i bakterioloski je neispravno da gurnem prst, ne bih ga u svoje dupe a kamo li u tudje...niti bih volela da mi neko gurne pa posle da me pipa :bljak:
p. p. p. s. bakterioloski, nemas ti pojma... :D
Dobro da nije bakterioloski neispravno pretakati fluide iz usne duplje ili ne daj Boze neki oral... :D
 

Back
Top