француски генерал прича о рату према Србији и Србима!

Jedva sam odgledala do drugog minuta, "kida" mi net, ali ovo do sada - u pravu je.

Zao mi je sto ne mogu sve da odgledam (sada), ali na osnovu ovog mogu da zakljucim da su to poznate cinjenice.

Steta sto ne mozes da odgledas do kraja.

uglavnom prica o prljavoj propagandi protiv nas, o lazima, o namjestenim zlocinima od Markala, Blokade Sarajeva do Racka, o Nemcima kao glavnim krivcima, o svacemu, prica kako je bio prisutan na jednom sastanku krajem 70ih, u minhenu dje je trebalo da se dogovore o razpadu Jugoslavije, a nemci su sve poceli....itd..
 
Znaci omatoreli deda, u zescoj penziji, sada nam je otkrio nesto sto i sami znamo..sto sve to nije rekao kao aktivan vojnik,kada je i trebalo, a ne sada..francuski demagozi..steta sto Nemci nisu i nikad i nece biti na nasoj strani...Francuzi su losa supstitucija

Tako nekako.... pragmaticni i konkretni Fritzovi su uvijek bolji nego nekakvi francuski dvosmisleni gejerali....
 
Dobro bre administracijo, zar baš svaku temu koja počne da se razvija na pravi način sa normalnim političkim gledištima mora neko ustaško magare da upropasti.

Pa ovaj je samo došao da bi spamovao temu a nijedan od vas ne zna ni da ga usmeri ili da ga opomene da sebe dovede u koliko toliko ljudsko ili čovekoliko stanje pa da se priključi kao čovek a ne životinja razgovoru.

Evo sa ovim je on započeo svoj mnogoumni i inteligentni tekst na ovoj temi :

Fritzovi su zakon a Francuzi su obicni gejevi. :kafa:

I to je za vas sasvim politički korektno i presvega objektivno zapažanje jedne humane osobe ili je ovo najviše što u jednoj ustaškoj magarećoj lobanji moze da se smisli pa ste zato i vi došli do tog saznanja zajedno sa njim da je ovo sve realno i tako mora da se piše.

Meni je sasvim jasno da je krstarica načisto prolupao proustaški foruma ali da ovoliko budete naklonjeni fašističkom nasilju to u Srbiji jednostavno neće moći da vam prođe. Možete vi da banijete sve one koji se bore protiv "Zapadnih suseda" iz ustaške kuhinje i divljeg zapada ali tom silom nećeta sigurno moći nikome da zapušite usta jer će uvek neko biti da vam pokaže i dokaže u koliko ste blato svojevoljno zagazili.
 
Znaci omatoreli deda, u zescoj penziji, sada nam je otkrio nesto sto i sami znamo..sto sve to nije rekao kao aktivan vojnik,kada je i trebalo, a ne sada..francuski demagozi..steta sto Nemci nisu i nikad i nece biti na nasoj strani...Francuzi su losa supstitucija

Rekao je kanadski general Mekenzi pa su ga momentalno smenili/penzionisali.
 

Back
Top