Bolovi u nogama
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Bolovi u nogama

Iskusan jexy1005 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Bolovi u nogama

Pozdrav,
    listala sam podforum ali nisam uspela da nadjem nesto slicno ovome sto mene muci.

Naime, u protekle dve godine periodicno mi se javljaju bolovi u nogama, cesce u levoj.
    Bol se proteze duzinom cele noge, sa strane i pocinje lagano, a onda imam osecaj kao da mi je neka stega na nozi i steze sve jace i jace dok ne dostigne neki, nazovimo to vrhunac, i ona popusti i vise ne boli. I tako po par dana, periodi kad boli traju po 15-30minuta, periodi bez bola duze, sat do dva. Nadam se da sam dobro opisala jer ne mogu tacno da definisem da li me boli misic ili kosti. Mislila sam da idem kod lekara, ali posto mi se to desava par puta po par dana u toku godine,(mozda ima veze sa promenom vremena, palo mi je na pamet) ne znam ni sta bih rekla doktoru "Znate, mene boli noga, al ne sad, zabolece me za pola sata"

imam 29 godina, 78 kg na 166cm visine, i radim kancelarijski posao, znaci sedim 8 sati.
    Idem na pilates jednom do tri puta nedeljno, zavisi kako kad imam vremena.
    Do sada nisam imala vecih zdravstvenih problema, ne racunajuci glavobolje i vitiligo kojeg imam od 2003.
    Prababa je imala, baba i tata imaju problema sa prosirenim venama,mozda to ima neke veze.

Moje pitanje, da li je neko imao slicne probleme, ako je imao ima li neki savet sta da radim, jer kad boli onda bas BOOOLII
    I da li ovo ukazuje na nesto sto bi trebalo da proverim?

Zahvaljujem

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Bolovi u nogama

Citat Original postavio jexy1005 Pogledaj poruku
    Pozdrav,
    listala sam podforum ali nisam uspela da nadjem nesto slicno ovome sto mene muci.

Naime, u protekle dve godine periodicno mi se javljaju bolovi u nogama, cesce u levoj.
    Bol se proteze duzinom cele noge, sa strane i pocinje lagano, a onda imam osecaj kao da mi je neka stega na nozi i steze sve jace i jace dok ne dostigne neki, nazovimo to vrhunac, i ona popusti i vise ne boli. I tako po par dana, periodi kad boli traju po 15-30minuta, periodi bez bola duze, sat do dva. Nadam se da sam dobro opisala jer ne mogu tacno da definisem da li me boli misic ili kosti. Mislila sam da idem kod lekara, ali posto mi se to desava par puta po par dana u toku godine,(mozda ima veze sa promenom vremena, palo mi je na pamet) ne znam ni sta bih rekla doktoru "Znate, mene boli noga, al ne sad, zabolece me za pola sata"

imam 29 godina, 78 kg na 166cm visine, i radim kancelarijski posao, znaci sedim 8 sati.
    Idem na pilates jednom do tri puta nedeljno, zavisi kako kad imam vremena.
    Do sada nisam imala vecih zdravstvenih problema, ne racunajuci glavobolje i vitiligo kojeg imam od 2003.
    Prababa je imala, baba i tata imaju problema sa prosirenim venama,mozda to ima neke veze.

Moje pitanje, da li je neko imao slicne probleme, ako je imao ima li neki savet sta da radim, jer kad boli onda bas BOOOLII
    I da li ovo ukazuje na nesto sto bi trebalo da proverim?

Zahvaljujem
    draga moja isti problem imam i rečeno mi je da je to klasična neuralgija
    dali su mi neke lekove i kažu da mora magnetna da se uradi zbog postavljanja prave dijagnoze.ps. proverite šećer obavezno

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Opis bolova nije dovoljan da se postavi dijagnoza, morao bi da se uradi i pregled kako bi se reklo sta dalje.

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

susjed je sa provjere bolova u nogama zavrsio na operaciju tumora kod kicme
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Gost 36589 nije na forumu
    je ono za cim ti umires a nikada neces biti :
    Domaćin
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa dobro, sad mozemo da nagadjamo celu noc ali nije u tome stvar.
    mada nekad coveka mozes da nateras kod lekara tek kada ga dobro uplasis

Iskusan jexy1005 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    181

Ok
    kako god, svakako moram otici kod lekara jer ne bih volela da sutra ( nadam se da ce to sutra biti uskoro) u trudnoci muku mucim i sa ovakvim bolovima, uz sve ostalo sto me ceka
    samo sam htela da vidim ima li jos nekog sa slicnim problemom, da bar otprilike znam sa cim imam posla

Hvala Vam svima

Obećava
    Učlanjen
    24.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Pozdrav.. Zeleo bih da postavim jedno pitanje u vezi bola u nogama.. naime nekoliko dana unazad imam bolove u predelu kolena, tacnije iza, u zglovoima, na mestu gde se kolena savijaju.. Nije neki strasan bol, ali iritira i najcesce je uvece kada krenem na spavanje.. Inace sam aktivan u teretani i bas sam cesto na nogama ovih dana.. Kako umanjiti taj bol ili ga eliminisati, jer imam problem sa spavanjem zbog tog bola.. Ako ima neko slicnih iskustava ili moze odgovoriti slobodno neka objasni i predlozi nesto, hvala.. P.S. Nadam se da nisam smorio

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

Niste smorili...

Mozda malo da smanjite napor,vise odmora da vidite da li ce taj bol nestati...

Jedan privremeni savet:
    Podignite noge na jastuk iznas nivoa srca i tako spavajte.
    Poslednji put ažurirao/la bela76 : 04.06.2010. u 17:05

Slične teme

1. Bolovi, trnjenje u rukama i nogama
    Autor Alatariel u forumu Zdravlje
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 05.01.2014., 02:16
  2. Gljivice na nogama
    Autor Povremeni Posetilac u forumu Zdravlje
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 02.02.2012., 16:22
  3. Nokti na nogama?
    Autor ZbunjenaZ u forumu Ljubav i seks