Lecenje frustracija na forumu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 176739

Aktivan član
Poruka
1.207
Sta mislite forumasi, ko vise leci frustarcije na forumu? Sto bi nas narod rek`o,cacka mecku :-) One forumasice cija je frustracija izazvana nedohebanoscu, ili one koje popiju samarcine, batine, zabrane i to, od "dragog", pa sednu za komp? :(
Da se razumemo,i jedno i drugo je stvar izbora, al` ne treba gresiti dusu ako je ovo drugo, ipak je vise za sazaljevanje, i treba biti covek :(
Mislim ako smo sposobni da procenimo sta je u pitanju, ne stajmo im na muku, PODRZIMO IH! :(
Vi ste duze tu, pa ono, verujem da znate bolje od mene...
 
meni draga ništa neda, nisam jebbo ko zna otkad, presto sam da brojim dane tome...ružan sam, neuspešan, nesrećan...šta sam još zaboravijo...
a015.gif



misim...što bi inače bijo ovde...

...eto...
 
Evo, o'ma da se javim, iako moje frustracije nemaju apsolutamente nikakve veze sa ljisom :D
Imam problem što pitaš forumaše o 'lečenju frustracija na forumu' i onda samo navedeš dve, vrlo oskudne, kategorije žena :neutral:

Leče komplekse i frustracije i boli i forumaši i to u izuzetnom stepenu...

Ali avaj, spalimo se na lomači, zna se da su veštice uvek krive za sve! :D
 
Evo, o'ma da se javim, iako moje frustracije nemaju apsolutamente nikakve veze sa ljisom :D
Imam problem što pitaš forumaše o 'lečenju frustracija na forumu' i onda samo navedeš dve, vrlo oskudne, kategorije žena :neutral:

Leče komplekse i frustracije i boli i forumaši i to u izuzetnom stepenu...

Ali avaj, spalimo se na lomači, zna se da su veštice uvek krive za sve! :D

Ma, da su oskudne, ne bi se provlacilo toliko toga vezano bas za te dve navedene teme...
 
teshko pitanje..mrtva trka :mrgreen:
nedoyebane nisu toliko opasne po forumski svet..one jednostavno prazne ono shto se isprazniti mozze..mada ta bolest se lako lechi..kite ima za izvoz jelte :mrgreen:
ima i toga? :eek:
onda mi je sasvim jasna negativnost u postovima, shirenje negativne energije i sl..nije njima lako..treba im pomoci, nisu srecne, emotivno ispunjene i svoje frustracije, bes, mrzznju moraju da leche na drugima..mozzda misle da tako mogu da se izleche:confused:
 
Ma jeste zalim ih brate par postova pa mi pukne film..pa im onda povremeno opet dam fore da se poprave al slaba vajda..a jeste primetili kad nadju kitu kako se promene i drugacije pisu..pozitivno i moze se s njima popricati..a pos kad ih opet sutnu sve po starom..e neces vala vise nema povratka otpisanih
 
Sta mislite forumasi, ko vise leci frustarcije na forumu? Sto bi nas narod rek`o,cacka mecku :-) One forumasice cija je frustracija izazvana nedohebanoscu, ili one koje popiju samarcine, batine, zabrane i to, od "dragog", pa sednu za komp? :(
Da se razumemo,i jedno i drugo je stvar izbora, al` ne treba gresiti dusu ako je ovo drugo, ipak je vise za sazaljevanje, i treba biti covek :(
Mislim ako smo sposobni da procenimo sta je u pitanju, ne stajmo im na muku, PODRZIMO IH! :(
Vi ste duze tu, pa ono, verujem da znate bolje od mene...

Zar ima takvih ovde? :think: :lol:

Nisam isfrustrirana ili bilo sta slicno...aj em a veri hepi prson....osmeh od uveta do uveta svaki dan....:D
 
Ma, DL, uz duzno postovanje svih zajedno i odvojeno..Ima ovde puno dobrih,pametnih, lepih, srecnih ljudi...Al` ima i onih navedenih kategorija..

ovo ko ono moze biti al ne mora da znaci :lol:

zakljucak ima nas razni...

sad cu otvorim temu o kruskama sa pijace...ima onih skupih sjajnih nabujalih, ima onih normalnih srednjih velicina za menje pare, ima onih zakrzljalih sto ti da celu gajbu za 100 din...a ima i jabuka...pa ti biraj :aha:

mnogo je lakse ako manje obracas paznju...moz da kuca ko sta oce a ti citas sta ti oces...i svi srecni i zadovoljni ...kao i u zivotu sto biras s kim ces da se druzis, komuniciras itd...tako i ovde...
 
Sta mislis, koliko je frustracije u postavljacima besmislenih tema?
neko te nanervirao, pa dodjes da se izrugujes stvarima koje nisu za ismijavanje... kao sto je zlostavljanje u vezi... i jos to nazivas ljudskoscu!
Probudimo sazaljenje, probudimo covjeka u nama....
ja ne vidim imalo covjeka u ovome! ni duhovitosti!
mozda samo malo prepucavanja i prozivanja nekoga ko ti je stao na zulj, pa da ga malo drublas ovakvom temicom, ne bi li ti uzvratio slicnim gestom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top