Razlika izmedju ds-a i sns-a?

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
Naslov bi trebao da glasi:"razlika izmedju ds-a i sns-a",al nema veze

Moze neko da mi objasni razliku izmedlju sadasnje vlasti i sns-a?
U ovome se poklapaju:
1.idu prema eu(i ispunjavaju sve uslove)
2.autonomiju vojvodine podrzavaju(s tim da bi je nikolic "malo ublazio")
3.Obe strane se okrecu ka zapadu.
4.Obe strane tvrde da hoce da budu "dobri i sa istokom i sa zapadom"(z istorije smo naucili da je to nemoguce),a vise se okrecu zapadu

Eto,u kljucnim stvarima su isti,pa mi objasnite malo,zasto je neikolic uopste napravio stranku :lol:
 
Poslednja izmena:
ДС је са остатком ДОСа направио од Србије банана земљу без економије која проси по свету за новац, а други нису били на власти и немамо појма какви би били. Тако да је СНС свакако бољи.
 
Naslov bi trebao da glasi:"razlika izmedju ds-a i sns-a",al nema veze

Moze neko da mi objasni razliku izmedlju sadasnje vlasti i sns-a?
U ovome se poklapaju:
1.idu prema eu(i ispunjavaju sve uslove)
2.autonomiju vojvodine podrzavaju(s tim da bi je nikolic "malo ublazio")
3.Obe strane se okrecu ka zapadu.
4.Obe strane tvrde da hoce da budu "dobri i sa istokom i sa zapadom"(z istorije smo naucili da je to nemoguce),a vise se okrecu zapadu

Eto,u kljucnim stvarima su isti,pa mi objasnite malo,zasto je neikolic uopste napravio stranku :lol:

У суштини неке драстичне разлике нема.
 
Naslov bi trebao da glasi:"razlika izmedju ds-a i sns-a",al nema veze

Moze neko da mi objasni razliku izmedlju sadasnje vlasti i sns-a?
U ovome se poklapaju:
1.idu prema eu(i ispunjavaju sve uslove)
2.autonomiju vojvodine podrzavaju(s tim da bi je nikolic "malo ublazio")
3.Obe strane se okrecu ka zapadu.
4.Obe strane tvrde da hoce da budu "dobri i sa istokom i sa zapadom"(z istorije smo naucili da je to nemoguce),a vise se okrecu zapadu

Eto,u kljucnim stvarima su isti,pa mi objasnite malo,zasto je neikolic uopste napravio stranku :lol:
Тачка 4 ти не ваља. Данашња Влада Србије на све могуће начине кочи руске инвестиције у Србију.
СНС је доста отворенији према Руској Федерацији
Даље, зар Ви стварно мислите да ДС неће продати Косово и Метохију? Даље, зар Тадић не рече да НИКАДА неће признати независност РС, а тачка о унији са РС је једна од 10 главних тачака платформе СНС.
Даље, ДС нема озбиљан и конзистентан програм , од класичне либерал-капиталистичке странке, скренули су ка социјал-демократији.

Ни СНС није сјајан, daleko od toga али ДС је, тврдим, 5 х гори, мислим да СНС више личи на ДСС, с тим што ДСС има знатно боље кадрове...
 
Тачка 4 ти не ваља. Данашња Влада Србије на све могуће начине кочи руске инвестиције у Србију.
СНС је доста отворенији према Руској Федерацији
Даље, зар Ви стварно мислите да ДС неће продати Косово и Метохију? Даље, зар Тадић не рече да НИКАДА неће признати независност РС, а тачка о унији са РС је једна од 10 главних тачака платформе СНС.
Даље, ДС нема озбиљан и конзистентан програм , од класичне либерал-капиталистичке странке, скренули су ка социјал-демократији.

Ни СНС није сјајан, daleko od toga али ДС је, тврдим, 5 х гори, мислим да СНС више личи на ДСС, с тим што ДСС има знатно боље кадрове...

nemoj da si smesan,kakvo priznavanje rs i unija,nikolic ako dodje na vlast nece smeti da pisne oko toga,a prica da ce tadic prodat kosovo je toliko izlizana,taj tvoj nikolic i ekipa nas uvalila u govna i sad tadic koji se batrga i vise nego dobro u odbrani kosova ce da proda kosovo?a da dss ima dobre kadrove,ima za potapanje kupusa:rotf::rotf:
 
Steta sto nije pitao vas da naparvi stranku, ako ne vidite razliku, ko ce vam je objasniti?
Koliko je drasticna razlika bila izmedju DS-a i SPS-a, pa Beograd su zapalili i porusili zuti zbog njih, a onda su usli u Vladu i zajednicki tvore vlast:roll:
 
Steta sto nije pitao vas da naparvi stranku, ako ne vidite razliku, ko ce vam je objasniti?
Koliko je drasticna razlika bila izmedju DS-a i SPS-a, pa Beograd su zapalili i porusili zuti zbog njih, a onda su usli u Vladu i zajednicki tvore vlast:roll:

Nama treba Vlast koja će da nas UJEDINI, mada trenutno na političkoj sceni Srbije imamo samo političare koj danas udaraju jedni na druge, a već sutra prave koalicije.Što bi rekli, pljunu pa poližu
 
Nama treba Vlast koja će da nas UJEDINI, mada trenutno na političkoj sceni Srbije imamo samo političare koj danas udaraju jedni na druge, a već sutra prave koalicije.Što bi rekli, pljunu pa poližu

Potpuno se slazem s tobom! Nikad nisi nacisto - hoce li tvoj glas otici onome kome je namenjen, ili ce zavrsiti tamo gde bi najmanje zeleo.

Dosta smo razjedinjeni, a svi znamo da se jedna stabljika lako polomi, snop- tesko!
Samo, mora se voditi racuna da "stabljike" budu srodne, ne moze jecam sa psenicom, ne moze raz sa jecmom (metafora), o ostalim finesama neka odluci svako prema svom nahodjenju.
 
Potpuno se slazem s tobom! Nikad nisi nacisto - hoce li tvoj glas otici onome kome je namenjen, ili ce zavrsiti tamo gde bi najmanje zeleo.

Dosta smo razjedinjeni, a svi znamo da se jedna stabljika lako polomi, snop- tesko!
Samo, mora se voditi racuna da "stabljike" budu srodne, ne moze jecam sa psenicom, ne moze raz sa jecmom (metafora), o ostalim finesama neka odluci svako prema svom nahodjenju.

E vidiš, malo ljudi to shvata, i jako sam prijatno bio iznenadjen kada sam video da je gospodin Rasim Ljajić na osnivačkoj skupštini u SAVA CENTRU okupio sve predstavnike aktuelnih političkih stranaka, i Tadića, i Vučića, i Vuka, i Čanka,.......
Dosta smo se delili. Zajedno smo jači.A cilj nam je isti,BOLJE SUTRA
 
DS je u Skupštini legalno.
DS se delom finansira iz budžeta.
Predsednik DS ima završen fakultet i govori strane jezike.
Poslanici DS-a se ne tuku sa kolegama kao npr. onaj Bečić.
DS ne finansira Cane Subotić i DS kontakte sa stranim ambasadorima ostvaruje javno i transparentno a ne ispod žita.
Politika DS je uvek ovakva, politika SNS se menja kako vetar duva.
 
Poslednja izmena:

Back
Top