Komplikovano

Haha, bas duhovito... Missim, ajde...

Nisam varala jer sam cula za rec raskid i umem da je koristim da okoncam staru vezu kada hocu da udjem u novu. Fer play i sve je ok (opaaa, cak se i rimuje) :heart: :lol:
 
da raskid ali prethodno se smuvas sa nekim tipom,pa tek onda raskid...:ok:

...neeeeeeeeeeeeeeee vidi se da nisi zensko:mrgreen:...prvo ga navuces na tanak led i kada si potpuno sigurna da te hoce sutnes starog i uletis u vezu sa novim...tako mi radimo:manikir:

...btw ja sam raskinula vezu sa starim kada sam poljubila novog jer sam se bez sale smrtno zaljubila na prvi pogled...ali hajde rekoh ipak sam bila u vezi te noci...nije red:dash:
 
A sta fali?!
U prevodu, to znaci da svako moze sve-i da poklekne, i da se odupre.

Pa i da i ne...i ja sam oduvek bila u fazonu nema sanse za mnoge stvari ali skoro sam shvatila da nema bas apsolutnog nema sanse...ranije bih ti iz topa odgovorila da nikada nista ne bih imala sa ozenjenim, starijim dosta, mladjim, fudbalerom:mrgreen:, profesorom, nikada ne bih varala i lagala ali ne znam koji vrag moze da udje u mene i kada koja kocnica moze da popusti...ne znam, nekada energije dve osobe mogu opasno da se podudare...ono sto ja ne shvatam je varanje u smislu trajne radnje...ovo za prevaru moze da mi se desi...nema apsolutno bezbednog mesta na svetu pa ni apsolutno bezbedne veze...zato neke veze izmedju ljudi i jesu fatalne:heart:
 

Back
Top