(Tinejdzeri) Zurke

promenila bih to sto svi piju kao da im je to poslednji put da vide alkohol i sto su zurke paravan za muvacinu/j.ebacinu...
idem kad idu ljudi sa kojima mogu dobro da se provedem..
sad otkad su mojoj generaciji poceli osamnaesti rodjendani cesce...
idem na sve zurke, od haus zurki, preko splavova, do rok svirki...
sve to od drustva zavisi..
volim zurke ali ne kad prerastu u masovne orgije..
 
Da dam odmah doprinos temi ;)

Ovak, zurke volim medjutim ove ,,nase,, danasnje zurke nesto i ne preferiram ako mi verujete. Ovo Spark, Studio kao najjace zurke prave ovde po Nisu, meni je to uzassss :roll:
Prvo gde je tu duh zurke, kad ja kad odem i vidim u vecem broju slucajeva igra samo 20% ljudi, ostalih 80% pije sokove, gleda , razvrce se, pricaju medjusobno, hvale se ko ima bolje maxerice i tako to ... Nekako su mi smor.

Ja sam svestrana licnost i postujem to sto neko ne slusa muziku kao ja uostalom muzika koju ja slusam nije za djuskanje i ono razvaljivanje :lol: vise je to muzika za kad padnem u depresiju ili da me oraspolozi :neutral: Medjutim smatram da muzika treba da bude malo korigovana. Smore me non stop tehno pesme, ok je to za jedan deo veceri, ali brate smori me, sve jedno ista fora, basovi z c z c z c monotono dosta i smori posle 10-tak pesama.

Generalno gledano, na zurke ne idem cesto iz gore navedenih razloga, jedino na rodjendanima ono se olesim i sve, ali ovako da na sopstvenu inicijativu odem u Spark :lol: to se nece desiti, Nislije ce znati o cemu pricam :neutral:

Nesto sam se zapitao gledajuci filmove ... Mozda je to isuvise filmski odradjeno i sve, ne znam ali zasto nema zurki tipa kod nekog kuci, kupi se pivo, sokovi i ostatak pica i pusta se sve redom od muzike i tako napunis kucu ljudima ... Meni je to nekako prava zurka. I bas mislim da nam nedostaje malo takvih zurki. Sta pretstavlja problem da se okupi jedna ekipa i napravi neku zurku kod nekog kuci, mada kad razmislim niko kod nas nema onolke kudjerde :lol: Ali nije neizvodljivo ...


To bi bilo to, za sada ;)
 
promenila bih to sto svi piju kao da im je to poslednji put da vide alkohol i sto su zurke paravan za muvacinu/j.ebacinu...
idem kad idu ljudi sa kojima mogu dobro da se provedem..
sad otkad su mojoj generaciji poceli osamnaesti rodjendani cesce...
idem na sve zurke, od haus zurki, preko splavova, do rok svirki...
sve to od drustva zavisi..
volim zurke ali ne kad prerastu u masovne orgije..

Ma kakve orgije, e da se ima to :lol:

Meni je to bas nekako simpaticno, majke mi :lol:

Pa kad ces ako ne kad si mlad, tebe niko ne tera da urais ono sto ne zelis, kom se desi, desilo se ... :lol:
 
promenila bih to sto svi piju kao da im je to poslednji put da vide alkohol i sto su zurke paravan za muvacinu/j.ebacinu...
idem kad idu ljudi sa kojima mogu dobro da se provedem..
sad otkad su mojoj generaciji poceli osamnaesti rodjendani cesce...
idem na sve zurke, od haus zurki, preko splavova, do rok svirki...
sve to od drustva zavisi..
volim zurke ali ne kad prerastu u masovne orgije..

sta fali masovnim orgijama, boli mene k sto su klinke glupe pa dele svoje telo na izvolte, sto ja da budem dobar pa to da ne iskoristim????


inace i kod mene je ovo godina osamnaestih rodjendana, pa se 2-3 puta mesecno zaglavi na nekom... tek sad vidim kolika je to usteda para...:mrgreen:
 
Ma kakve orgije, e da se ima to :lol:

Meni je to bas nekako simpaticno, majke mi :lol:

Pa kad ces ako ne kad si mlad, tebe niko ne tera da urais ono sto ne zelis, kom se desi, desilo se ... :lol:

e izvini ali ne mogu sebe da zamislim kao neku koja ide od jednog do drugog momka i povata se i izvalavi sa svakim...prosto, nije to moj nivo..
niti mi se dopadaju osobe koje u pijanstvu, i posebno "pijanstvu", nalaze opravdanje za sve ono sto kao trezni ne mogu da urade, iz ovih ili onih razloga..
 
e izvini ali ne mogu sebe da zamislim kao neku koja ide od jednog do drugog momka i povata se i izvalavi sa svakim...prosto, nije to moj nivo..
niti mi se dopadaju osobe koje u pijanstvu, i posebno "pijanstvu", nalaze opravdanje za sve ono sto kao trezni ne mogu da urade, iz ovih ili onih razloga..

Aaaa da razumem ja to i sve, ali ne kazem da je to bilo sta lose. Uradicemo to ako oboje zelimo ne zato sto smo pijani, cure cesto krive alkohol za takve stvari sto nije lepo :per:
 
pfff nase zurke su ono.. kod nekoga na gajbi.. =)
ne idem po klubovima i to.. mala sam jos ;p :)
ne volim cak ni cela generacija da se skupi :lol: najjace je samo moje odeljenje tj nas 15-20.. :D

npr za srpsku novu je bila kod mene :P
7 ortaka i nas 3 ribe :cool: xD malo alkohola, puno cigara, house & narodnjaci i bleja do ujutru :cool:
to je to.. ;p
 
e izvini ali ne mogu sebe da zamislim kao neku koja ide od jednog do drugog momka i povata se i izvalavi sa svakim...prosto, nije to moj nivo..
niti mi se dopadaju osobe koje u pijanstvu, i posebno "pijanstvu", nalaze opravdanje za sve ono sto kao trezni ne mogu da urade, iz ovih ili onih razloga..

pfff nase zurke su ono.. kod nekoga na gajbi.. =)
ne idem po klubovima i to.. mala sam jos ;p :)
ne volim cak ni cela generacija da se skupi :lol: najjace je samo moje odeljenje tj nas 15-20.. :D

npr za srpsku novu je bila kod mene :P
7 ortaka i nas 3 ribe :cool: xD malo alkohola, puno cigara, house & narodnjaci i bleja do ujutru :cool:
to je to.. ;p

Zanimljivo :per:
 
:per:

Jel volite zurke?

Kakve zurke volite? :per:

Na kakve zurke idete?

Koliko cesto idete? :lol:

Sta bi ste promenili na istim ? :think:

Volim zurke, non-stop izlazim, petak, subota, ponekad i radnim danima...tako da ujutru u skolu uvek dodjem veselog raspolozenja....promenio bih to sto se samo neki ljudi opustaju, a pojedinci samo sede i smaraju se...izlazite dok ste mladi, i opomenuo bih da moze biti veselo i bez alkohola ili su pak male kolicine dovoljne.......:D
 
Poslednja izmena:
Nisam ljubitelj zurki.. Uglavnom idem na zurke povodom nekog rodjendana i slicno i to nas bude malo.. Volim zurke na kojima mogu da slusam sta ja zelim mada se to ne desava stalno pa moram da istrpim i drugu vrstu muzike koju ne slusam..
 
-Obozavam zurke

-Drum & Bass :) (moze i trance ili neki drugi vid elektronike)

-Zivim u relativno malom gradu, pa nemam puno izbora. Uglavnom one idiotske House (koji pustaju na silu) > Dance '90 > Grand domacica (ali do tad vec predje 2 promila pa i zavrsimo negde drugde :) ) zurke , a u zadnje vreme jedan klub organizuje dobre D'n'B, trance, pretezno metal i rock zurke... Ima i panka, svacega... :)

-Idem kad god mogu. :)

-Promenio bih DJ-eve jer su ovde dno...

Toliko... :)

Darko, Bor
 
Ako ste iz subotice,u ,,Poslednjem Boemu,, (ne mislim na forumasa :hahaha: ) ce biti tematska zurka...Tema je muzika 80tih,gde ce pustati michael jacksona,madonnu :) . Udostojio se ovde neko razbiti monotoniju narodnjaka :worth:
 

Back
Top